Skocz do zawartości

Zablokowane Ball Game


BartekGM

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Ball Game

 

Gatunek: zręcznościówka , labiryntówka

 

Opis: Jesteśmy srebrną piłka i musimy dojść o wielkiego bossa żula. Musimy uważać na piłki , lawę i tak dalej . . Gra ma 5 światów każdy po 10 leveli , ostatni ma 5 .

 

Download: Ściągnij finalną wersję

Rozmiar pliku: 1109 KB

 

 

Autorzy: BartekGM

 

 

Screeny : 1 2

JUŻ FILNALNA WERSJA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie. Postać blokuje się na "ścianach" i porusza się strasznie wolno. Brzydka grafika. Gra w ogóle niegrywalna.

*x1

 

Nie blokuje się na ścianach , sam próbowałem i wszystko OK ! W następnej wersji dodam że będzie się normalnie chodzić a nie wolno :] !

 

Pozdrawiam , BartekGM :rockon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boze, juz sie cieszylem ze jakas fajna nowa gra na forum a tu ***

 

*+

- nie znalazlem :P

*-

- pilka porusza sie za wolno

- powiedz mi co to zbieramy bo nie wiem co to jest, nikt z mojej rodziny tez

- gra jest jakas taka cala przymulona

- pilka blokuje sie na sciankach

- muzyka trwa 5-10 sek.

 

0 plusow i 4 minusy = 1*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stig:

- pilka porusza sie za wolno

- powiedz mi co to zbieramy bo nie wiem co to jest, nikt z mojej rodziny tez

- gra jest jakas taka cala przymulona

- pilka blokuje sie na sciankach

- muzyka trwa 5-10 sek.

 

1. Poprawie w next wersji .

2. To diameny , bo nie umiem rysować !

3. To poprawie też

4 . Mi się nie blokuje ! :jezor:

5 . też poprawie ! :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stig:

1. Poprawie w next wersji .

2. To diameny , bo nie umiem rysować !

3. To poprawie też

4 . Mi się nie blokuje ! :jezor:

5 . też poprawie ! :jezor:

To mogłeś od razu opublikować poprawioną wersję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SNAKE:

Prawda...

 

@TOPIC:

w ogóle widzę że sam uważasz iż gra jest słaba więc po co ją tu dajesz.. ? Sam twierdzisz że nie umiesz rysować to zleć jakiemuś kumplowi niech Ci zrobi grafike (tylko nie rób nowych tematów że szukasz grafika... :D) Poza tym mogę się założyć że te "diamenty" rysowałeś w 2 min nawet nie... a weź się przyłóż i zrób coś np w 2 godziny...

 

gra słaba i sam to wiesz więc ocena 1..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy:

*nic

Minusy:

*wszystko

 

Gra strasznie powolna, monotonna, irytująca muzyka, grafika zal.pl, grywalność zerowa. Dotrwałem do czwartego levelu, po czym wysiadłem, bynajmniej nie z powodu poziomu trudności. Temat piłek oklepany-zresztą to już Twoja "któraśtamzkolei" gra o piłkach. Nie wiem, mnie piłki nie ciekawią, chyba że kobiece. Ale to już zupełnie inna historia... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś w to grałem, nie wiem gdzie, ale tak samo jak i przedtem tak i teraz gra mi sie nie podoba. Grafika do bani, kulka blokuje sie na ścianach... no wogóle słabo grywalna.

Moja ocenka to: 2/5 (to 2 za chęci...)

Pozdrawiam, Kubos :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalona labiryntówka... Co?! To jest wolniejsze od trupa w grobie, to jest nudniejsze od patrzenia, jak schnie farba/rośnie trawa. To jest szalona? No nie, człowieku, postaraj się bardziej! Piłka klinuje się w ścianach, wolno jeździ, z monitora leje się nuda... 1/5 się nie należy, ale nie ma zera w skali. Zamiast poprawiać ten szajs, zrób sequel, który będzie bardziej dynamiczny, ciekawszy i ładniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalona labiryntówka... Co?! To jest wolniejsze od trupa w grobie, to jest nudniejsze od patrzenia, jak schnie farba/rośnie trawa. To jest szalona? No nie, człowieku, postaraj się bardziej! Piłka klinuje się w ścianach, wolno jeździ, z monitora leje się nuda... 1/5 się nie należy, ale nie ma zera w skali. Zamiast poprawiać ten szajs, zrób sequel, który będzie bardziej dynamiczny, ciekawszy i ładniejszy.
Wy to zawsze potraficie zachęcić mnie do pobrania "ciekawej gry" XD . Zaraz jak ściągne to napisze ocenę.

 

OCENA:

Odkryłem czemu ta piłka taka wolna, ponoć jak ktoś w jakąś gre gra długo, to oznacza iż gra mu się podoba, dlatego gra taka wolna (chytry plan autora), aby przejść te wszystkie levele trzeba chyba conajmniej 30 min. Poniewarz to nie twoja pierwsza gra, ocena 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem... teraz żałuję... Chłopie co ty gadasz ze kulka sie nie zacina? Jeśli nie porusza się w siatce to zawsze będzie się zacinac - trzeba się męczyc z tarfieniem w przejscia. Poza tym gra jest nudna żeby przejsc te 45 leveli to ja nie wiem... 1 '*'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak to piekelna zręcznościówka,wreszcie ktoś zrobił trudną gre ha ha...

Jedyne problemy, jakie miałem z tą grą, to trafienie w korytarz w pierwszych levelach. Potem jest już łatwo - ma się wprawę i gra robi się dziecinnie łatwa. Doszedłem do 5 levelu i dalej nie chciało mi się grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aaaaaa:

6! :D zapomniales o tym potworze zulu (oczywiscie do niego nie doszlem, bo gra byla za trudna :P)

grafa: 1/5 wszystko oprocz lawy i tel jest przy pomocy najlatwiejszych narzedzi z flasha <_<

dzwiek: 1/5 o boze! glowa mi od tych "dzwiekow" spuchla!

grywalnosc: 1/5 tyle tu adrenaliny co w zlotopolskich :P

ogolnie 1/5 ale to sie juz chyba domysliliscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro (czyli 20 sierpnia)

będzie nowa wersja gry BALL GAME

a w niej :

- poprawiona grafika i menu

- piłka porusza się lepiej

- piłka nie klinuje się na ścianach

- i jeszcze coś... niepamiętam ...

do jutra !

 

@ aaaaa i M@ti002 - Objektów jest o wiele więcej z 12 , i dalej przechodzisz tym więcej innych rzeczy . <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ aaaaa i M@ti002 - Objektów jest o wiele więcej z 12 , i dalej przechodzisz tym więcej innych rzeczy .

 

 

O boże aż 12 objektów - 3 przyciski w menu = 9 objektów

9 - ściany = 8 objektów

 

NO chłopie pobiłeś rekord

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...