Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online - Decydujący UPDATE


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 393
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

up@ Nie baw się w moderatora ;)

 

topic@ A mnie dalej zastanawia czy nie można by się tak zebrać wreszcie do kupy i zrobić takiego mmorpg (nie wiem jak to się nazywa nie znam tych gatunków) I to nie jakiś cieniutki projekt tylko prawdziwy zaawansowany na maxa ! Przecież było by to realne ale niestety Ci lepsi są leniami i już nie chce im się nic robić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakos nie widze aby Almora ginela. Idzie naprzod, widac naprawde znaczace postepy i jest tak wyjebana (przepraszam za moja lacine ale lepiej nie da sie tego ujac) ze az chce sie grac. Juz x-razy mowilem o tym ale powiem jeszcze raz. Klimat tej gry jest niesamowity! Nie wiem co Borek dalej zamierza ale ta gra nie powinna pozostac wspomnieniem u zapalencow takiej ciekawej i cudownej gry.

 

Pozdrawiam wszystkim :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bakalak@ Nie mówię lepszego ale takiego który by się ciągle rozwijał Borek już ma dość dużo pracy przy Almora'rze a w dodatku ma swoje prywatne życie które nie pozwala mu na zbytnie poświęcanie się projektowi ...

 

Poprostu chce aby powstał projekt gry gdzie każdy będzie mógł dodać coś od siebie jakiś pomysł / rozwiązanie

 

Dangon@ Może jeszcze nie ginie ale to kwestia czasu kiedy Borek może przestać robić ją w takim tempie jak teraz ... i może raz na rok będzie nowa wersja ... Życie robi swoje wiem to po sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up@ Nie baw się w moderatora smile2.gif

 

topic@ A mnie dalej zastanawia czy nie można by się tak zebrać wreszcie do kupy i zrobić takiego mmorpg (nie wiem jak to się nazywa nie znam tych gatunków) I to nie jakiś cieniutki projekt tylko prawdziwy zaawansowany na maxa ! Przecież było by to realne ale niestety Ci lepsi są leniami i już nie chce im się nic robić :/

 

up@ Nie baw się w role, która przekracza twoje kompetencje. Prosto używać formy biernej "by można" "było by".

 

Ci lepsi są leniami? Jednym z lepszych jest Borek, który zrobił świetnego rpga, twoja wiadomość wogle nie jest na temat i dziwie się, czemu wogle śmiesz obrażać Almore, skoro z tego co piszesz nie masz za grosz pojęcia o programowaniu, nie wiesz jak to wygląda i nierozumiesz, jak Almora od strony kodowej jest ładnie zrobiona.

 

A kupe to se możesz zrobić na sedesie.

 

EDIT: 99% osób dodających owe "rozwiązanie" nie ma blade pojęcia jak to przepisać na kod progristyczny, więc nie wiem jak to sobie wyobrażasz, pewno oczekiwałeś pytania jakie ty masz pomysły, ale raczej nikt go nie zada... ;/

 

pozdro pinn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu chce aby powstał projekt gry gdzie każdy będzie mógł dodać coś od siebie jakiś pomysł / rozwiązanie

 

Nigdy nie zrobisz takiego projektu, bo tworcy takiej gry nie beda wprowadzali kazdej propozycji, bo jakiemus uzytkownikowi cos nie pasuje...

 

Nie mówię lepszego ale takiego który by się ciągle rozwijał Borek już ma dość dużo pracy przy Almora'rze a w dodatku ma swoje prywatne życie które nie pozwala mu na zbytnie poświęcanie się projektowi ...

 

Na takim etapie gry Borek nie powinien sie poddawac i odstawiac tak wielkiego projektu. Jak juz mowilem, jezeli jest zmeczony, niech wlaczy server i odpocznie sobie przez pare dni. Borek mowil cos o kolejnym projekcie, jednak zaczynajac od nowa nie moze byc pewien ze i tamten dokonczy. Wiec teraz nasuwa sie pytanie: "Czy oplaca sie miec 2 niedokonczone projekty, czy moze 1 wspaniala, cieszaca sie popularnoscia, przynoszaca pewne dochody GRE?"

 

Dangon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie Dangon, Borek zrekrutowałeś piechotę i rezerwy, odparłeś atak III Rzeszy, ruszyłeś na macierze wroga i zatrzymałeś się przed Berlinem. Odpocznij se dłużej jak chcesz, ale JESTEM PEWIEN, że po pewnym krótszym-dłuższym czasie powróci chęć na kontynuowanie pracy nad almorą w zdwojonej sile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinnacle@ Nie będę się sprzeczał po raz X na tym forum :/ Nie z takim dzieckiem które udaje że jest wielkim jajogłowym... Ssiesz sobie to z palca nic więcej...

 

Wiesz nie oczekiwałem takiego pytanie ani przez chwilę. Chce tylko i wyłącznie zmotywować forum'owiczów do działania tylko tyle. Uwagi z Twojej strony są absolutnie zbędne...

Ps. Ciekawe czy znasz się na Assemblerq... Wiesz co to jest chociaż Rejestr, ofset i stos procesora ?? Że piszesz takie cuda ?

 

EDIT

pinnacle@ Czy Ty się z choinki nie urwałeś ?? Mówisz jak generał z II wojny światowej który ma chorobę psychiczną (bez obrazy)

 

Dangon@ Wiesz zawsze ten nowy projekt może się okazać znacznie większym sukcesem i co wtedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinnacle@ Nie będę się sprzeczał po raz X na tym forum :/ Nie z takim dzieckiem które udaje że jest wielkim jajogłowym... Ssiesz sobie to z palca nic więcej...

 

Wiesz nie oczekiwałem takiego pytanie ani przez chwilę. Chce tylko i wyłącznie zmotywować forum'owiczów do działania tylko tyle. Uwagi z Twojej strony są absolutnie zbędne...

Ps. Ciekawe czy znasz się na Assemblerq... Wiesz co to jest chociaż Rejestr, ofset i stos procesora ?? Że piszesz takie cuda ?

 

Sorry ale nie widze w twoim poscie nic na temat. Jesli chcesz motywowac forumowiczow to mysle ze to nie jest odpowiednie miejsce... Tu rozmawiamy o ALMORZE.

I skonczmy ta gadke...

 

ONTOPIC: Zaraz wejde do Almory i zobacze co przyniosl najnowszy update ;) Ciekawe czy beda jakies eventy :D

 

EDIT: #eXcLiFe - on nie mowi jak psychicznie chory general... poprostu nie zrozumiales o co mu chodzilo :huh:

I jest wieksza szansa na skonczenie projektu niz na rozpoczecie nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uj, strasznie to boli pewno, gdy pewnien chłopak z ambicjami i dużym mniemaniem o sobie wpadnie na kamień i się upadnie, ale nie martw się rana szybko się zagoi. Nie mówimy o informatyce, tylko o programowaniu, więc nie wal tego co na temat. Ja nie mam takich ambicji by udowodnić tobie, że nie masz bladego pojęcia w tych tematach, zresztą nie powinienem bo sam jestem giermkiem jeśli chodzi o tą dziedzinę. Mógłbym walnąć rozprawkę o STLach czy GTkach, ale to nie będzie na temat bo tutaj jest Game Maker (chodź może STLi używa). Daj se już spokój ;p

 

BTW Jak znasz się tak na programowaniu, dalej weź pierwszy z brzegu kompilator i skrobnij coś.

 

pozdrawiam pinn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie których szkoda tu motywować do czegokolwiek ponieważ zaraz to się spodka z niezwykłym niezadowoleniem iż lenie chce się ruszyć... Dobra a niech sobie śpią, a co mnie to żeby tylko później nie było anie mówiłem :/ Rozumieć go rozumiem, tylko pierwszą myślą było coś takiego " Boże co za naburmuszeni ludzie tu są... Nic tylko poważni aż do śmierci, a gdzie zabawa gdzie poczucie humoru :/ ehh szkoda gadać :/

 

Almora ma jeden błąd który mnie od niej odstrasza aczkolwiek gra jest zajefajna i mam wielki szacunek do Borka... Bez porównania do ludzi którzy liżą mu 4 litery :/ typu pan p....... "Studio V x.xx"

 

Ps. Ja się zajmuje robotyką i MP'kami więc nici z kompilacji na PC :P bo nie znasz listy rozkazów Atin'ów i PIC'ów więc... Mordka w kubełek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie kłucie się kto sie zna na informatyce, kto jest mistrzem w programowaniu, a to umi napisać "Hello world" :]

@topic

Borek, gdy dałeś jakiegoś eventa z potworami, jeden z nich pojawił się tam gdzie ja stałem ( <_< ) i nawet nie mogłem uciec. Screen (trochę za późno go zrobiłem):

almora2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że borek znalazł dobrego neta :) ostatnio widziałem na test serverze 23 osoby online :D rekord :P

 

Ja widzialem raz na stronce 33 :P ..

 

Ja coraz wiekszej ochoty zaczynam nabierac zeby zagrac w to ale jednak dalej mam problemy

 

Jeszcze jak sobie poogladalem gameplay na youtoube z almory xD

 

Borek poprawia i wklada duzo w gre .. a ja tu widze polowa spamuje , kilka osob sie wyzywa/przebija kto lepszym informatykiem itp. moze byscie zaczeli promowac almore ? xD

 

Nagrac filmik z jakiegos wspolnego hunta z akcjami pvp roznymi i skompletowac to w calosc i dac na youtoube czy cos xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebujemy najazdu dzieci od tibi. Almora ma ograniczone mozliwości, jezeli chodzi o graczy online.

Tzn. gra dla wybrańców? ;p

Jeżeli zobaczyłbym kiedyś, że na serwerach Almory jest tak średnio 150-200 osób, to już uznałbym to za spory sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...