Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #29 - Głosowanie


Maximal

  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddajesz swój głos?

    • karus99
      0
    • Micanser
      9
    • Kamilek
      0
    • Jaklub
      20
    • guxio
      1
    • kryniak
      1
    • Konrad-GM
      2
    • Mag_Ognia
      2
    • Lord Marcelot
      0
    • kubos
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Gra jakluba najlepsza, i najlepsza trzecia plansza brałem życia i sobie restartowałem plansze i znowu brałem. Jak sobie uzbierałem trochę to była 4 plansza a jaka ona trudna. I sie w niej skułem ale zaraz może znowu sobie zagram i w 4 lvlelu uzbieram ze 30 życ :D i potem bez problemu przejdę.

Podobny trik można jeszcze zrobić w drugiej planszy, ale trzeba najpierw odnaleźć słabo ukryte życie, że tak off-topnę. :)

 

@DOWN EXcLiFe: Chodziło mi o nie czarno-białe fragmenty, ale tak jest - nie musisz się martwić o bóle nosa, a zamiast stóp masz gąsienice. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny trik można jeszcze zrobić w drugiej planszy, ale trzeba najpierw odnaleźć słabo ukryte życie, że tak off-topnę. :)

Wiem, ale w 3 planszy łatwiej i szybciej można do tych żyć dojść, a w drugiej trzeba dobrze ułożyć takie schodki xP dobra już nie offtopujmy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub@ i co nie ma do czego się doczepić? Co się nie ma jak jest xD Ten kolo to nosem parkuje w ścianie :P A kiedy bije z tej pałki młotko podobnej to nie rusza nogami, ja nie wiem chyba wymyśliłeś nowy sposób poruszania się "wymach młotem" to działa na sile od środkowej tak? xD

 

Głos na Micanser bo grę Jaklub'a za dokładnie sprawdziłem xD ale nie powiem fajnie Ci wyszła xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eXcLiFe a gry Micanser`a nie trzeba sprawdzać na pierwszy rzut oka postać nie przechyla się z platformami :) .. nie wiem co chciałeś udowodnić.. na złość jaklubowi? :D Mi tam osobiście podobały się obie gry ale no Jaklub wykonał kawał dobrej roboty ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem aby postać się przechylała, tylko aby się zsuwała. Moja gra i tak ma kilka będów (np. koło z ramionami nie zawsze się zatrzymuje gdy na nim stoimy i na początku mamy już ponad 100 punktów)

Nie marudź :P Twoja gra byla naprawde fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub, w 5 lvlu mozna sobie uzbierac zyc od holery ja caly czas naciskalem n i potem bralem i znowu i uzbieralem sobie ich 200. :D i jeszcze dalej zbieram. :P

Edit: o kurde 5 lvl to już ostatni :( a chciałem sobie jeszcze pograć. Jaklub dorób więcej pls :mellow: , zaraz pokaże screena co było po 5 lvlu...

tojuzkoniec.png :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...