Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #29


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie odpowiedzieć za Micansera.

Pięciokrotne przybliżenie kawałka napisu Wyjście.

eskahv8.png

Jak widzisz, jest tu mnóstwo kolorków. Odcienie szarości też nie są dozwolone. Tylko biały i czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaklub@ TY ZASRANY SKNERO ! WIEM ŻE TO ZROBIŁEŚ SPECJALNIE, SPECJALNIE ABY WYGRAĆ ! Co on na to poradzi że pogram mu to rozmazał ?? Nie jego wina widać nie wiedział że jak zapisuje do JPEG to traci na jakości i wychodzi coś takiego!! Odwal sie od niego bo zaraz znajdę coś takiego u Ciebie a jak nie to będę grzebał za błędami w Twojej grze a wierz mi to potrafię doskonale !

Warn za obrażanie innych użytkowników. A teraz popatrz na swoją sygnaturę... ;]

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub@ TY ZASRANY SKNERO ! WIEM ŻE TO ZROBIŁEŚ SPECJALNIE, SPECJALNIE ABY WYGRAĆ ! Co on na to poradzi że pogram mu to rozmazał ?? Nie jego wina widać nie wiedział że jak zapisuje do JPEG to traci na jakości i wychodzi coś takiego!! Odwal sie od niego bo zaraz znajdę coś takiego u Ciebie a jak nie to będę grzebał za błędami w Twojej grze a wierz mi to potrafię doskonale !

Dobrze, ale akurat mógłby się postarać o czcionkę bez rozmazywania się, albo bawił się rozmiarami 12,10. I tak przegram, wierz mi. Już dawno straciłem optymizm co do ligi. :P

PS. Przeceniasz moje możliwości.

PS2. W mojej grze nie ma się czego czepić - wszystko dokładnie sprawdziłem.

PS3. Powinienem dać ci warna za zas**nego.

PS4. Marmot przynajmniej umiał to okazać z klasą, a nie z dumą blokersa.

Projekty:

>>>>>!!! (: UŚMIECHEM ZMIENIMY ŚWIAT :) !!!<<<<<

Wolontariat dzieciom wakacje 2007 :) Pokażemy na co stać dwójkę prawdziwych przyjaciół

(Siostrzyczka i Braciszek - Tak na siebie mówimy :D )

Zmień sobie sygnaturę, bo jest niezgodna z twoim postem. :] Pacyfistycznie ten post nie wygląda. A niby tak pokojowo działasz...

 

Grę Marcelota można zaliczyć, bo nie ma czasu to zmienić. I mam nadzieję, że tak się stanie. (To wszystko przez te głupie kryteria tematu i moje donosicielstwo :) )

 

Przepraszam za to całe zamieszanie, ale eXcLiFe powinien się uwziąć też za innych w tym temacie odnajdujących więcej kolorów i ich też wyzywać od "zas**nych skner".

Niechce tyła zawracać, ale to chyba pod gm ma być xd

Gry z C++ itp. też są tolerowane.

 

Ostateczny PS5. Gdzie jest Maximal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, oczywiście od razu się pogryźli o ilość kolorów... To było do przewidzenia.

Do wszystkich:

Pozwólcie, że to ja będę oceniał, która gra się nadaje, a która nie, ok?

 

Cóż, przynajmniej mamy nauczkę, żeby więcej takich tematów nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Najlepiej to ustawić czcionkę na inną niż TrueType, bo go ClearType dopadnie =] np. w Waszych niektórych grach tekst u mnie jest zamazany :].

przed skompilowaniem gry do exe, wyłączamy cleartype w windowsie i problem z głowy. Zauważyłem, że to jakie mamy ustawienie w trakcie kompilacji ma wpływ na to czy litery są rozmazane (w takim razie, w gm da się to jakoś przestawiać, tylko nie ma tego w opcjach - jest to opcja ukryta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...