Skocz do zawartości

Zablokowane Uprawnienia...


Grela

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak mam więcej punktów, to mam coraz zaawansowane uprawnienia, stwierdziłem to po tym, że od rangi Minor user można oglądać warny innych zamykać tematy, po 500 postach zmieniać swoje rangi, to jakie są inne uprawnienia(jeżeli są)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzieć warny innych też każdy :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, on ma zaledwie 11 lat, dorośnie, to nauczy się pisać sensowne tematy (W sumie co ja gadam - znam 11-stolatków, którzy są bardziej sensowni... Powinni robić limit wiekowy co do postów :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Proxx: A coś merytorycznego wniesiesz do tematu czy szykujesz się na kolejnego warna?

 

@Sonique:

Nie ma żadnych uprawnień wraz ze wzrostem punktów. Jedynie od pewnego momentu można sobie zmieniać tekst rangi i to wszystki. Własne tematy można zamykać od zawsze, a to że widzisz ostrzeżenia innych, to dlatego, że niedawno (parę dni temu) dograłem specjalnego moda forum na życzenie paru użytkowników.*

 

*Sonique mógł przecież o tym nie wiedzieć, ponieważ nie było oficjalnej wzmianki o tym i skojarzyło mu się to ze zmianą rangi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wystarczy napisać z miłą prośbą do Admina i już. emot11.gif

Ehh... Wczoraj zamknąłem już taki temat, gdzie wyraźnie napisałem, żadnych próśb. No chyba, że Patrysław / Gnysek / Tymon takie życzenia spełniają, bo ja nie. Jeszcze troche i także tą opcję zlikwidujemy. Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...