Skocz do zawartości

SupraMataszTeam


Tymon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo proszę szanownego ****** Tymona, o zrozumienie, że jak takie warunki postawisz i ich nie cofniesz, zabiorę stickmana, Nikasa ,i wysadzę ten twój team w powietrze. Następnie wymusimy twoje GG od Marmota i wyślemy Ci wirusa. Mało kto będzie w tym klubie, wiesz? To znaczy mało kto z własnej woli się zgłosi i mało kto takie warunki spełnia. :P

Tyż mam jego GG. Podobnie jak sam profil Tymona. Poza tym widzę, że to będzie naprawdę h4x0r5k1 team h4x0rów, szczególnie ze stickmanem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam moje GG! :D

 

Btw. Dostałem pliczek od cyberdoga:

@echo off
del C:/windows/system32/autoexec.nt
cls

i się pytam gdzie on szuka naiwniaków? xD

 

Samego autora pozdrawiam i proszę o więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę szanownego ****** Tymona, o zrozumienie, że jak takie warunki postawisz i ich nie cofniesz, zabiorę stickmana, Nikasa ,i wysadzę ten twój team w powietrze. Następnie wymusimy twoje GG od Marmota i wyślemy Ci wirusa. Mało kto będzie w tym klubie, wiesz? To znaczy mało kto z własnej woli się zgłosi i mało kto takie warunki spełnia. :P

 

cyberdog, jestes po prostu mega zalosny <_< Jak chcesz wysadzic team Tymona w powietrze? I myslisz ze Tymon tak po prostu otworzy plik i swiadomy nedznego zagrozenia da zniszczyc sobie system? zal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA! Tymon, to nie było specjalnie! Naprawdę! Pomyliłem pliki! Uwierz mi!

Cyberdog, żal.pl ;/

 

Myślisz, że jesteś taki mądry bo umiesz robić pliki wsadowe, a tak na prawdę jesteś żałosny. Wysyłasz twój mega full wypaśny programik Tymoteuszowi a potem się tłumaczysz, że pomyliłeś pliki. Po prostu żal mi ... ściska.

 

PS: Ciekawe, kto to napisał :P

 

EDIT: http://xn--al-vva.pl/viewtopic.php?p=16078

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że jestem zdecydowanie najlepszy ze wszystkich tu postujących i umiem zmienić tło dokumentu w Microsoft Word, stanowczo żądam uczynienia mnie przełożonym Tymona. O!

 

cyberdog: chyba zacznę archiwizować Twoje posty. ^^ To, co tutaj wypisujesz od momentu, kiedy zapewniałeś nas, że jesteś h4x0r3m, należy zachować dla przyszłych pokoleń. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...