Skocz do zawartości

Gmclan City


Firemark

Rekomendowane odpowiedzi

Moja fabryka źle wygląda w środku miasta. Kto widział fabryki w środku miasta? Proponuje przenieść ją na obrzeża miasta pośród domów jednorodzinnych.

 

To ci chyba umkło bo widze że fabryka stoi tam gdzie stała.

 

--- :-]

 

I co robią tam fabryka CDeków i sklep z petami skoro mają zły kąt.

 

Edit : Albo nie pośród domków jednorodzinnych tylko na jakieś odludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja gry nie robie silnika, a oto mój POMYSŁ na grę

Chodzisz po mieście, wchodzisz do domków (otwarte tylko jak właściciel online) a właściciel ma panel z listą gości, wtedy wpisuje komendę swojej minigierki i startuje ona dla gości (zależnie od typu wszystkim razem albo każdemu osobno i który skończy pierwszy [z czego wynika, że musi być 2+ gości]). Nagrodą jest złota moneta (na starcie 0), za 50 monet można wysłać swoją nową minigierkę która pojawi się w nowej wersji. Na starcie każdy może wprowadzić swoję minigierkę JEDNĄ za darmo

 

Do swojej minigierki user wkłada "gołą" minigierkę (system zwycięstw

A zaprogramjesz to? Dlaczego w mieście nie ma pomniku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micanser, Pomniku nie ma bo jakis taki :P

Maxpayn, badz otwarty dla ludzi i nie rob bramy :]

HuderLord, nie mam miejsca gdzie dac indziej fabryki. Znaczy nie wyobrazam sobie gdzie dać.

A to ze niektore maja krzywy kat, jeszcze idzie przezyc, u innych juz nie :P

btw. napiszcie te gry, bo ja za was tego nie zrobie :F

edit: Ja ide pisac strone o tej pracy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wolfoxer: ja wpadlem na taki pomysł ze jak wchodzisz do czyjegos domku to widzisz węntrze (kazdy sam narysuje :P) i gdzies w rogu stoi automat do gier, i wtydy włącza sie gra... xD

 

Można zrobić ogólnie wystrój domu, że przy mopie można zacząć zmywać podłogę, przy kompie pykać itd. tylko nie wiem po co by był do tego multiplay jak można samotnie z npc gadać i grać (ewentualnie jakiś czacik)

 

 

BTW: Temat nie jest o waszych gierkach, takowy założę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@solmis:

to chyba oczywiste ze w pliku .gm6. w koncu firemark robi ta gre (scala ja w jedna calosc) a my jestesmy tylko jego niewolnikami :P

Jak to dziadek do tymona powiedzial: 'Jestes moim gorylem'.

snake, te ogrodzenie to chyba na cyklopy :P zobacz jakie to wielkosci jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry wolfoxer ale jak mamy ta gre robic skoro to bedzie sie opierac wlasnie na tych minigierkach? zrobimy gre, po ktorej bedzie sie chodzic ludziem po miescie a do domow nie bedzie mozna wchodzic... bez sensu :/ potem bysmy czekali az ktos laskawie ukoczy swoja minigierke... najlepiej to robic wszystko po kolei a nie robimy gre a po miesiacu jest super extra update z minigierkami, bez ktorych ani rusz! taka jest przynajmniej moja opinia.

EDIT: glosuje na online chociaz nie wiem czy to wypali :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry wolfoxer ale jak mamy ta gre robic skoro to bedzie sie opierac wlasnie na tych minigierkach? zrobimy gre, po ktorej bedzie sie chodzic ludziem po miescie a do domow nie bedzie mozna wchodzic... bez sensu :/ potem bysmy czekali az ktos laskawie ukoczy swoja minigierke... najlepiej to robic wszystko po kolei a nie robimy gre a po miesiacu jest super extra update z minigierkami, bez ktorych ani rusz! taka jest przynajmniej moja opinia.

EDIT: glosuje na online chociaz nie wiem czy to wypali :/

 

Ty chyba nie kumasz mojej wypowiedzi, ty pytasz kiedy KONIEC oddawania minigierek a tego NIE MA wyznaczonego (i nie będzie). A minigierkę możesz robić już teraz (tylko żeby nie było ale jeśli projekt nie wypali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja zacząłem robić swoją mini gierkę. (Jest już taśmociąg),

Gra będzie się opierać na różnorodności spritów zabawek żeby było kolorowo.

Będę to robić chyba długo żeby mało się powtarzały i ładnie wyglądały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...