Skocz do zawartości

Infamous Demo


Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Infamous Demo.

 

Gatunek: Gra platformowa.

 

Opis: Sterujemy bohaterem(Infamousem),W wersji demo możliwości to:Chodzenie po drabinie,zbieranie monet,by móc za pomocą spacji użyć eksploji,strząłką w dół użyc specjalnej obrony=].Zabić przeciwnika można na 3 sposoby,np.na niego naskoczyć.Więcej w wresji Full.

 

Download: Infamous Demo

 

Rozmiar pliku: 1.04 MB

 

Autorzy:

Programowanie:Proxx

Fabuła:Proxx

Grafika:Proxx

Muzyka:Jeszcze nie ma ale będzie w wersji Full.

 

Screeny: Screen 1

 

Bardzo prosze o opinie,prosze też o pomyśly co dodać,co odjąć.

Z góry dziękuje.

Już pracuje nad Full version.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3/5-podoba mi się bardzo to, że sporo elementów świata ulega interakcji z graczem np. ta kręcąca się w kółko żółta platforma. Odpowiednio ją blokując można zmienić jej pozycję.

 

Zapowiada się ciekawiw, postać przypomniała mi książki Lovecraft'a XD,

...gdybyś Ty jeszcze tylko poprawnie zapisał Lovercrafta

... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% grafik jest tylko i wyłącznie wykonane przeze mnie!!

 

Lol, żółw z mario dołączony do przykładu, platformy z mario dołączone do przykładu itd. Twoje są te nieudolne kreski tylko...

I NIE wmówisz mi, że sam to rysowałeś, bo grałem w mario (no i patrzyłem sobie kiedyś na ten przykład)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede się z Tobą kłucił.

Po za tym żeby już więcej nie było takich wpadek wersje full zrobie od 0.

Na własnym silniku ,tylko wezme grafiki bohatera.

 

To w sumie TYM nie zaprezentowałeś NIC, niestety... :/

A już myślałem, że się tak postarałeś z tą fizyką... ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jakąś swoją gre cwaniaczku.

Jedna z dziecinniejszych odzywek.

 

Po za tym silniki są po to żeby z nich korzystać,i wcale tego nie chciałem zataić.

Skoro tak to czemu nie wspomniałeś ani słowa o autorze...?

 

EDIT:

@down - Co można przez to rozumieć? Nawet w szablonie napisałeś że sam wszystko zrobiłeś ehhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się już schowaj.

 

Weź już się pogódź z faktem, że tu nikt nie lubi osób które przerabiają przykład i nawet nie mówią o jego wykorzystaniu

 

Pokaż jakąś swoją gre cwaniaczku.

 

Nie mam weny twórczej żeby robić gry (ale i tak coś powoli klecę). Ale to i tak lepiej niż kopiować czyjś przykład. Poza tym poszzukaj mojej pierwszej gry i sprawdź co tam napisałem

 

Po za tym silniki są po to żeby z nich korzystać

 

Ale ty nie wprowadziłeś do niego nic nowego

 

i wcale tego nie chciałem zataić.

 

A jednak to zrobiłeś

 

 

I kończę kłótnię bo nie ma ona sensu, i tak ja mam rację :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle najbardziej wrzeszczą ci, którzy najmniej wiedzą... :rolleyes:

Silniki są właśnie po to, żeby z nich korzystać i właśnie na nich opierać swoje gry. Większość znanych, komercyjnych produkcji powstało na engine jakiejś innej gry (np. Prey oparty na silniku Dooma 3). I wcale nie ma obowiązku umieszczania informacji o autorze, chyba że twórca engine'u wyraźnie sobie tego życzy.

Więc przestańcie się kłócić w sprawach, o których nie macie zielonego pojęcia. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Jak zwykle najbardziej wrzeszczą ci, którzy najmniej wiedzą... rolleyes.gif

Silniki są właśnie po to, żeby z nich korzystać i właśnie na nich opierać swoje gry. Większość znanych, komercyjnych produkcji powstało na engine jakiejś innej gry (np. Prey oparty na silniku Dooma 3). I wcale nie ma obowiązku umieszczania informacji o autorze, chyba że twórca engine'u wyraźnie sobie tego życzy.

Więc przestańcie się kłócić w sprawach, o których nie macie zielonego pojęcia. emot11.gif

Hmmmmm...

Programowanie:Proxx

XD

 

No jak nie ma! W każdych creditsach znajdziesz wzmiankę typu "USed engine XYZ, maked by ZYX". Chociażby z czystej przyzwoitości się takie rzeczy zamieszcza, a podszywanie się pod czyjąś robotę, że się w 100% coś zrobiło to już lekka przesada jednak. :) (i należy tępić ten proceder)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie ma! W każdych creditsach znajdziesz wzmiankę typu "USed engine XYZ, maked by ZYX". Chociażby z czystej przyzwoitości się takie rzeczy zamieszcza, a podszywanie się pod czyjąś robotę, że się w 100% coś zrobiło to już lekka przesada jednak. :) (i należy tępić ten proceder)
Tak jak napisałeś, taka wzmianka świadczy po prostu o przyzwoitości twórcy. Ale obowiązku nie ma. Ja również nie pochwalam postępowania Proxx'a, ale to nie znaczy, że mam go od razu za to besztać. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...