Skocz do zawartości

moja pierwsza gra online


Rekomendowane odpowiedzi

Soprubuj użyc programu gigaget, mi zawsze pomaga przy ściąganiu. Zrobiłem już licznik drużyn, i nie jestem pewien czy w 100% usunołem proble z zacinaniem się w miejscu. Krwi raczej nie zrobie, bo do tej gry krew chyba niezabardzo pasuje. Jesli mam coś jeszcze poprawić to napiszcie teraz, bo jak zaczne budować nowy level, to już poprawiać nie będe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej mnie tam nie ma. Obrub jakos to zdjęcie: skopiuj Huntera i napisz nad nim Smok. :P

 

PS. Muzyki nie zrobie bo wszystike programy są dziadowskie. Wie ktoś jak pisać komputerowi (np. w notatniku) żeby grał takie nuty jak ja chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Muzyki nie zrobie bo wszystike programy są dziadowskie. Wie ktoś jak pisać komputerowi (np. w notatniku) żeby grał takie nuty jak ja chce?
Jest taki program jak midimaker, tam masz napisane dźwięki, wybierasz instrumenty i utawiasz w odwopiednich linijkach. Tylko zamiast nut są kwadraty i prostokąty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drugiego posta pod rząd, ale chce aby było widac że otwieram server z nową wersją.

 

http://www.gmclan.org/uploader/863/nnogv8.rar

 

 

W tej wersji już nie będziemy scigać się po skarb :( Natomiast będziemy ztakować fortece przeciwnikow :) Nalezy dostać się do fortecy przeciwników i udeżyć ich flagę. Narazie nie ma naliczania zwycięstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adster
PS: znajdzie się ktoś, kto mógł by zrobić muzykę?

Jeżeli mają nią być MIDY, to służę uprzejmie. :) Używam Anvil Studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne się teraz grało tylko mam pytanie: Potrzeba co najmniej 3 osób w drużynie aby wygrać (dwóch otwiera bramę, jeden przechodzi). A jeśli nie będzie tyle osób? ;q

Jeszcze pytanie odnośnie atakowania. Czy w przyszłych wersjach standardowy atak będzie nadal kosztował jakieś tam punkty (mp)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne moje uwagi ;p

1. Gdy gracz biega w kółko trafienie go jest niemal niemożliwe (zwłaszcza warrior'em).

2. Wydaje mi się, że lepiej by było gdyby postacie różniły się od siebie znacząco np. łucznik-najszybszy z wszystkich postaci, warrior-posiada bardzooo dużo hp, mag-ma mało hp i słaby atak, ale posiada potężne zaklęcia wzmacniające drużynę. Nie chodzi mi o taką symboliczną różnicę typu: mag 100hp, łucznik 120hp, wojownik/rycerz 150hp, ale o taką aby postacie różniły się od siebie kolosalnie np. żeby wojownik miał trzy razy więcej hp od łucznika, ale łucznik z kolei miałby jakieś inne właściwości :)

3. Ponawiam swoje pytanie

Czy w przyszłych wersjach standardowy atak będzie nadal kosztował jakieś tam punkty (mp)?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...