Skocz do zawartości

Malowanie w Photoshopie


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Tutaj możecie podziwiać jak się realistycznie maluje obrazki. Tematyką poniższej pracki jest Scarlett Johansson:

 

A tutaj alternatywna pracka o tej samej tematyce:

http://www.youtube.com/watch?v=oVjEKFZ_bsQ

 

Która wam się bardziej podoba? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crying:

Kurde! No, no kurde xD

Też chcę tak rysować. (chodzi o rys nr 1. ):lol:

 

Ale mam pytanko:

Jak to on Fizycznie malował? Chodzi mi oto, że samą normalną myszką by raczej tego tak po prostu nie narysował. Czy on mógł używać tablet zamiast myszki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam pytanko:

Jak to on Fizycznie malował? Chodzi mi oto, że samą normalną myszką by raczej tego tak po prostu nie narysował. Czy on mógł używać tablet zamiast myszki?

Nie ma innej możliwości! Na pewno korzystał z tabletu. :)

 

A co do rysunków: Ten drugi film mi nie działa (?). Pierwszy- :wink: ...to trzeba mieć po prostu dar od Boga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no nie wazne w sumie czy uzywal tebletu czy mychy to zalezy od osobistych preferencji, ja np. mam niby tablet bo zawsze podjarka jakiej to ja na tym grafiki nie zrobie... a i tak wychodzi na to ze tablet jest dla mnie tylko podkładką pod myszkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha właśnie sprawdziłem... mój też nie działa ;) zresztą myszki też już 3 popsułem w tym roku, teraz mam zwykła dodupną mychę za 5 zł z kiosku, bez rolki, i tego plastikowego czegos co broni kulke przed wypadnięciem ;) To są tzw. idealne warunki do robienie gier ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha właśnie sprawdziłem... mój też nie działa ;) zresztą myszki też już 3 popsułem w tym roku, teraz mam zwykła dodupną mychę za 5 zł z kiosku, bez rolki, i tego plastikowego czegos co broni kulke przed wypadnięciem ;) To są tzw. idealne warunki do robienie gier ;p

 

hardcore :D ja tam myszki nie potrafię zepsuć, no chyba, że się wkurzę to rzucam nimi o ścianę xDDDD co do tematu to dodam jeszcze że rysunek 2 w ogóle nie przypomina oryginalnego :P równie dobrze mógłby to być *patyczak* w takiej postawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he - ile to ja myszek rozwaliłem w czasach gdy ostro grałem w Warcrafta 3 :D.

 

A tablet też mam - ale od notebooka - podkładka jest tak maleńka, że nie da się nic porządnie narysować.

 

No ale anyway - koleś naprawdę świetnie technikę opanował - prawdziwy talent. Szkoda w sumie, że taki kicz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wychodzi :P

Ey a jak myślicie. Czy

jest podróbka linku co dał Ranmus? (
)

No bo to mi wygląda na skopiowanie rysunku do painta, powoli zmazywanie go gumką i sprayem, nagranie to i puszczenie od tyłu do przodu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...