Skocz do zawartości

NAPIS ALMORA ONLINE


Vestor

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tak: Ramka do kitu. Tylko napis ma jakieś szanse zmartwychwstać. Usuń tą głupią smugę za napisem, a litery wewnątrz wypełnij jakąś "skalną" lub "drewnianą" teksturą. Obwódkę "świetlną" zostaw-zrób dodatkowo efekt pękania liter i przenikana przez pęknięcia światła, a będzie git. Wtedy może będą z tego "ludzie" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adster: Jasne i niech od razu miotnie na cały ekran krwią i Zlym Pajonkiem i wielką ognistą chmurą jako tło ;p... biggrin.gif

 

Fajnie! Nic nie będzie widać! :D

 

Mimo wszystko marnie widzę Twoje szanse Vestor jako webdesignera-grafika...najpierw ukończ chociaż gimnazjum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, zrobilem dwie rzeczy, pierwsza(napis):

 

ALMORA ONLINE

 

druga(nowe, lepsze gui):

 

##################################

# ALMORA ONLINE_________________________#

#________________________________________#

#________________________________________#

#________________________________________#

#________________________________________#

#________________________________________#

##################################

 

BOREK PLIZ OCEŃ

 

rany, bez sensu takie tematy :X. wyglada jakbys pierwszy raz w zyciu gimpa uruchomil i odrazu kozakowal, wszystkie, pieterowe tez 0/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vestor:

Wybacz, ale te twoje grafiki są bardzo słabe. Jak dla mnie, to oscylują w granicach 0/10 - 2/10.

 

@Pieter:

Lepsze od grafiki Vestora, ale nie podoba mi się. Za dużo tego drewna, jeszcze ten header jakoś nie pasuje, zbyt się wybija od reszty. 3/10, bo nie podoba mi się ta tekstura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrysław: Ta jasne :P To jest namawianie do złych czynów xD

 

@Vestor: to miałeś czas by robić tyle tych ramek, a nie mogłeś po prostu dla mnie zwykłego napisu zmienić oO ? xP

 

@Smok: Mi nie chodzi o TĘ Sagę... xD O trochę inną, moją własną można rzec... Na razie nic Wam nie będę o tym tłumaczył, taki to był mój zamysł tylko, myślałem też nad nazwą "World of Saga" (by się lepiej sprzedawało :P) ale to raczej oblatane... ;/ Ale ramkę mi zrób, Vestor :D

 

@LittleFish: To co Wam się w końcu spodoba...?? xP Ja Pieterowi daję 7/10, bo jest normalnie supa-dupa i wypas :D Drzweo rox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyjdzie pewnie i tak, że Borek sam zrobi laya i po sprawie.

Pewnie że zrobi w końcu to jego gra i on planuje jej wygląd itp. :)

Niepotrzebnie się produkujecie ludzie i tak słabo wam to wychodzi xP

Chociaż porównując dzieło pietera a vestora to wg. mnie pieter jest bardziej zdolnym grafikiem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vestor, co z moją Sagą... ;/// Bo serio ni żartowałem, że by mnie się przydała... Nie to, że nie mógłbym albo nie chciałbym zrobić sam, ale jestem baardzo kiepskim grafikiem niestety... xP A dla Ciebie to 5 minut roboty. Jaby co to sry za fatygę. =*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...