Skocz do zawartości

GM Zin


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieję, że recka, którą Ci miki wysłałem, nie pójdzie na marne (bo póki co ten zin to jeden wielki "question" ) :]

 

@Miki77: Bardzo chętnie obluzgam smile.gif Ok zabieram się do pracy.

Co wy? Jakąś mierną parodię Kaszanka Zone chcecie stworzyć! Jak dla mnie dział-niewypał. Dlaczego? Bo te najbardziej "skaszanione" gry zrobione w GM są do siebie niezwykle podobne. :mellow: :death:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strefa Obrzydzenia chyba pójdzie do kosza bo właściwie większość gier zrobionych w GMie byłaby w tym dziale :P To by było dopiero! Strefa Obrzydzenia 50 stron, a recenzje dobrych gier dwie :P

A moją policzyłeś?

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisz listę "dłużnych" :P

 

Nawet nie napisałeś, jak tam moja recenzja kwalifikacyjna (tzn. pierwsza do zina) :( Skoro to mój pierwszy tekst, to chciałbym poznać opinię reda naczelnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młoTek to zin o programie GameMaker. W pismie znajdą się takie działy jak Recenzje czy Newsy z GMClanu. Ułożenie stron będzie wyglądało mniej więcej tak:

- Wstęp;

- Newsy ze świata GMa;

- Newsy z GMClanu;

- Temat Numeru;

- Recenzje;

- Strefa Obrzydzenia;

- Hoomor;

- Redakcja.

W Temacie Numeru będzie opisywana najlepsza gra jaka wyszła w ostatnich dniach. Recenzje to recenzje gier, które nie zdobyły takiej popularności jak gra opisana w Temacie Numeru. Strefa Obrzydzenia to recenzja najgorszej gry ostatnich dni. Hoomor to żarty związane z GMem.

Coś pominąłem?

Pominąłeś kurs PHP <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeeGee coś tam wspominał przed wydaniem MAGI, że mógłby w wolnym czasie zabrać się za korektę, ale to było PRZED wydaniem MAGI. Wątpię, by teraz miał czas się tym zająć....

 

Ja nawet bym mógł (Udaje mi się jakoś pilnować tych przecinków. Ortów też nie robię), ale to byłoby dziwne-przecież już piszę recenzje. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mówisz, że pomysł z zinem jest dziecinny. Kieruj ten argument do mikiego77, ale spójrz na to też z innej strony: wychodzi na to, że wszyscy, którzy robią ziny, mają dziecinne pomysły. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le spójrz na to też z innej strony: wychodzi na to, że wszyscy, którzy robią ziny, mają dziecinne pomysły.

 

nie mówię, że wszyscy piszą ziny są dziecinni tylko mówię, że tutaj pomysł jest dziecinny! Obiecuje tutaj miki wiele żeczy, którye pewnie i tak się nie znajdą. spojżcie np. na ten pomysł:

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...amp;hl=m%B3otek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Paciu odszedł od was to ja mogę zrobić wam tą przyjemność i zaprojektować graficznie Zin'a. Mogę i w HTML'u z CSS'em, i w PDF (Scribus rox!).

 

[tak naprawdę to po kilku numerach jak już będziecie zależni od moich grafik przejmę to pismo, buahahaha!!!! Nie no żarty żartami, ale wydaję mi się że miki77 jeszcze nie dojrzał do kierowania jako-takim zinem, z całym szacunkiem :P.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...