Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Tą wersją chcę uderzyć w serca jakiś sponsorów, może uda się, że Almora doczeka porządnego serwerka. Chętnych już paru jest, ale to na razie wstępne pogłoski.

Borek jeśli chcesz udzerzyć serca sponsorów to takrze porządna strona by ci się przydała. Rob Westwood ma całkiem ładną. Nie myślałeś może kiedyś aby mu zaproponować zrobenie oficjalej strony gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@up

Nie chdzi mi o to że nie umie ale że nie ma czasu bo ciągle zajmuje się samą grą a strona stoi jak stoi. Przyał by się mu ktoś do pomocy, ktoś kto będzie umiał się zająć stroną i uleprzać ją.

 

Tak przy okazji. Przydało by się tej grze oficjalne angielskie forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Borek: Dżizas, Borek, spokojnie, przecież jak sama nazwa wskazuje, to dopiero wersja 0.60, już się boję co będzie przy wersji 0.70, albo 0.90 :P Nie musisz w końcu wrzucać wszystkiego w jedną wersję, bo z drugiej strony co Ci zostanie na kolejne ?? xD I kto powiedział, że musisz kasować konta po każdym updacie ?? =p Zresztą jaki jest sens ciągnięcia tego aktualizowania do ver 0.60, skoro napakujesz tam tyle, że i tak i tak nie zwiedzimy ani nie odkryjemy wszystkiego, a tu czekają już kolejne wersje ??

 

Czy może ty rzeczywiście masz ogromne plany co do tej gry, że będą w nią grać miliony z całego świata i żeby świat gry był na prawdę wielki i nim wejdzie wersja 1.0, gra będzie już tak potężna, że nie będzie miała sobie równych ?? Wtedy może jest sens tak wielkich aktualizacji kosztem przekładania kolejnych wersji, ale pamiętaj, że my jesteśmy na razie tylko beta-testerami i mamy obowiązek testować każdy najmniejszy szczegół wprowadzanego świata, a nie zachwycać się potęgą i wielkością gry po każdym kolejnym updacie, który pojawi się w przeciągu następnego pół roku... ;p

 

Poza tym, skoro chcesz tą wersją "uderzyć w serca sponsorów", powinieneś raczej wszcząć jakąś pożądną kampanię reklamową (jak chociażby TG, który choć nie zrobił tak wspaniałeś gry jak Ty, to już wkręcił się ze swą grą w pożądny superbiznes :P)... Nie chcę Cię tutaj zniechęcać, ale dobrze by było, gdybyś przemyślając te słowa, wziął pod uwagę nie tylko dobro Almory, ale też nasze :D. (może to wszystko trochę za ostro zabrzmiało, sry :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spyro, to ma taki sam sens jak reklamowanie i podawanie daty wydania gry, do której jeszcze nawet nie został ukończony scenariusz, a producenci dopiero zaczynają negocjacje ze sprzedawcą engine'u. ;) To dopiero Beta, trzeba było sobie nie skillować tak postaci tylko poprosić Borka żeby na potrzeby testów dał ci napakowane rzeczy, a teraz nie marudź że kasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziadzia: Ja nie marudzę, że będzie kasować konta, wstawiam się tylko w imieniu innych, którym na tym zależy xD Zresztą sens kasowania kont nadal jest dla mnie niezrozumiały, po co kasować, skoro można sobie zachować postacie później na prawdziwą grę i szpanować, że było się beta testerem i ma itemy z testów (o czym zresztą kiedyś wywiązała się oddzielna dyskusja) ;p Przecież dla Borka to sprawa kilku kliknięć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelaz server mial dzialac juz 4 miesiace temu jak siegnac pamiecia, ale borek chce ta gre ulepszyc tak aby fajnie sie w nia gralo (robi nowa wersje 0.60 dlatego server niedziala *a robi juz ja od 4 miesiecy i data sie juz kilka razy przedluzyla* ) miala byc pod koniec kwietnia a jest juz 22 maj XDDD , borek chce ta wersje tak zrobic aby uderzyc nia w serca sponsorow :P Borek powiedz czy gra bedzie w tym miesiacu :( bo juz dlugo czekamy ,,, wszyscy tu tak katuja niecierpliwych ziomali a sami w duchu serca :P chca abys ja jak najszyvbciej zrobil:P nie picuj juz tej 0.60 az tak (daj nam pograc :) )

 

 

P.S Znajdziesz na bank sponsora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, na początek czerwca będzie. 25 czer. jadę na wakacje także gra musi wyjść przed moim wyjazdem. Robienie MMORPG'a samemu to chyba największa głupota jaką można w życiu zrobić :D ale w zamian daje wielką satysfakcję. Ciężko mi jest, nie ukrywam. Samo narysowanie krypt 6000x4500 pikseli zajeło mi ok. miesiąca nie wspominając już o tym, iż miałem możliwość rysowania ich również w pracy. Zapomniana wieża nie będzie dostępna w nowej wersji, ale spokojnie, bo i tak aby się do niej dostać trzeba mieć co najmniej 60 lvl, także trochę będę miał czasu na jej dokończenie. Poza tym raczej wszystko będzie co miało być :) Gra w chwili obecnej waży 52 MB :unsure: wszystko przez dźwięki rozmów NPC i nową grafę, coś za coś, niemniej jednak będzie to uciążliwe tylko przy pierwszym ściąganiu, a updaty to już tyko samo .exe :) Jak tak patrzę na datę ostatniej wersji, to nie chce się wierzyć że już minęły 4 miesiące, czas leci jak szalony...

 

Powracając do Almory, co powiecie na Almorijską gazetę ukazującą się co kilka dni w świecie Almory? Będą tam różne ciekawostki wydarzone w owym świecie itp. :) Gazetę będzie można nabyć u jednego z NPC w barze :D

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER . A co do robienia samemu Almory

masz racje ,, powinienes zalatwic se kogos zaufanego do pomocy bo samemu niewyrobisz. Pomysl ile przed toba pracy jeszcze a rozloz to na 2 osoby ,,,,,,,,,,,,,, albo na 4 ? ta wersje 4 osoby by robily gora 2 miesiace ,,,,,,, heh a pomysl se jak bys mial 10 ziomali do pomocy XDDD

 

strona www by sie przydala jak najszybciej . cos mi sie zdaje ze bedzie po wakacjach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER . A co do robienia samemu Almory

masz racje ,, powinienes zalatwic se kogos zaufanego do pomocy bo samemu niewyrobisz. Pomysl ile przed toba pracy jeszcze a rozloz to na 2 osoby ,,,,,,,,,,,,,, albo na 4 ? ta wersje 4 osoby by robily gora 2 miesiace ,,,,,,, heh a pomysl se jak bys mial 10 ziomali do pomocy XDDD

 

strona www by sie przydala jak najszybciej . cos mi sie zdaje ze bedzie po wakacjach :P

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, a znajdź se na szybkości takich ziomali którzy byliby wstanie tyrać i nie odstawac poziomem od almory, myślisz że o to tak łatwo? niewiele by się znalazło osób (jeśli w ogóle.. w każdym razie policzyłbym ich na palcach jednej ręki nawet jak by mi upie***lili 3 palce..) które by podołały, a nawet jeśli? to trzeba mieć duszę masochisty.

Zresztą IMO to by jeszcze spowolniło prace.. myślisz że tak łatwo połapać się na szybkości w czyimś kodzie? jeszcze podejżewam że baaaaardzo nie krótkim.. a to wszystko konsultować, rozkminiać... ehhh

chybą ze scorpio czujesz sie na silach?..

 

Acha i po co wszyscy ciągle pisza uuuh nie moge sie doczekac, dawac mi tu wersje 0.7 aaaaa.. panowie troche ogłady... a głupio żeby każdy temat o almorze był tak mistrzowsko zaspamiony.. podejżewam że borowi nawet nie chce sie już tego wszystkiego czytać ;p

 

EDIT.

 

powinienes zalatwic se kogos zaufanego do pomocy bo samemu niewyrobisz.

a założymy sie że wyrobi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie marudzę, że będzie kasować konta, wstawiam się tylko w imieniu innych, którym na tym zależy xD Zresztą sens kasowania kont nadal jest dla mnie niezrozumiały, po co kasować, skoro można sobie zachować postacie później na prawdziwą grę i szpanować, że było się beta testerem i ma itemy z testów (o czym zresztą kiedyś wywiązała się oddzielna dyskusja) ;p Przecież dla Borka to sprawa kilku kliknięć :P

 

Zrozum że w wersji Beta było dużo błędów które gracze wykożystywali do szybszego i nieuczciwego nabijania leveli i zdobywania itemów. Takie przeniesienie kont było by czymś nieuczciwym.

 

Powracając do Almory, co powiecie na Almorijską gazetę ukazującą się co kilka dni w świecie Almory? Będą tam różne ciekawostki wydarzone w owym świecie itp. Gazetę będzie można nabyć u jednego z NPC w barze

 

Great!!!... Świetny pomysł Borek! Taka gazeta nie tylko umili grę ale terz zwiękrzy jej maketingowość. Jeszcze nigdy nie grałem w MMORPG z takim dodakiem. :)

 

Borek mam nadzieje że wykupiłeś prawa autorskie na Almorę. Bo żeby ci jej ktoś za przeproszeniem nie podpiepszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja was nie łapię, przecież to tylko gra. Trzeba być kretynem żeby się przejmować utratą kilku wirtualnych przedmiotów.

 

Można je było za parę tysięcy sprzedać na allegro. :|

 

Jak ktoś się napracował na te itemy to ma prawo do narzekania. Ale jeśli czitował... to niezbyt. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...