Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

propaganja pewnie tak pisze bo sam jest killerem. Ja jak wychodze z miasta to i tak bez napisów wiem kto killer. Killerzy często przebywają na słabych potworach i przy wyjściu z miasta tak że NOOBY grać nie mogą bo ciągle giną. Wiecie ile graczy możemy przez to stacić?!!!

taa człowieniu co Ty odemnie chcesz nigdy nikogo nie zabiłem. Fakt w almore długo nie grałem, i ja jestem przeciwny TYLKO zabijaniu tych z dużo dużo słabszym lvl-em, jeśli fajcik - to musi być wyrównany, w końcu żeby coś udowodnić a nie zabierać looty jak głupek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to mozeby tak ograniczyc zabijanie do max ruznicy 5 lvl-i./

Nie, nie mozna. Takie systemy sie nie sprawdzaja, i sa dla bab. Grajac w Almore, tworzysz postac w jej swiecie, gdzie sa i bandyci, i szlachetni paladyni. To zalezy na kogo trafisz, a ograniczanie do roznicy lvli ######scie psuje klimat.

 

Borek - twój system jest wporzo, podoba mi sie takie rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłeps, a ja może takim trochę offtopem pojadę po całości, że ten text w statusie serverów "It's non-sens to hosting server..." jest niezły... "Non-sens" xD Może i rzeczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW PKowanie powinno być "dowolne" (każdy na każdego :P ) ew. PKować można dopiero od... 5-7 lvlu.

 

BTW.Eeeeee-NIE!!! Dlaczego??? ...bo wyobraź sobie, jak 5 levelowców PKują kolesie z 40 levelem :( ;)

 

Jak dla mnie najpoważniejsze propozycje tyczące się ograniczenia PK to:

-moja :P

-only na arenach PvP

-przy pomocy reputacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW.Eeeeee-NIE!!! Dlaczego??? ...bo wyobraź sobie, jak 5 levelowców PKują kolesie z 40 levelem :( ;)

Od tego byli by strażnicy :)

-only na arenach PvP

Tego już za wiele :angry: TROCHĘ SWOBODY! Można by było dojśc do 100 lvlu bez bycia zPKowanym! Niedopuszczalne :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu stworzyć trzy rodzaje "safe zone":

-kompletnie bez walki

-walki tylko z potworami

-walki i z potworami, i z graczami

 

Przy czym liczba poszczególnych safe zone i ich układ/sceneria sprawiałoby, że wchodzenie na zonę z dozwolonym PK byłoby od pewnych levelów opłacalne. Wiem, że tobie pablo1517 i ego5000 ten pomysł się wyda przekształconymi arenami, ale tam by były monstery i po prostu świat (poza tym powiedziałem, że "danger zone" byłyby tak skonstruowane, że tereny nimi obięte byłyby bardzo atrakcyjne (Zapewniałyby jakieś wielkie skróty, pełno skarbów, unikatowych itemów oraz potworów, pełno złota itp.)) :)

 

Od tego byli by strażnicy smile.gif

Źle Cię po prostu wcześniej zrozumiałem

-myślałem, że spodobało Ci się Free For All-Kill All :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-walki i z potworami, i z graczami

To jest taki danger zone ;) . Źle się wyraziłem...

Czyli mogło by być tak, że będą te dwie inne strefy (z pewnymi ograniczeniami) plus ta bez ograniczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zagrajcie sę w MU i dopiero potem porozmawiajmy. Mu jest internetowym morrorpg, który miał bardzo podobne problemy jak Almora. Twórcy gry już sobie z nimi poradzili. W MU jest wiele praktycznych rozwiązań co do PK i walk oraz pojedyków... a co ja będę wymieniał tu wszystko. Zagrajcie i sami sprawdźcie.

Tu jest jeden taki prywatny serwerek z mega dużym EXPem w sam raz na zwiedzanie świata MU:

http://www.grudgemu.com/

UWAGA!!!

Gra jest bardzo rozbudowana pod względem graficznym i muzycznym więc jest około 300MB siągania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec tematu PVP, zrobiłem już system i będziecie mogli oceniać w nowej wersji. Nic już nie będę zmieniał, bo jak tak dalej pójdzie to ta nowa wersja nigdy się nie ukaże. Dzięki za sugestje, w sumie to posklejałem z każdej po trochu :). Kto poruszy od teraz temat PVP - warn!

 

 

Smok@ usunąłem twój post, chyba wiesz dlaczego? lepsze to niż warn :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smok: Sorry za off i dosadnosc ale pieprzysz glupoty. MU rozbudowane pod wzgledem graficznym?! Czlowieku!! Co ty na arty patrzyles? Jakikolwiek MMORPG ma lepsza grafe. Przeciez nawet 3D jest udawane. Myslisz ze czemu nie mozna obracac kamery? Proste. Bo np. zamkowe mory nawet nie maja drugiej strony. Druga sprawa to fakt ze w MU sa osobne serwy pvp i non-pvp a na pvp caly czas stulevelowcy kampia przy wyjsciu i pkuja kilkulevelowcow. Pozatym client ma ok 220 mega.

EDIT: Sry ale nie moglem wytrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i ma 220 mega, ale w ile pameitam w MU jest dosc spora ilosc lokacji, i jesli chodzi o skile,czary,bronie,mozliwosci ulepszen,moby, jest tego sporo.

Grafika nienalezy do wybitnie genialnych, ale przyznasz ze jest mila dla oka i nawet ogien wyglada realistycznie :P, i jakby niepatrzec ma ladnych pare latek :P poprostu ego zaduzo od niej wymagasz ;],

 

Wracajac do tematu, sprawa PVP juz uregulowana, pozostaje tylko pytanie:

Czo jeszcze bedzie dodawane/zmieniane zanim wpusci nas Borek na testy :>

Szczerze to niemoge sie doczekac i ciagle lata mi po glowie te przeliczanie obrazen u magow ;]

 

Ostatnio przeszlo mi przez mysl wykorzystanie Harakteru do profek.

Good, Haotic , Evil wystarczy zameinc na Archer, Sorcer, Warior i gotowe ;] teraz tylko przypisac do czarow, broni i pancerza kto co moze uzywac ;]

(zabrzmialo to banalnie ale wiem ze to kupa pisania :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Archer, Warior i Mag? przecież Almora nie ma podzielności na klasy. Wy sami ją wymyśliliście :D Natura good więcej dostaje mądrości, Evil siły, ale to nie znaczy, że ten jest Warrior a ten Magiem. Czary może każdy używać, różdżki tak samo i bronie nie mają wymagań co do danej klasy. Jakby miały być klasy postaci, to nie były by 3 a więcej i nigdy samemu nie udało by mi się ich zbalansować. Natura jest po to, aby po prostu różnić się od innych, temu dochodzi więcej siły, a temu energii itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na nową wersję i serwer, który będzie działał 24/7. Musze zapytać czy będe mógł grać na moim komputerze:

 

P4 2,4 Ghz

512 ram

Geforce 4 mx 440

Neo 512 mb

 

Wogóle jakie są minimalne i zalecane wymagania. Byłoby miło jakby ktoś odpowiedział. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego Borek skasował mi pchosta bo jakoś wszyscy piszą.

 

Problem ROZWIĄZANY!!!

Dzięki Furious zażegnałem moje problemy graficzne oraz z kursorem.

Almora jest przystosowana tylko i wyłącznie do rozdzielczości 1024x768 lub większej.

Borek powinien był napisać na stronie Almory, że grać można tylko na takiej rozdzielczości ( i lepiej to niech napisze bo inni gracze terz mogą mieć takie problemy problemy ( w przyszłości oczywiście)) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almora jest przystosowana tylko i wyłącznie do rozdzielczości 1024x768.

Ja mam rozdzielczość ekranu 1280x800 i nie miałem problemów z kursorem ani jakichkolwiek innych problemów graficznych (pomijając to, że gra zapełnia 2/3 ekranu a lewa i dolna część jest czarna ale już raczej kwestia przyzwyczajenia :) ) ale dobrze, że Ty swoje rozwiązałeś :)

BTW: Opcja zmiany rozdzielczości gry- mile widziana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...