Skocz do zawartości

VALHALLA TO NIE OFICJALNA POMOC TECHNICZNA


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Czy nikt się jeszcze nie połapał, że gdyby 400 W to było za mało, to by się po 5 sekundach wyłączył komputer?
Nie wyłączyłby się, bo na pewno jego komputer nie żre 450W. Nie wiem jaki zasilacz ma, ale przy maksymalnym obciążeniu może niedomagać jeśli ma zasilacz kiepskiej firmy ---> blue screen. Zapomniałeś o wahaniach napięć, powodujących destabilizację pracy komputera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Japanstache - Mówi to 7-latka o zachowaniu tegoż wieku xD. Ale nie pomyślałem, żeby popytać.

@Ranmus -

1.Taki Pro nie jestem, żeby na to wpaść :).

2.

(Mam te 400)

3.Hmmmm...coś gość biadolił, że jeżeli dobrej firmy to 400 wystarczy, ale nie skojarzyłem, że to przez to, że pewnie mam kiepski 400.

 

Ogółem popytam, posprawdzam, kupie lepszy z więcej W na koncie jak co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, odrazu po starcie kompa jak tylko się wloguje (raz nawet na ekranie logowania!) Wyskakuje, iż services.exe został zamknięty przez jakiś błąd i za 60s nastąpi restart. Teraz piszę, bo sobie w cmd wpisałem shutdown -a, ale to jest bardzo uciążliwe. Przeszukałem mnóstwo for, wszędzie taki problem już wystąpił... tyle że, to nie jest to samo co u mnie. Zawsze padają słowa blaster i sasser, ale mam XP z SP2, a z plików i skanów wynika, że tego badziewia w systemie nie mam :/ (Mam pewne dwa pliki w TEMP swojego uzytkownika, których nie da się wywalić). A przed chwilą nie dało się zainstalowac pewnego programu, bo wywaliło błąd, że brak dostępu do instalator windows :/.

 

Oto log z HiJack'a

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 15:53:12, on 2009-02-14

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

 

Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\wscntfy.exe

C:\WINDOWS\system32\RUNDLL32.EXE

C:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXE

C:\Program Files\Common Files\Real\Update_OB\realsched.exe

C:\Program Files\NETGEAR\WG111v3\WG111v3.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe

C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe

C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 7.0\avp.exe

D:\HijackThis.exe

 

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

R3 - URLSearchHook: ICQToolBar - {855F3B16-6D32-4fe6-8A56-BBB695989046} - C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQToolBar.dll

O2 - BHO: Adobe PDF Reader Link Helper - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\ActiveX\AcroIEHelper.dll

O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_03\bin\ssv.dll

O2 - BHO: (no name) - {BF24EE86-9947-43A4-B769-26048075B48B} - C:\Documents and Settings\Pablo.KOMP\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\5OL8FXJH\3077ahntdksr[1].dll (file missing)

O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\System32\NvCpl.dll,NvStartup

O4 - HKLM\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\System32\NvMcTray.dll,NvTaskbarInit

O4 - HKLM\..\Run: [soundMan] SOUNDMAN.EXE

O4 - HKLM\..\Run: [TkBellExe] "C:\Program Files\Common Files\Real\Update_OB\realsched.exe" -osboot

O4 - HKCU\..\Run: [Gadu-Gadu] "C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe" /tray

O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background

O4 - Global Startup: NETGEAR WG111v3 Smart Wizard.lnk = C:\Program Files\NETGEAR\WG111v3\WG111v3.exe

O8 - Extra context menu item: E&xport to Microsoft Excel - res://D:\PROGRA~1\MICROS~1\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000

O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_03\bin\ssv.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_03\bin\ssv.dll

O9 - Extra button: Web Anti-Virus statistics - {1F460357-8A94-4D71-9CA3-AA4ACF32ED8E} - C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 7.0\SCIEPlgn.dll

O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - D:\PROGRA~1\MICROS~1\OFFICE11\REFIEBAR.DLL

O9 - Extra button: (no name) - {DFB852A3-47F8-48C4-A200-58CAB36FD2A2} - C:\PROGRA~1\SPYBOT~1\SDHelper.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Spybot - Search & Destroy Configuration - {DFB852A3-47F8-48C4-A200-58CAB36FD2A2} - C:\PROGRA~1\SPYBOT~1\SDHelper.dll

O9 - Extra button: ICQ6 - {E59EB121-F339-4851-A3BA-FE49C35617C2} - C:\Program Files\ICQ6\ICQ.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: ICQ6 - {E59EB121-F339-4851-A3BA-FE49C35617C2} - C:\Program Files\ICQ6\ICQ.exe

O16 - DPF: {77538FC7-CE52-4704-9865-494FE92BC320} (LaunchUBO.Ulit) - http://www.ultimatebaseballonline.com/myubo/launchubo.OCX

O18 - Protocol: ms-help - {314111C7-A502-11D2-BBCA-00C04F8EC294} - C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Help\hxds.dll

O18 - Protocol: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\PROGRA~1\COMMON~1\Skype\SKYPE4~1.DLL

O20 - Winlogon Notify: klogon - C:\WINDOWS\system32\klogon.dll

O23 - Service: Kaspersky Anti-Virus 7.0 (AVP) - Unknown owner - C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 7.0\avp.exe" -r (file missing)

O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\1050\Intel 32\IDriverT.exe

O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe

O23 - Service: Remote Packet Capture Protocol v.0 (experimental) (rpcapd) - Unknown owner - %ProgramFiles%\WinPcap\rpcapd.exe" -d -f "%ProgramFiles%\WinPcap\rpcapd.ini (file missing)

 

A to z combofix'a

https://gmclan.org/up199_0_ComboFix.html

 

Błagam o pomoc, bo męczę komputer 2 dni, dosłownie nic nie robie tylko kombinuje i próbuje... żadnych śladów po wirusach :/ Jedyne co podejrzane to te nieusuwalne pliki:

kurwa.png

 

Próbowałem go usunąć nawet przez tryb awaryjny z wierszem poleceń, nic. Ciągle odmowa dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Lub odpalić system z innej partycji i też pójdą bez problemu (najlepiej linuxa, wtedy ewentualny kod w nich zawarty się nie wykona).

 

Zobacz też co masz w autoruns, bo część usług odpala się przed startem systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem- od czasu formata jest coś nieteges z moją kartą dźwiękową. Mikrofon działa, ale nie funkcjonuje jak należy. Mam na myśli takie coś: jak mam podłączony mikro, to gdy coś do niego powiem(tak po prostu) to przy odpowiedniej głośności słuchawek słyszę to w uszach(dźwięk cały czas idzie od mikro do słuchawek), a kiedy chcę nagrać coś przez mikro to te dźwięki dalej chodzą między mikro a słuchawkami, ale programy do nagrywania owego dźwięku nie wyłapują. Zamiast tego słychać coś co bym nazwał "charczenie w rytmie działania kompa" tak, jakby słychać było impulsy latające po kompie. Słysza też takie 'dygotanie' kiedy trzymam przyciski na klawiaturze np. cały czas spację.

 

P.S. Słyszę pracę wentylatora w zasilaczu xP przez słuchawki.

E: Nawet słyszę takie "drrrrrr" kiedy przejeżdżam suwakiem po stronach internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki male musze powiedziec.

Komiczne :D

 

Sprawdz czy powkladales wszystko w odpowiednie wtyczki. Tzn czy czasem mikrofonu zle nie wlozyles.

Mikrofon da sie wylaczyc aby inni go slyszeli a ty nie. Wejdz na pasek startowy, Kliknij dwa razy na glosniczek, Jak nie bedziesz tam widzial "Mic" Albo "Microphone" albo "Mikrofon" albo "microfonio" (lol moj orginalny humor) To klikasz na opcje (Ustawienia (?)) Wlasciwosci, i z ;osty wybierz mikrofon albo jedno z ww. potem bedziesz widzial to co potrzebujesz i nacisnij Mute :) Przynajmniej gdy ja go odmutuje to go slysze ja i na skypie a jak zamutuje to tylko ludzie z ktorymi rozmawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli skitrales karte dzwiekowa :) Miales ostatnio jakes nagle wylaczenie pradu, albo wylaczales komp wyciagajac wtyczke? Takie rzeczy czesto psuja wiekszosc kompow, mialem work experience w serwisie komputerowym, 10 % przynajmniej kompow tak ginie :(

 

PRECZ PRZEMOCY CO DO KOMPUTEROW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj o guziku Edit po prawej na dole :). Nie bedziesz mu sial DPostowac.

Hmm, Spruboj przeinstalowac gre, jesli to nie zadziala, przeskanuj komputer jakims antivirusem.

Polecam AVG

http://www.avg.pl/

 

Skoro zacina sie w polowie, oznacza ze to musi byc cos z plikiem ktory sie wczytuje albo karta graficzna niespelniajacea wymagan. Przynajmniej jestem te dobre 70% pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRECZ PRZEMOCY CO DO KOMPUTEROW.

 

Brat mi tak kilka(naście) razy wyłączył na złość. Częściowo chyba wiem w czym problem. Po wymianie dysku twardego wszystko musiałem instalować i wogóle, ale sterownika do dźwiękowej nie mogłem, więc z neta wziąłem. To może dlatego. Przed wymianą spalonego dysku tak nie było, więc chyba poszukam jaki sterowni jest na płycie i go wezmę z neta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim DVD (kupiony razem z kinem domowym już dawno temu), oryginalne płyty nie działają na nim. W sensie, że gdy takową włożę i poczekam z minutkę dowiem się, że wcale jej nie włożyłem. Piraty czy filmy "domowe" czyta normalnie. Czy już całe DVD nadaje się do wyrzucenia? Bo mam pewien koncert na oku, a tani on nie jest a nie chciałbym słuchać go tylko na moich marnych głośniczkach przy komputerze.

 

Pirat: nagrany teledysk na płytę DVD-R

Film domowy: nagrane filmy z kamery na płytę DVD-R

Oryginał: Wideografia "Ani Mru Mru", Coldplay Live 2003

 

O dziwo wcześniej oryginały też chodziły.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...