Skocz do zawartości

Zablokowane CTRL + V


Bruce

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 623
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Warning: include(language/PL.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/cms/include/language.php on line 22

 

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'language/PL.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/cms/include/language.php on line 22

bug w cmsie iv!na :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=XpPQU5MhttA"></param><param'>http://www.youtube.com/watch?v=XpPQU5MhttA"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=XpPQU5MhttA" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>

Kod z YouTube trailera gry Harry Potter i Zakon Feniksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

# -*- coding: utf-8 -*-
(...)_wartosc = input("Podaj wysokość w stopach: ")
        wynik = stopy_wartosc * licznik
        print stopy_wartosc,"stóp to ",wynik,"metrów"
        tak = 1
    if wybor == "m":
        metry_wartosc = input("Podaj wysokość w metrach: ")
        wynik = metry_wartosc/licznik
        print metry_wartosc,"metrów, to ",wynik,"stóp"
(...)

Moje najnowsze dziecko w Pythonie. =p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warning: require(data/skins/1/skin_news.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ranma/public_html/index.php on line 237

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required 'data/skins/1/skin_news.php' (include_path='.:') in /home/ranma/public_html/index.php on line 237

Dzisiejszy blad GMClanu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...które powiedziały, że "to nie ma sensu" i zagroziły zablokowaniem tematu, jeżeli nie zejdziecie z tego cho******* wątku indyków i kaczek...

 

Och szit, men... xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeJ MIsskII! :(:(:( >> 16 października 2006 01:13
BuuuuUUuuu!!! :(:(:( MóJ BlOgAsEq ZoStAł ZchaKOwANy!!!!!!1!! Aale Na ShcZeSCie JaK PoRoZmAwIALAm z D4rkyM (TEn CHAkEr) ToO ZgoDzIl SiE Mi Go ODDac... WiEnC WrOCiLaM DoWas CHloPcY I DzIeWczENTA :****

DaWNo Nie PisALam Noci I ZaNiEdBaLaM BloGAsqa :** :(:( CiO U MniE Noffego? Hihi JeStEm w NasteMPneJ KlaSiE! :D:D:D HiHi Mam PelNO NoFFYch KolESHaNEtSHEq i JEST SweeT!!! RoZMaWiELAM z Mamom PoWiEDZiaLa ShE Jak BEdE mIALA DoBre oCenKI t PoZWoLI Mi jEcHAC z AndZelIkoM Na kONcert DoDy-ElEkTrOdy!!!!!11!! :*:*:*:):):)
ZoStaWIeJCie KoMeNTASHe KoTecKI Moje SwEECi00chne :** JuZ Nie ZAnIeDbaM BloGaSqua Bo ZnoFFu Go StRaCe!!!!:(:( PaPaCiAkI aLL ::*:*:*:*:*:::**
Komentarze [5046]

No comment xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$s = $this->base_backupmax - 1;

$a = end( $this->base_list );

while( !( ( $a = prev( $this->base_list ) ) === false ) )

{

if( $s )

{

$s -= 1;

continue;

}

 

$this->delete( $a[1] );

}

Nudziło mi się całą noc, więc napisałem sobie bazę danych na plikach. Ten kawałek kasuje stare backupy.

 

Może Pietrusowi się przyda. =3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...