Skocz do zawartości

Zablokowane 3D Pacman


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: PacMan 3D

 

Gatunek: Chyba zręcznościówka XP

 

Opis: pacman'a chyba nie trzeba opisywać ale przypomnę że w grze trzeba zdobyć wszystkie kulko czy jak to tam się nazywa i nie dać się złapać przez duch czy też tam to coś XP no chyba że zjadło się power up?a

Od razu obwieszczam że to jest gra z przykładu a dokładnie dwóch i wszystkie są mark'a Overmars'a

dla ciekawskich zdradzę o jakie przykłady chodzi a mianowicie standardowy przykład pacman'a który znajduje się w folderze example zaraz po zainstalowaniu gm no i fps z głównej strony gm'a

a bym zapomniał napisać z czym to się je:

chodzi się strzałkami

 

Download: >>>Download<<<

 

Autorzy:

Programowanie: noto ja no i mark Overmars

Fabuła: żebym to ja pamiętał kto wpadł na pomysł z pacmanem XP

Grafika: znów ja i nie jaki Billy McQuown (pewnie kumpel mark Overmars)

Muzyka: z rpg maker

 

no i brakuje mi tu sounds a saunds'y też są mark'a Overmars'a

 

Screeny:

1 2 3

 

edit : a i bym zapomniał logo zrobiłem na stronie cooltext.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamiast robić jakieś FPP z Pacmana lepiej, żebyś umiejscowił kamerę gdzieś w górze. Sterowanie nie jest bardzo dobre, jak grafika. Grafiki Billy'ego McQuown nie sprawdzają się w 3D. Muzyka OK, ale dobór nieco nietrafiony.

 

Grywalność psuje sterowanie, gdyby nie ono, gra byłaby OK.

 

Grafika: 5/10

Audio: 5/10

Grywalność: 5/10

Ogólnie: 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle :]

Popraw szczególnie sterowanie i szybkość bochatera - skandal.

Zmieniłbym kamere jak w trójwymiarowych platformówkach. Zamiast widziec jego oczami , widzimy też coś dokoła niego. Jak w o Gta3-sa :]

No i zmniej ilość rzeczy widzianych na mapie. Daj tylko gdzie jesteś i gdzie są jeszcze punkty (coinsy ?). No i zrob scianki przeźroczyste(czarny kolor ma byc przeźroczysty :])

Gdy to zrobisz to może nawet mama zagra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gry i tak nie chciałem tu dawać no ale dałem mój błąd XDD

co do przerobienia tej gry to nie zamierzam jej poprawiać to jest ostatnia jej wersja i tyle może w przyszłości zrobię jakiegoś innego pacman'a ale nie wiem.

A nie poprawie dlatego że mam ważniejsze sprawy na głowie robiąc tą grę postanowiłem sobie zorganizować swoje pomysły na gry i te projekty które mam nie dokończone i postanowiłem je wszystkie dokończyć od razu mówię że nie wszystkie są super a jedna jest tylko dla ludzi powyżej 22 lat (i to 22 a nie 18) mogę też powiedzieć że najprawdopodobniej następną grą którą tu dam będzie moja pierwsza gra 3D która też jest zrobiona z przykłady „FPS”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za siedem lat może zagram w tą gre od 22 lat, no chyba że zamkne jedno oko, i będe widział połowe ekranu, czyli limit wiekowy zmniejszy się do 11 XD.

Co do pacmana, jest to przerobiony przykład, jedynie odjołeś strzelanie, nawet sterowania nie mzieniłeś. Ogółem gra słaba, ale poniewarz w 3D, to plus dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to przerobiony przykład, jedynie odjołeś strzelanie, nawet sterowania nie mzieniłeś.

tak i już o tym wspomniałem a sterowania specjalnie nie zmieniałem i specjalnie zostawiłem bieganie by grę troszkę ułatwić co i tak mi nie wyszło gra jest tak trudna że nawet ja nie dojdę do 2 level’u a i nie wiem czemu kolizja działa tak szorstko może dlatego że zamiast ścian użyłem sześcianów nie wiem ^^

 

co do gry od 22 lat no to powiem wprost gra będzie dla ludzi którzy lubią yiffy

a co to takiego to wam nie powiem XP (to już zostawiam wam na własną rękę czy chcecie przejść pierwszą bramę piekieł XDD ) ale jeszcze raz przeszczekam młodzież że to są tylko rzeczy dla dorosłych i to nie dla wszystkich dorosłych niektórzy na ich widok mogą dostać epilepsji lub doprowadzić do wymiotów lub ataku serca a w najgorszym wypadku możesz stać się jednym z fanów yiffy

a więc jeśli masz ukończone 18 lat twa psychika jest dość mocną możesz zaryzykować choć stanowczo odradzam ^^

 

pewnie za to dostane warna XDD ale raz się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gry od 22 lat

Sam w nią nie zagrasz, bo masz około 19 lat, z tego, co wyczytałem w profilu. :P

 

gry i tak nie chciałem tu dawać no ale dałem mój błąd XDD

No a gdyby gra odnosiła sukcesy, też uważałbyś, że nie chciałeś? Tak pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam w nią nie zagrasz, bo masz około 19 lat, z tego, co wyczytałem w profilu. :P

a no zagram bo ją tworze i jestem zaznajomiony z terminem yiffy napisałem o 22 latach bo nie każdy akceptuje yiffy i nie wszyscy wiedzą co to takiego no ale jak komuś yiffy nie przeszkadza to spokojnie może w nią zagrać od 18 lat .

22 lat jest wymagany gdy ktoś pierwszy raz się spotyka z yiffi

No a gdyby gra odnosiła sukcesy, też uważałbyś, że nie chciałeś? Tak pytam.

tyle że wiedziałem że gra się nie spodoba i jak bym chciał mógł bym nawet nie wspominać że gra jest na przykładzie bo co prawda sterowanie i kamera ma takie samo jak w przykładzie fps to jednak serce całkiem inne i gram może by odniosła większy sukces (ale wątpię) XP a oto dowód że engine jednak się różni

fotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akcpetujte yiffy i wiem co to, a mam 15 lat :P

to jak skończysz 18 lat to sobie w nią zagrasz

poza tym o czym my tu mówimy gra jest dopiero w fazie projektów

zanim za nią się zabiorę to musze skończyć robić następujące gry :

- head attak (moja pierwsza gra w 3D) Edit : - skończone pod nazwą weake up of zombie

- kuntra soldier vs el dracula

- Super night hunter vs maniac cop (split screen na 2 graczy)

dopiero wtedy może zacznę myśleć nad zrobieniem gry o której już dłuższa mowa

i zdradzę że gra będzie nazywać się „Salve”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wiem wiem odświeżam stary temat no ale nie bez powodu

Co prawda mam gothica do skończenia no ale nie można całymi dniami przednim siedzieć więc tak dla odmiany poprawiłem sobie mojego PacMan i też wiem wspominałem że tego nie zrobię no cóż zrobiłem XP

 

Link na początku tematu i są nowe skreeny miłej gry życzę ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...