Skocz do zawartości

Oco chodzi wam??


DeathDaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nierozumie poco ta strona jest, znaczy chodzi mi oto że naprzykład ktoś przerobi przykład i sie pod nim podpisze to godajom że niema prawa że to głupie itd. ściągne jakiś przykład to pisze ze zeby go dac w grze cza sie prosic o zgode autora przykładu dyc to posrane ktos nowy co nic nie umi nic nie może robić, co ktoś zrobi swojego podobnego do jakiegoś przykładu to piszecie że zgapił a dyć cza sie jakos uczyć a te przykłady chyba poto robicie żeby nowi je w grach wykozystywali żeby uczyli sie na nich, a wy te przykłady chyba tu macie do ozdoby bo ktos je wykozysta to obraza że wykorzystał sam już was nierozumie a ortografi sie czepiacie choby byście nauczyciele polskiego byli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ortografi sie czepiacie choby byście nauczyciele polskiego byli...

Poprawna ortografia jest ważna. Dam Ci taki przykład: ten post co ty tutaj teraz napisałeś, to ja prawie nic z niego nie rozumiem bo wszystko jest jakoś poprzekręcane.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

1) Przykład to przykład, a nie gotowy silnik do wykorzystania.

2) Przykład ma pomóc w rozwiązaniu pewnej kwestii, a nie stanowić PODSTAWOWY SILNIK GRY

3) Jak już Pietrus napisał - przykład jest po to, byś go otworzył, zobaczył jakie mechanizmy się za nim kryją, co i jakie funkcje do tego służą, po to żebyś potem mógł sam umieć je zastosować w praktyce, a nie bezmyślnie kopiować.

4) Do przykładów są załączone notki używania, z niektórych można korzystać, z niektórych nie i służą tylko i wyłącznie w celach edukacyjnych.

5) Nie wszyscy nowicjusze robią gry na przykładach, nie przerabiają ich. Ci bardziej zdolni po nauce GM'a na podstawie helpa i przykładów potrafią samemu zrobić jakąś prostą grę całkowicie od podstaw.

6) Jeżeli nowicjusz pierwsze co robi po ściągnięciu GM'a to przeróbka przykładu - to oznaka, że jest niecierpliwy, nie umie się prawidłowo uczyć, nie powinen w ogóle zabierać się do tworzenia gier. Nie każdy musi być twórcą gier. Można zbierać znaczki, zapisać się na SKS, pasjonować się fotografowaniem, jest tyle innych możliwości.

 

Chcesz wiedzieć jak się zachowuje NORMALNY nowicjusz a nie jakiś młody / gniewny dzieciak? Proszę bardzo, sprawdź sobie tematy użytkownika Dangon i dokładnie przeczytaj jego posty i w jakim tonie prowadzi dyskusje oraz jakie kolejne stadia przemierza w nauce Game Makera:

https://forum.gmclan.org/index.php?act=Sear...ult_type=topics

 

Czytaj tematy od dołu - najpierw powitanie i pierwszy kontakt z programem, potem jego nauka, a następnie zaprezentowanie swoich pierwszych gier - uwaga - zrobionych nie na przykładach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierozumie poco ta strona jest, znaczy chodzi mi oto że naprzykład ktoś przerobi przykład i sie pod nim podpisze to godajom że niema prawa że to głupie itd. ściągne jakiś przykład to pisze ze zeby go dac w grze cza sie prosic o zgode autora przykładu dyc to posrane ktos nowy co nic nie umi nic nie może robić, co ktoś zrobi swojego podobnego do jakiegoś przykładu to piszecie że zgapił a dyć cza sie jakos uczyć a te przykłady chyba poto robicie żeby nowi je w grach wykozystywali żeby uczyli sie na nich, a wy te przykłady chyba tu macie do ozdoby bo ktos je wykozysta to obraza że wykorzystał sam już was nierozumie a ortografi sie czepiacie choby byście nauczyciele polskiego byli...

a ortografia jest ważna :lol2: Lol zdaje mi się że ty nie masz 12 lat tylko 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co się tak do niego przyczepiliśmy może jest on dyslektykiem :P
Gdy widzę takie zdanie mam ochotę rozwalać meble... Jeśli nawet jest dyslektykiem, to co z tego do jasnej ciasnej?! Nic mnie nie obchodzi jego przypadłość, są na świecie słowniki.

 

E: No właśnie, mam na myśli to samo co Tymcio =p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też i co z tego? To że ma świstek nie zwalnia go z pracy nad samym sobą xD

 

O qurde nie pomyślałbym o tym ,że Tymon jest dyslektykiem nigdy nie widziałem w twoich postach żadnego błędu. Więc jeżeli Tymon potrafi pisać bez błedów to DeathDaro też może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem dyslektykiem.

Poza tym, jaki jest sens w przerabianiu przykładów. Potem nie ma żadnej satysfakcji z tego co się zrobiło.
Niektórych to podnieca, znam osoby które uwarzają że w tworzeniu gier niepotrzebne jest robienie silnika, grafiki itp, potrafią tylko budować levele (ale tylko w prostych grach, typu pacman). Oczywiście nie mówie o DeathDaro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Se na google* znajdź. Firefox 2 ma wbudowany słownik. Ściągnij FF.

 

*google to wyszukiwarka internetowa. Jej adres znajdziesz tutaj

 

xDDDDDDDDDDDD rozwaliles mnie tym tekstem :lol2: Mozilla to stara wersja Firefoxa. Program typu Internet Explorer, w firefoxie jesli zle cos napiszesz pojawi sie pod danym wyrazem kropkowany na czerwono pasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...