Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

nie widzisz? on jest The Cold One :P

 

Swoją drogą, na weekend oczekujcie moich fotek, bo jutro jadę odwiedzić swój harem w Gdańsku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, i creditsy dla Jana B., za to, że operował moim aparatem w komórce i pozwolił, bym pokazał jego kurtkę (ta czerwona). Mam jeszcze podobne zdjęcie, jak wiszę na tej bocznej rurze, tyle że na jednej nodze. Dziwnie wygląda i nie widać mi twarzy.

ED: I wgl jestem na tej 2 focie od tej du**** strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT

Swoją drogą, na weekend oczekujcie moich fotek, bo jutro jadę odwiedzić swój harem w Gdańsku

 

CYTAT

odwiedzić swój harem w Gdańsku

 

CYTAT

swój harem

 

CYTAT

harem

 

 

pozdrów mamę i babcię thumbsup.gif

 

@thumbsup za obrażanie rodziny dostał byś w zęby i zapewne kiedyś dostaniesz, ale masz to szczęście że jeszcze nie wiem gdzie mieszkasz, weź to pod uwagę zanim coś powiesz na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje, done :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

O właśnie, dzięki za przypomnienie. Przecież zbanowanym kontom powinniśmy wywalać uploadery, co też uczyniłem. Swoją drogą kto miał przed nim sygnaturę "jaranie się japonią jest ch...."?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z sobotniego koncertu Kabanosa w Radio Luxembourg w Warszawie.

Wpierniczyłem się na scenę i zacząłem majtać głową. Jak się zaczęło solo to chciałem wokaliście grabę przybić, a ten mnie złapał i walca zaczęliśmy tańczyć xD

 

gallery-97038813-500x500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nawróciłem, Platyno, Ty pomiocie belzebuba!

 

ksionc

 

no i w ogóle jestem spocony, nie spałem wcale ( 2 godziny, o czym świadczą wory ) i mam wielką głowę tak śmisznie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grali głównie z nowej.

Ale znalazło się też miejsce na Czerwoną Musztardę, Ptaszka, Parówki, Jesteśmy Debilem, Wielbłąd.

Prosiłem Zenka o Czczech jeźdźców szatana na czczo, ale stwierdził, że nie potrafią, bo mają nowego perkusistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozpanoszyliście OFFTOP!

Posty chwilowo ukryte - do ewentualnego wglądu dla adminów, później zostaną wszystkie pokasowane.

 

Powiem jeszcze raz, nas redakcję nie interesuje to co się dzieje u halpów czy poza GMC

Prosimy nie rozprzestrzeniać propagandy o jakimś skrypcie forsującym zabezpieczenia gmc, co zresztą jest absurdem i nie prawdą.

a Pan Bassmaster/Ingen/Grela niech przestanie wierzyć we wszystko co mu ludzie napiszą...

 

Kolejna osoba poruszająca tu ten temat zostanie ukarana warnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...