Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

moze nie tyle brzydkie co chaotyczne, trudno znalezc w tym lad by moc dostrzec walory, o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jesk podpisywac sie 5 razy : ) To bylo do pierwszej pracy.

A do tego, po co malujesz 1 na drugim? To tak jakby Mocart narysowal Monelize, a Szopen mu przyszedl i mu Sloneczniki nakleil.

A i rozowy z niebieskim nie ida.

 

Hehe to nie jest tak.. to nie było tak, bo juz z tym skończyłem jakies 3 lata temu. Ale w tej kulturze nik sie na nikogo nie obraża po zajechaniu pracy drugą- skąd niby brac miejsce na dalsze? Jest jedna ściana legalna i myslisz że 10 lat temu ktos cos na Niej namalował i to zostaje na zawsze? Nie.. wraz z nowym sezonem pojawiaja sie nowe grafy.

 

grafitów
? wtf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
chodziło mi raczej o umiejętności graficzne a te znam dość dobrze ;p no, może znajdzie się lepszy ale kawałek wolnej ściany też jak nie tu to gdzie indziej, trochę wzajemnego szacunku między "graficiarzami"

A widziałeś kiedyś jakieś grafiti w wykonaniu propy, że tak je wychwalasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem ( ty a może rzeczywiście coś pokazywał teraz sam nie wiem ). Ale widziałem jego inne pracki. Bardzo dba o detale i przykłada się do roboty wątpie żeby coś skaszanił. A po drugie to powiedziałem tak na marginesie, nie ta część mojego zdania jest najważniejsza. Mądrusiu. :) A "umiejętności graficzne" to nie chodziło mi o grafitti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propa to dobry, wszechstronny grafik. Kartka, tablet, sprzedawał nawet swoje prace na aukcji. Dlaczego miałbym nie wierzyć że robi dobre grafitti skoro przez tyle lat się na nim nie zawiodłem ? Według mnie posiada on wszystkie cechy niezbędne do zrobienia dobrego grafitti łącznie z wyobraźnią. Alwin może nie wierzyć, ale ty jesteś tu już od roku i chyba fakty kojarzyć potrafisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie według Ciebie cechy charakteryzują dobrego graficiarza?:)

Wisz.. malowanie puszkami to nie to samo co brushami ,kredkami itp.. owszem liczy się byobraźnia jak mówisz- ale to raczej do stwozrenia samego projektu. A technika? Nie każdy grafik musi wiedzieć np że aby uzyskać lekkie przejście koloru(dla grafika gradient?) musi wybrac odpowiednią końcówkę- np soft cap(pink) i puszkę trzymać pod kontem do ściany, uważając na zacieki. CTRL+Z tu nie działa.. gumka też. naprawdę dobry grafik to nie dobry malarz graffiti.

Zm drugiej strony- dobry grafik ma o wiele większe szanse że będzie dobrym grafficiarzem. Wiekszość writerów po swojej przygodzie z farbami opracuje w różnych agencjach reklamy, czy właśnie jako graficy czy projektanci.

 

Propa pokaż graffiti:) serio malowałeś kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja popieram bosa

u mnie w mieście jest bardzo ładne graffiti przedstawiające główne obiekty pabianic, wysokie na bodajże 3 piętra (?) i to przed jakimś tam budynkiem w którym urzęduje prezydent itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...