Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
a ja popieram bosa

u mnie w mieście jest bardzo ładne graffiti przedstawiające główne obiekty pabianic, wysokie na bodajże 3 piętra (?) i to przed jakimś tam budynkiem w którym urzęduje prezydent itp.

Tak, tylko, że nie sądzę, żeby walneli takie grafiti za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko, że nie sądzę, żeby walneli takie grafiti za darmo

no nie nie za darmo, co nie zmienia faktu ze gosc ktory to rysowal walnal na miescie juz z 150 wrzutow ktore robil dla czystej zajawki. Inna sprawa ze ma sponsora i puchy za darmo. Ogolnie smieszny typ to jest :) ale talent ma. Ten rysunek o ktorym mowil nikas to jedna ze slabszych jego prac.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm..._-_grafitti.jpg bo o to mu raczej chodzilo. Srednio mi sie podoba ale szacuneczek za rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie jp koles ######ste twarze rysuje, napewno widziales jego wrzuty bo wszedzie sa :) I moze slyszales o tej akcji jak wystawil leb przez okno tramwaju i go slup pier**nal :D albo o jakiejs innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra swoją foteczkę dałem long time ago więc wykorzystam screena którego zrobiłem niedawny czas temu :)

 

d41d8bf7a11a12faae950b77cc62ce7b.jpg

 

Name: Farkraj

Race: unknown

Class: Folk Metal Shaman

Level: 17

Clan: GMC

 

Adnotacja do miejsca wykonania screena

 

Server: World 1 (PvP)

City: Breslau

Quest: "Give back my camera nab!"

 

No i EQ:

 

Sztruks sweater +6

Black coat of Darkness +6

legendary zakopane Axe of strength +6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że wszystko mam fajne ;) a cipaga wygląda jak dla dziecka bo dostałem ją gdy miałem jakieś 6 lat. Łóżka tu nie widać, te dziwne książki są na półce tymczasowo, moje true krzesło ma kontuzję i zostało podmienione na taki żal ze względu że na tym przynajmniej nie ląduje co chwile na ziemi. Ja tam lubie mój swter, teraz cieplej się robi to nie będzie potrzebny i tak. Co do tego czegoś w prawym dolnym rogu to sam nie wiem co to jest... a worek na biurku zawsze się przyda żeby zmiejszyć natłok śmieci, czasami wlatują na klawiaturę i myszkę :) No i polecam moje głośniki! 5 niepozornych głośników a dają lepiej niż mój piecyk lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra swoją foteczkę dałem long time ago więc wykorzystam screena którego zrobiłem niedawny czas temu :)

 

d41d8bf7a11a12faae950b77cc62ce7b.jpg

 

Name: Farkraj

Race: unknown

Class: Folk Metal Shaman

Level: 17

Clan: GMC

 

Adnotacja do miejsca wykonania screena

 

Server: World 1 (PvP)

City: Breslau

Quest: "Give back my camera nab!"

 

No i EQ:

 

Sztruks sweater +6

Black coat of Darkness +6

legendary zakopane Axe of strength +6

 

Ehhh chyba wolę jednak nie wiedzieć jak kto wygląda na forum.. każdy ma swój styl, nie neguję ale chyba bym sobie wolał suty odciąć niż tak wyglądać przez godzinę. Ale nie bierz tego do siebie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...