Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

heheh apropo mojego poprzedniego posta, gdybym zobaczyl takiego typa jak któryś z tych: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=...=20070825104745 , to mimo że staram sie być tolerancyjny nie umiałbym sie powstrzymać żeby ich skosić :D tragedia przynoszą wstyd wszystkim alpha facetom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tacy faceci podobają sie dzewczynom to znaczy tylko że świat schodzi na psy :( naszczescie wiekszosc kolezanek ktore mam raczej podzielają moje zdanie ze taki typ to śmiech na sali i nic więcej wiec wiary w kobiety mam nadzieje za szybko nie strace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Racja propa. A potem nagle jakieś smuty, że gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni... Swoją drogą u mojego brata w klasie, w szkole średniej był 100% emo, który na fotkę czy nk wrzucał swoje zdjęcia w obcisłym stroju i małymi czarnymi skrzydełkami pozując na upadłego, niewinnego aniołka. Na szczęście widziałem tylko jego foty. Ponoć w szkole nie miał łatwo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emo to muzyka, styl ubierania, a dla "niefejowaktych", czyli tych prawdziwych to także styl życia 'nikt mnie nie kocha' itp,

na nonsensopedii bardzofajnie napisali, że emo to dzieci z bogatych rodzin ktorym poprzewracało sie w du*ach.; )

 

i racja; )

Albo jeszcze Ci którzy chcą być "fajni" jak emo; )

 

Swoją drogą zastanawia mnie, kto pierwszy wpadł na ten pomysł.

"O, nikt mnie nie kocha, potnę się, pomaluje, założe trampki, puszę jakąś smutną muzykę, i nazwę się...imoł" ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak nie ma jak ma. Cytat z wikipedii:

Emo powstało jako reakcja na agresywny i materialistyczny styl życia amerykańskich raperów. Dotyczy to głównie popełniania przestępstw, zażywania środków odurzających, powierzchowności, braku okazywania uczuć oraz konsumpcjonizmu. Sprzeciw ten objawia także w modzie – czyste, schludne, obcisłe ubrania, nakładanie makijażu oraz zadbane fryzury będące zaprzeczeniem luźnego, ulicznego wyglądu gangsterów. Emo stanowi swoiste połączenie gothic metalu (mroczny wizerunek, głęboka duchowość) i punku (krytyczne podejście do świata, poczucie braku sensu jednak bez nihilizmu i anarchizmu), ale znacząco różni się od obu tych subkultur. Niektóre elementy emo, jak np. wegetarianizm, abstynencja od alkoholu i tytoniu oraz wyzbycie się agresji nawiązują do światopoglądu straight edge, jednak nie zawsze się z nim utożsamiają. Ruch emo zawiera pewne cechy XIX-wiecznej filozofii romantycznej, takie jak akcentowanie uczuć i emocji, nastawienie na przeżycia wewnętrzne, indywidualizm a zwłaszcza werteryzm, jednak nie nawiązuje do niego w żaden sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zastanawia mnie, kto pierwszy wpadł na ten pomysł.

"O, nikt mnie nie kocha, potnę się, pomaluje, założe trampki, puszę jakąś smutną muzykę, i nazwę się...imoł" ^^

a ja myślałem że oni sie ubierają tak właśnie dlatego żeby nikt ich nie kochał. Chyba że drugi kolega z makijażem jak doda czy inna avril jakaśtam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i się trzymam, ale chyba nie nazwę sie emo, skoro nim nie jestem, nie; )

 

up

avril to bardziej punk, no, była punk, bardziej ;lagodny', ale z założenia grała punk rocka; )

teraz to ja nie wiem w co ona leci, chyba w pop, swoją muzyką też juz nie to co kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

avril to bardziej punk, no, była punk, bardziej ;lagodny', ale z założenia grała punk rocka; )

jak dla mnie to ona może nawet robić szwedzki hiphop, napisalem jej imie tylko ze wzgledu na makijaż jakby jej pudzianowski strzelił z dyńki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh apropo mojego poprzedniego posta, gdybym zobaczyl takiego typa jak któryś z tych: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=...=20070825104745 , to mimo że staram sie być tolerancyjny nie umiałbym sie powstrzymać żeby ich skosić :D tragedia przynoszą wstyd wszystkim alpha facetom :P

A potem słyszymy wszędzie, że uczciwy człowiek nie może już bez strachu wyjść na ulicę tylko dlatego, że nie podporządkowuje się idiotycznym wymogom społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem słyszymy wszędzie, że uczciwy człowiek nie może już bez strachu wyjść na ulicę tylko dlatego, że nie podporządkowuje się idiotycznym wymogom społeczeństwa.

heh ja jeszcze nikogo za nic nie pobiłem. Ale nie ukrywam jakbym dorwal tego po prawej z cytowanego zdjecia... to imo tylko na dobre by mu to wyszło bo gorzej już być nie może. to juz jest choroba psychiczna typ wygląda jak transwestyta, za 5 lat sam sie bedzie bal swoich zdjęć z przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

avril to bardziej punk, no, była punk, bardziej ;lagodny', ale z założenia grała punk rocka; )

teraz to ja nie wiem w co ona leci, chyba w pop, swoją muzyką też juz nie to co kiedyś

Avril to nie punk. Co najwyżej gra poppunk, ale też trudno ją do tego zaliczyć. A sama z siebie punka nie robi, sama się jak nawet za skejtówę uważa, a że skejci w USA nie słuchają hiphopu tylko poppunka (stąd soundtracki w THPSach zawierają Green Daya itp. zespoły a nie czarnych gangsta raperów), to inna sprawa. Zresztą, Avril to pozerka, która zmienia swój wizerunek i styl grania wraz z kolejnymi to modami. Jak chcecie posłuchać co to jest poppunk, to polecam twórczość Blinku 182, bo to w sumie jedyny zespół poppunkowy, którego ja mogę jeszcze posłuchać i któremu raczej nie zarzucałbym bycia emo ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja jeszcze nikogo za nic nie pobiłem. Ale nie ukrywam jakbym dorwal tego po prawej z cytowanego zdjecia... to imo tylko na dobre by mu to wyszło bo gorzej już być nie może. to juz jest choroba psychiczna typ wygląda jak transwestyta, za 5 lat sam sie bedzie bal swoich zdjęć z przeszłości.

Panie kolego, czy ty wiesz, czym jest choroba psychiczna? Jak cię taki widok gorszy, to napisz petycję do urzędu miasta i daj znać jak poszło, a nie sypiesz gówniarskimi złośliwościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...