Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

No w sumie od 4 lutego zeszłego roku zbyt się nie zmieniłeś.

LOL. Z jakim zdjęciem to porównałeś? Aktualnej fotki nigdzie nie dawałem O_o Ale chyba ją w końcu dam.

 

@Flaq: Wycieczka do Częstochowy Warszawy :D A ten po prawo w czerwonej piżamie to frajer ;]

 

E: Marmot, nie wymądrzaj się :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wracajcie do tematu, a offtop i klotnie kasuje bo to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,gg a gmclan to co innego

TWOJE zdanie dla mnie się nie liczy więc jakoś to mnie nie poruszyło ;)

W tym momencie to ty (z całym szacunkiem z małej) się ośmieszasz a nie ja czy ktoś inny ;]

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwoje działacie na siebie jak płachta na byka. takie rozmowy na GG prosze bo nikogo nie interesują wasze stosunki.

Odpocznijcie na dzień.

I prosze mi nie tarabanić na GG z próbą negocjacji co do blokady.

Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

????? Nie wiem jak Ty, ale ja mi jest miło jak mi dziewczyna powie, że jestem pociągający. Nie jestem "normalnym facetem"? :o

 

Pft, mi też jest miło. Ale wkurza mnie wręcz to, jak mówi że jestem brzydki... Czytaj ze zrozumieniem/domyślaj się. (Oh dear, zaraz znowu mnie za słówka złapią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wygląd też się jednak, w pewnym stopniu, liczy. : ] Nie mówię, że jest najważniejszy, no ale na niego też uwagę zwracam.

 

Doprawdy? Mnie to nie obchodzi czy dziewczyna jest śliczna, aczkolwiek byłoby miło gdyby była. Więc w pewnym sensie Cię poparłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego, czy ty wiesz, czym jest choroba psychiczna? Jak cię taki widok gorszy, to napisz petycję do urzędu miasta i daj znać jak poszło, a nie sypiesz gówniarskimi złośliwościami.

Nie lubie jak facet robi z siebie ****. Ty nie lubisz jak człowiek sypie gówniarskimi złośliwościami. każdy czegoś nie lubi, proste. Chcesz to na mnie powrzucaj mam to gdzies bo każdy ma prawo powiedzieć złe zdanie o czymś czego nie lubi, normalka.a jak coś to napisz petycje do urzędu miasta że taki a taki nie lubi transwestytów i daj znać jak poszło :)

 

Nieocenzurowany wulgaryzm. Warn.

Woock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie jak facet robi z siebie ****. Ty nie lubisz jak człowiek sypie gówniarskimi złośliwościami. każdy czegoś nie lubi, proste. Chcesz to na mnie powrzucaj mam to gdzies bo każdy ma prawo powiedzieć złe zdanie o czymś czego nie lubi, normalka.a jak coś to napisz petycje do urzędu miasta że taki a taki nie lubi transwestytów i daj znać jak poszło :)

 

Nieocenzurowany wulgaryzm. Warn.

Woock

Ekhm, drobny szczegół: gość się ubiera, czesze i maluje jak mu się podoba - takie jego konstytucyjne prawo. Ty go za to gnoisz, łamiąc jego konstytucyjne prawo nietykalności osobistej.

 

I nie kseruj cudzych tekstów na ślepo, bo się zbłaźnisz jak teraz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...