Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online MMORPG


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 717
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ojeju, a za 10 miesięcy będzie wigilia!!!! :OOOO

 

Hm, jak Almora wyjdzie to zdam raport z używalności gry na linuxie bo Windowsa wyrzuciłem i nie wrócę do niego. Jak będzie działać ogłoszę to oficjalnie i zmuszę Borka do umieszczenia na witrynie gry opisu odpalenia gry za pomocą Wine :]. (i w ogóle na stronie głównej będzie informacja że może pójść na linuxie, ale dopiero jak pójdzie. Trzeba opęsórs promować, nie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie super :]!!!

jak gra będzie lepsza od Helbreath to zbieram kolegów i server przepełniony :lol2:

Pozdro

hmmm to chodzi jeszcze polski serwer HB? hmmm, powiem tak, na tamtej gierce straciłem mase wolnego czasu, i coś czuję ze Almora naprawde bedzie lepsza, bo HB wciągało ale samymi walkami bo nic innego tam chyba nie było, a z tego co się orientuje w Almorze opcji będzie więcej. Więc wg. mnie przebije hellbreatha, a jeśli przebije Ultime - to już będzie wyczyn, ale nie ma co zgadywać , tylko cierpliwie czekać jak to było do tej pory.

Borek ile ludzi było puki co najwięcej w świecie gry? I Ile prawopodobnie bedzie maxem, tzn przy jak wielkiej liczbie osób gra przestanie być komfortowa?

Acha i co z Game Mastahami? będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganjo. Serwer testowałem przy 20 graczach, chodziło dobrze, ale nie mogłem więcej dorzucić, bo nie wystarczyło mi kompów w robocie :D, a na jednego kompa przypadało paru graczy. Jeżeli serwer nie wyrobi, to chlas i projektu nie ma :D To jest właśnie próba generalna, ale wiecie co? Szkoda mi porzucić ten klimat gry i chyba nawet jeżeli nie wypali MMORPG, to po mału będę robił singla :) Muzyka i atmosfera strasznie podbija rytm of heart w Almorze :) Uwierzcie :D GM'ów narazie nie ma, bo i po co? :) 20 lutego będzie "wolna amerykanka" :P Aha i nie ma klas postaci tzn. Wojownik, Żul, Czarodziej itp. i nie będzie. W zamian można na początku wybrać swoją naturę, czyli bycie złym, chaotycznym albo dobrym. Każda natura ma swoje atrybuty. Ten motyw pociągnie za sobą ciekawe funkcje w czasie gry ;). OK dzięki za commentsy, chyba po wypuszczeniu Almy, będzie trzeba stworzyć new topic, bo tutaj ciasno się robi...

 

Nie ma następnego screena :P

Pozdro :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się, że usunąłeś klasy. wku*wia mnie jak w rpgach, po wybraniu klasy maga nie mogę używać mieczy i zakładać pancerzy, a dzięki temu usunięciu będę mógł dowolnie rozwijać swoją postać, używać czego chcę i zakładać co chcę, jednocześnie rzucając czary i strzelając z łuku ;) wielki plus za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: Ooooo...Pirwsza gra mmorpg z Gm'a :D ROZBUDOWANA!!!!

Nie mogę się doczekać.

Grafa jest naprawde ZARĄBISTA

Chcemy więcej takich gierek :thumbsup:

Od cholery było już takich gier, na oficjalnym forum jest nawet engine do mmorpg. Ale gra Borka to coś zupełnie innego. Tutaj on sam napisał całość na jednym DLL'u bez korzystania z gotowych silniczków. I za to właśnie wielki respekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że było by fajne z przywoływaniem potworów, lecz niestety nie jest to taki proste do wykonania. W singlu zrobiłbym to w 2 godziny, ale tutaj sytuacja się trochę zmienia, dużo zależności pomiędzy serwerem a klientem. Zupełnie namieszałoby mi to w kodzie teraz, ponieważ zrobiłem tak, że jak zabierzemy potworowi połowę energii, a drugi gracz go dobije, to exp jest dzielony, także teraz musiałbym wrzucić sporo zależności odnośnie summmonów. Na tą chwilę sobie daruje, zobaczymy 20-stego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utevo res "Borek i jeszce raz utevo res"Borek i juz prace poszły by trzy razy szybciej xD

i bardzo się ciesze że nie ma klas bo w kazdej chwili moge zmienic sposob wydawania punktow i stac sie kims innym =]

 

EDIT: niewiem czy juz bylo to omawiane ale czy bedzie cos takiego jak red skule itd. zeby najlepszy gracz nie pk'owal non stop i w razie czego bananka dostal :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych "skulli" to przydało by się takie coś jak protection zone czyli miejsce w którym gracze nie mogą zrobić nam nic oraz jak już kolega wspomniał jakieś oznaczenie dla tych co dopiero kogoś zabili ;]

 

Jest safe zone, ale red skulli jeszcze nie ma, jeżeli gra wypali to napewno zrobie jakiś system odnośnie morderstw itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warn. Myślę, że nie muszę mówić za co. Poza tym chyba masz jakiś krzywy kalendarz.

Patrysław

:F też mi się tak zdaje :P

 

Borek powiedz dokładniej co nie będzie dostępne podczas open beta testów? od samego początku i co będziesz nam powoli umożliwiał... I chciał bym się też zapytać czy znalazłeś jakiś sprytny sposób pobierania aktualizacji z neta przez aplikacje :P aha i czy będzie jakiś mini-radar lub mapka? A tak na przyszłe wersje :P przydał by się jakiś dziennik wykonanych questów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Jasne i niech od razu poda biznes-plan i program kampanii reklamowej xD

 

Nie tak szybko, ludzie... Poczekamy, zobaczymy... Jedno jest pewne: to będzie hit ! Jak nie na całą Polskę, to przynajmniej na GmClan !

 

Ahh, jeszcze tylko 25 godzin !! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, a potem w telewizji:

TVN - Almora, najcięższy narkotyk

TV TRWAM - Almora, najnowsze dziecko szatana

TVP1 - Almora popularniejsza od polityków

Polsat - Almora, czyli co z tą Polską?

 

Chociaż i tak, IMHO gdyby ta gra była wydana 2-3 lata temu to by osiągnęła sukces. Teraz trochę powątpiewam - czemu? Ci co grają nałogowo, zasiadują się w Tibii - bo popularna, a ci co chcą poczuć klimat wybierają 3D - łatwiej jest poznawać świat gry. Takie jest przynajmniej moje zdanie, ale mam nadzieję, że się mylę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mnie ostatnio tutaj nie było, jeśli ten temat został poruszony to sorki, ale zrobiłeś możliwość updateów czy jakby co od nowa klienta ściągać trzeba będzie? no i fajnie że jutro wychodzi z tego co sie doczytałem XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tak są przejęci wyjściem bety Almory, że nie zauważyli nowego demka Magi :D

 

Chociaż i tak, IMHO gdyby ta gra była wydana 2-3 lata temu to by osiągnęła sukces. Teraz trochę powątpiewam - czemu? Ci co grają nałogowo, zasiadują się w Tibii - bo popularna, a ci co chcą poczuć klimat wybierają 3D - łatwiej jest poznawać świat gry. Takie jest przynajmniej moje zdanie, ale mam nadzieję, że się mylę ;p

 

No nie zgadniesz-oczywiście, że się mylisz!!! :D Przecież w 3D masz do poznawania jeszcze oś Z :)

A według mnie w 2D można dużo lepiej poczuć klimat gry, chociaż są od tego chlubne wyjątki (i to jakie, np: seria Gothic-probally the best RPG in the world :) ).

Sam Borek zwrócił jednak niedawno uwagę na inny element Almory, który doskonale buduje klimat-jest to podobno muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO BYŁO NOWE DEMO MAGI ?!?!?!?! O LOL JUSH ŚCIĄGAM !!! ALE JAZDAAA ... !!!

 

Chłeps, w/g mnie i odwołując się do ostatniej wypowiedzi Marmota, touważam, że ludzie głównie grają w to, na co mają sprzęt i im się 'nie tnie' xP Sądząc po tym, jaką Tibia ma grafę, to to logiczne, że ludzie lubią proste gierki, a Tibia wciąga... Chociaż wymagania wcale nie są na najsłabsze kompy: 256 RAM, gfx GeForce 6+ OpenGl 64, proc 1.66GHz... Chociaż na dłuższą metę, to te wymagania są tak niskie, że gdyby jakiś komp miał dziś takie parametry, to nie udźwignąłby nowych programów i standardów nawet przez miesiąc xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tak są przejęci wyjściem bety Almory, że nie zauważyli nowego demka Magi

 

He he - może to dlatego, że w Magi można już faktycznie pograć, więc nie da się w temaci popisywać swoją elokwencją w stylu: "O kurdesz!!1! wyjdzi jurz za 16godzin 56minut i 4 sekundy!!11 a bendzie morzna jesc kapuste w 4D i latac na dywanie cioci>!!?!!! No i co z N00bami, bo ja n00bow nienawidze!!!111" ;)

 

Sorry za złośliwego offtopa, coś mnie opętało ;).

 

A co do samej gry - to pozwolicie, że dorzucę własny konstruktywny komentarz:

 

Woooow już jutro!!!!!!!! Suuuuper! Borek, a będą krowy morskie co łażą po lądzie i mają rozdziawione pyski? Bo takie były w n00b-online i ja bez nich nie gram. ;)

 

Ech... a pomijając złośliwości... mnie tylko martwi, że napisaliście już 18 stron bezsensownych komentarzy, a jak gra już wyjdzie (a Borek będzie potrzebował Waszych opinii) to nagle zrobi się cisza, bo każdy swoje trzy grosze już powiedział i zapomniał o sprawie.

 

PS. Czy Rob w końcu wyrobił się z muzyką na premierę testów gry? Fajnie było by posłuchać jego dziełek mimo wszystko. Chłopak może za szybki nie jest ale talent zdecydowanie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...