Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online MMORPG


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Borek, tak się zastanawiam: a co będzie jak 20 graczy wyrżnie wszystkie stwory z mapy? Mam nadzieję, że są jakieś "Creating Points" (takie miejsca gdzie stwory tworzą się automatycznie).

 

Fajnie by było gdyby np. szkielety z ruin atakowały miasto, w którym odradzają się gracze. Taka wspólna obrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 717
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie by było gdyby np. szkielety z ruin atakowały miasto, w którym odradzają się gracze. Taka wspólna obrona.

O mi się ten pomysł podoba :D Żeby stwory, które sa napotykane w lesie itp. atakowały wielkimi grupami od czasu do czasu wioski :) To by było ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to pytanie to chyba napisałeś z pośpiechu. Nie wyobrażam sobie MMORPG'a gdzie potwory by nie powstawały tylko było by ich np. 1000 i po wybiciu co?, koniec gry? :) Te miejsca potocznie są nazywane przez graczy respy, resy itp. od słowa ang. RESPAWN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek naprawde fajnie zapowiadajacy sie MMORPG bedzie to 3 moja gra w ktora bede gral z tego typu pierwsze jest GW pozniej WoW a po tym AO mam nadzije ze Ci sie uda zycze wszystkeigo najlepszego. I pozwole sobie CIe porownac do Buziol chyba bedziesz zajmowal drugie miejsce na pl scenie gier FreeWare.Pozdrawiam

 

Edit

------------------

Oby sie stala tak kultowa jak MArio Forever na swiecie nie tylko w pl !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.

 

*

reklamacja

1. zwrócenie się do dostawcy, producenta, wykonawcy usługi w sprawie ujawnionych wad towaru, niedokładności w dostawie, w rachunku, w wykonaniu usługi itp. z żądaniem naprawienia szkódť

2. zażalenie, skarga złożone w tej sprawieť

• reklamacyjny

SJP PWN

 

Jeśli już to REKLAMA na całą Polskę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam :) To miło że reklamujecie grę, chociaż jeszcze nie wyszła :D, teraz ja muszę się ostro starać żeby nie zrobić z gęby dupy :P. Prace idą pełną parą, święta całe spędziłem przy Almorze LOL, jedynie od godziny 23:00 leciałem z kumplami na bibe :D wiecie pasterka itp. ;) zamiast do kościoła to do piwnicy, no ale cóż... :D

 

Co do Game Masterów, to tak oczywiście że będą, ale to będą naprawdę bardzo wybrane osoby. Nie wiem czy uwinę się do 10-tego, ale w Styczniu wyjdzie napewno, także spokojnie i bez nerwów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za spostrzeżenie co do avatara :P UWAGA! Nie patrzeć na niego jedząc :D prawie zwymiotowałem :P

 

Też jestem beta testerem. Grę powinniśmy testować przed jej wypuszczeniem :) JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!

 

EDIT:

Czy mógł by mi jakiś mod albo admin zmienić nick na Pieter? Pieter6 głupio wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie coś takiego jak HASŁO. Jeśli na jakiś serwer, gdzie nie ma hasła, napcha się całe stado to chyba kompy nie wytrzymają od takiej ilości ludzi, a jeśli mamy grać wspólnie to jeden z nas (GMClanowiczów) musi rozesłać na PW hasło. Do tego ta osoba, która rozsyła mogłaby być Gamemasterem.

 

E:

miesięczne czynsze

NEVER! Ja nie będę płacił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie będzie własnych domków, zresztą sam nie wiem. Teraz mam dużo innych rzeczy na głowie, tymbardziej, że wysypał mi się kod i musiałem naprawić po tym jak prosiłem kolesia żeby wszedł na chwilę do gry, a ten miał mocnego laga i wtedy pojawił się problem. No ale już naprawione :) Beta-Testerzy niestety muszą jeszcze trochę poczekać, bo ten cholerny grudzień miał wyglądać trochę inaczej :lol2:. Spokojnie, wiem tylko, żę jak wyjdzie giera to będzie MOC :) Palne jakiegoś screena, ale to jak będe w domu.

 

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie będzie własnych domków, zresztą sam nie wiem.

 

Z jednej strony znacznie podnosi grywalność, jednak jak będzie dużo graczy z własnymi domkami to by się chyba nie zmieścili na całej planszy :P.

 

A z reklamowaniem to ja się jeszcze wstrzymam, bo ta gra w ogóle nie weszła jeszcze do beta-testów (ahihi, ja będę testować too!) i nie została należycie obluzgana przez testerów, a gdy już znajdzie się całą masa bugów i hacków to Borkowi minie zapewnie kolejny miesiąc spędzania czasu nad kodem gry :>, więc lepiej zrobić smaka niedługo przed premierą, a tak jak się przypadkowo przeciągnie produkcja to o niej lwia część ludzi co dowiedziała się o niej od was po prostu zapomni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczam tutaj poniżej parę potworów, które ciągle są w produkcji :) Są tu duchy, widma, podziemne zjadacze i różne inne dziwne... Dużo może się jeszcze zmienić, nawet jak już będzie demko.

 

No i pamiętajcie, że do nich dochodzi jeszcze cień, ale to już w grze.

 

Almora_Monsters.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...