Skocz do zawartości

Gizmo lud


toke

Rekomendowane odpowiedzi

Bo musisz go spakować np. WinRarem albo WinZipem bo system w przeciwnym wypadku system go nie przepuści ;)

Napisz coś więcej nt. samej gry, tzn. daj screeny napisz o czym ona jest itd.

Ci ciekawe: Autor nie wpisał nazwy pliku :D Ściągnijcie a sami się przekonacie o co chodzi ;)

 

Mini Recenzja:

Gra jest przeróbką Pac Mana. Całość to gotowe grafiki z GM. Przeciwnicy się nie poruszają, lecz słóżą do tego, aby przenosić nas na kolejne poziomy. Poprostu wchodzimy na przeciwnika a on przenosi nas dalej. Gra zajmuje ponad 3 mb lecz nie dlatego że jest wypakowana skryptami i grafikami, tylko dlatego iż autor dodał jedną MP3 zajmującą tyle miejsca. W grze znajdziemy:

- 3 dźwięki, z czego jeden nie działa.

- 10 grafik z czego dwie należą do autora (napis: "koniec gry" i "game ouver" aczkolwiek druga nie została użyta)

- 3 backgroundy

- 5 poziomów w tym ostatni to tylko napis: "koniec gry"

 

Gra raczej nie warta ściągania, chyba że chcemy posłuchać MP3 z Shaman King :)

 

Errata:

W grze znajdziemy przeciwników poruszających się, a malutkie spotkanie z nimi, kończy się powtórzeniem aktualnego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma 11 lat i robie lepsze emot11.gif w sumie moj 5 letni brat tez robi lepsze smile.gif

Nie wiem czemu, ale czytając ten fragment, myślałem, że masz 6 lat. Nie widzieliśmy ŻADNEJ twojej gry Marcinie, więc tak trochę to dziwnie jak oceniasz, że robisz lepsze, bo nikt tego nie może potwierdzić, a zawsze się sądzi, że moja gra to jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale czytając ten fragment, myślałem, że masz 6 lat. Nie widzieliśmy ŻADNEJ twojej gry Marcinie, więc tak trochę to dziwnie jak oceniasz, że robisz lepsze, bo nikt tego nie może potwierdzić, a zawsze się sądzi, że moja gra to jest najlepsza.
Dokładnie, towarzyszu Marmocie :] Ja też mogę powiedzieć, że zrobiłem grę na poziomie Prey'a ;p

A więc czekamy, towarzyszu Marcinie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crying: 1. Nie wiem z kąd mam wziąć nowe żeczy

2.Nie znam sie zbytnio na tym

 

Wiec nie musisz mne tak ojerzdżać może czciałbym zeby ludzi to sciągneli co

to moja 1 gra

 

A ty chyba MUSISZ sobie kupić słownik, i mam dosyć waszych zaświadczeń o byciu analfebetą. Jakby ci rodzice wp.....li porządnie to byś sie wyleczył (zakładając że jesteś "analwapeta")

 

PS: Sory jeżeli ktoś dostał wstrząsu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabe :]

o to plusy i minusy :

- Mogłeś dać swoją grafike a na z Game Makera <_<

- Wiesz fajny tytuł nazwa ale to mi nie wygląda na jakiś powrót do gismolandi tylko spotkanie się z gizmoludami :lol2:

- Za muzyke :lol:

 

nie ma plusów możesz poprawić te błędy może w tedy będzie przynajmiej jeden plus :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...