Skocz do zawartości

dev c++ kursy


Zychu

Rekomendowane odpowiedzi

jestem poczatkujacy w cpp i chcialbym jakis kurs do dev cpp bo zauwazylem ze w kazdym kompilatorze jest troche innaczej gdy mam jakis zwykly kurs to mi nie chodzi na devie

bardzo bym byl wdzieczny

 

ok. tu masz kurs do consoli w dev c++: link na tej stronie znajdziesz(dosc dlugi) kurs (sam od niego zaczynałem ) :]

 

---------------------------------------------------

Projekty:

 

Master Cooker - 48% ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Tyrasig - 20% - chwilowo wstrzymany||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Hewed racing - 67% - chwilowo wstrzymany||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

AI - 27% ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

xD =P xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs do konsoli w Dev-C++? O matko, z krzesła spadłem i uratował mnie miękki dywan. Nie czytaj kursów w Internecie. Zamiast tego, kup sobie lepiej Symfonię C++ Grebosza, tam wszystko jest opisane tak prostym i zrozumiałym jęzorem, że programowanie łatwo i szybko przychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

black z tego kursu wiele sie nauczylem umiem juz robic zmienne,tablice,petle i jeszcze kilka innych rzeczy

no tak masz troche racji bo niektorzy wezma przeleca strone troche poczytaja bo im sie nie chce wiecej i nic sie nie naucza a ja juz mialem stycznosc z podobnymi jezykami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam temat

chcialbym jakies zrozumiale kursy zwiazane z wstawianiem obiektow i robieniem okienek windowsowych bo ten kurs marmota jest dlugi a ja niezbyt go rozumiem tamten kurs z it.hk.pl juz przeczytalem teraz chcialbym cos o okienkach windows

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...