Skocz do zawartości

Wydawanie gier w Game Maker Studio 1.4 na Google Play


Lollus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chciałbym wrócić do tworzenia gier po dłuższej przerwie. Mam GMS w wersji 1.4 (pełna wersja z Humble Bundle). Czy można w nim tworzyć i wydawać proste gry na Androida czy może przez to że nie jest już wpierany publikacja na google playu nie będzie możliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wygląda na to, że posiadacze GM Studio 1.4 ( Master edition) mogą być tylko spokojni o wersję na Windowsa ( i ewentualnie html5), tutaj GMS 1.4 nie powinno sprawiać problemów jeszcze przez jakiś czas...

 

Szkoda, że YoYo nie ma specjalnej oferty dla osób, które kupiły 1.4 , tak aby mogli zaktualizować do 2-jki np. za połowę ceny. Na pewno zyskaliby sympatie klientów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nowy_user napisał:

Niestety, wygląda na to, że posiadacze GM Studio 1.4 ( Master edition) mogą być tylko spokojni o wersję na Windowsa ( i ewentualnie html5), tutaj GMS 1.4 nie powinno sprawiać problemów jeszcze przez jakiś czas...

 

Szkoda, że YoYo nie ma specjalnej oferty dla osób, które kupiły 1.4 , tak aby mogli zaktualizować do 2-jki np. za połowę ceny. Na pewno zyskaliby sympatie klientów.

 

 

 

Przez rok była taka opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 godzin temu, Lollus napisał:

Hej. Chciałbym wrócić do tworzenia gier po dłuższej przerwie. Mam GMS w wersji 1.4 (pełna wersja z Humble Bundle). Czy można w nim tworzyć i wydawać proste gry na Androida czy może przez to że nie jest już wpierany publikacja na google playu nie będzie możliwa?

 

Prawdopodobnie do sierpnia przyszłego roku możesz. Potem apk musi być 64bitowe - bez tego nie będzie można ani dodać ani zaktualizować już dodanych aplikacji. A tego 1.4 prawdopodobnie nie będzie wspierał (jeżeli się mylę to mnie poprawcie). 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jeżeli 1.4 czegoś dziś nie ma, to już miał nie będzie, bo wsparcie zakończono w sierpniu (ostatnia wersja 1.4.9999 jest tylko w kanale beta).

 

Na 2.x były duże zniżki, bo sam skorzystałem. Pamiętaj, że od premiery 2.x zaraz miną... dwa lata. Od bety już minęło 25 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. akurat przegapiłem te zniżki, pozostaje trzymać kciuki, że niedługo znowu będą jakieś promocje ( jeśli dobrze kojarzę to na GMS 1 , zniżki pojawiały się w różnych momentach, nie tylko przed wyjściem GMS 2, tak? )... ewentualnie może lepiej poczekać już na GMS 3.0 

 

 

BTW.  Czy rzeczywiście te zniżki oscylowały w okolicach 50% dla klientów GM 1.4 ? Aż nie chce mi się w to wierzyć... może raczej 10%  max 20% ? Pamięta ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Była zniżka 20% z okazji Black Friday:

 

GameMaker Studio 2 Creator: $39 $31
GameMaker Studio 2 Desktop: $99 $79
 
Co do zniżki dla posiadaczy 1.4 która była w 2017:
for a limited time existing Professional users and module holders will get 40% off the equivalent Studio 2 product and Master Collection users will get 50% off each product.
 
Zniżka nie dotyczyła GMów kupionych w drugim Humble Bundle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...