Skocz do zawartości

Zablokowane Siemka II


Valdemor

Rekomendowane odpowiedzi

O, siema :) Coś Cie długo nie było :P U nas nawiele zmian, oprócz wykopania bigsharka, napisania regulaminu, "odejscia" blackmaula i codziennej przepychanki =D

Czyli nie wiele :blink:

Coooooo? Bigsharka wykopano? Kto to zrobił? Przecież GMC bez niego, to jak woda bez ryby :lol: Trza go spowrotem przywrócić, przecież jego posty były inne niż inne :P

 

Witaj! Mogłeś się przywitać w boxie :P

Teee, nie marudź jak jaki stary zgrzybiały dziad jak ja :P

 

EDIT:

blackmaula hmmm chyba kurna nie pamiętam go, ale sorki niech tu daje i to zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogółem co tu słychać ?

- Ranmus spuścił Bigsharka w kiblu

- mamy regulamin (co prawda w trakcie tworzenia, ale jest)

- jest FAQ (ciągle rozwijany), a gnysek zaczął tłumaczyć kursy z oficjalnej strony

- doszło bardzo dużo nowych przykładów

- uszeregowaliśmy redakcję i moderatorów

- wyszło kilka wartych uwagi gier (Magi, BACK 2...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ranmus spuścił Bigsharka w kiblu

- mamy regulamin (co prawda w trakcie tworzenia, ale jest)

- jest FAQ (ciągle rozwijany), a gnysek zaczął tłumaczyć kursy z oficjalnej strony

- doszło bardzo dużo nowych przykładów

- uszeregowaliśmy redakcję i moderatorów

- wyszło kilka wartych uwagi gier (Magi, BACK 2...)

Oooo i to jest odpowiedź :P

A cusz takiego bigshark zrobił? Może by tak stanął przed Trybunałem GMC :lol: i niech rada moderatorów to roztrzygnie czy ma mieć banana czy nie. Przecie to nie małpa, oczywiście bez obrazy, żeby go bananami częstować podczas wycieczki :P

Regulamin hmmm, w wolnej chwili poczytam go z przyjemnością, może jakie poprawki trza będzie nanieść, oczywiście podziw dla jego twórcy.

W końcu gnysek zaczął coś robić z tym tłumaczeniem, przecież kiedy to było <_< Ciekawe kiedy skończy :]

Doszło dużo przykładów, to dobrze dla nowicjuszy.

Oooo, w końcu postawiliście modów w szeregu, bo pogubić się można było :P Tera tylko trza jakiego dobrego przewódce :thumbsup:

Co do gier, to nie kojarze <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdrowie pytam! Jeszcze jest taka jedna nowość: zostałem moderatorem! :P Chcesz warna po znajomości? ;)

Widzę, widzę, ślepy nie jestem, bynajmniej tak mi się wydaje :lol: Jeśli poznajomości do daj odrazu dwa, lepsze takie niż jeden bez znajomości :jezor:

Ja też chce moda, jako dziadek klanu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zostaniesz moderatorem tylko seniorem. :D (łot e fany dżołk)

No dawaj tego seniora i to prędko :P a z modem to żartowałem :jezor:

Kim kolwiek byles :P (jestes :D) Siemka ;]

Siemka, napewno jeszcze będziesz miał mnie dosyć :P A tak na serio, to napewno jeszcze nie raz se pogadamy.

 

EDIT:

a jak :D tylko żebyś znowu nie uciekł ;]

Hmmm, tego to nie wiem, mało czasu mam ostatnio. Ale damy rade, tylko trza dużo pić. :lol:

 

EDIT2:

Aaa, pytanko mam do cię Pietrus jak tam już przekwitłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj spowrotem Valdemor :D A ze mną to się nie przywita specjalnie jak np. pieterem xD A robiłęm dla niego grafiki troszeczkę :D No nic witaj.

 

PS. Pewnie mało mnie kto tu zna z ludzi którzy doszli w ostatnim czasie (czyli tak z 1,5 roku)

Bo ze mnie to taki "niespokojny duch" GMClanu, piszę tylko kiedy coś mam do powiedzenia (czyli nie za często)

Ale pamiętajcie, ja tu krąże ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj spowrotem Valdemor :D A ze mną to się nie przywita specjalnie jak np. pieterem xD A robiłęm dla niego grafiki troszeczkę :D No nic witaj.

 

PS. Pewnie mało mnie kto tu zna z ludzi którzy doszli w ostatnim czasie (czyli tak z 1,5 roku)

Bo ze mnie to taki "niespokojny duch" GMClanu, piszę tylko kiedy coś mam do powiedzenia (czyli nie za często)

Ale pamiętajcie, ja tu krąże ;D

Ciekawe, bo ja Cię pamiętam, chciaż doszedłem jakiś rok temu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...