Skocz do zawartości

Zablokowane Flame West Online


staniki

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm nie wiem czy te grafiki są wzięte akurat z bibliotek RTP jeśli tak - to masz racje Little Fishu, ale mógł równie dobrze ściągnąć tą grafike nie z biblioteki, a z darmowych zasobów udostępnianych przez ludzi ... moge się mylić, ale mi osobiście nie chciałoby się ściągać całej biblioteki dla jednej grafiki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko przerwać waszą dyskusję i zauważyć, że tak czy tak twór staników jest nielegalny.

 

Tak samo jak licencje systemów połowy userów gmclanu. :D

 

Fakt faktem jest że wykorzystał w tworze licencjonowane materiały, a za to można nawet do ciupy pójść. Panie staniku, usuń te elementy albo zaprzestaj dystrybucji gry bo sie w kłopoty wpakujesz, tak samo jak twórca pewnego Javowego edytora do robienia kart M:tG za same symbole many i tapnięcia [A nie za fakt że można nimi robić karty do m:tg ze wszystkimi elementami].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma tylko jedną, jedyną zaletę - od razu wklepane 127.0.0.5 IP (czy jakoś tak). Reszta - to nawet nie jest MMORPG, to jest tylko przykładzik, jak zrobić multi dla noobków.

 

PS. Jestem legalnym nabywcą GM-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafiki mam ztąd:

Strona Eclipse - edytora MMORPG

 

EDIT:

 

Po pierwsze to nie są grafiki całkiem z Tibii, trochę przerobione, po drugie, te grafiki są od Tibii 7.1, a obecna to 7.81, więc chyba rok minął od tych grafik, po trzecie, ta grafika jest do edycji NIE DO UŻYTKU!!!!

 

ok usunę te elementy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to ponieważ jest wiele począdkujących na tym forum, którzy chcą mieć prosty przykład MMORPG. No to zrobiłem

 

mówisz że sam napisałeś przykład mmorpg? jesteś n00b ponieważ w orginalnym ultimate mplay'u też jest przykład mmorpg i to o wiele prościej wykonany. ty po prostu przerobiłeś tamten mówić że jest twój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz że sam napisałeś przykład mmorpg? jesteś n00b ponieważ w orginalnym ultimate mplay'u też jest przykład mmorpg i to o wiele prościej wykonany. ty po prostu przerobiłeś tamten mówić że jest twój...
1. Skąd wiesz, że to pochodzi z tego silnika? Masz dowody? -_-

2. Weź sie za przeproszeniem zamknij, bo robiłeś to samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Max ale dowody są. Np.

http://forums.gamemaker.nl/index.php?showtopic=137480

 

Ktoś próbował podłączyć się do gry? Mi się nie udało. Kurca, w kodzie taki bałagan że nie widzę gdzie jest skrypt inicjacji połączenia, a jest wogóle?! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie są grafiki całkiem z Tibii

po drugie, te grafiki są od Tibii 7.1,

Nie widzisz sprzeczności w "po pierwsze" i "po drugie"? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu syndrom "kce byc madry" strasznie sie uwyraznia :-) fajna proba bycia fajnym pieter. nieudana niestety tongue2.gif

 

btw co do "zerzniete", wiadomo, ze kopia, naprawde nie musiales nam tego trzysetny raz mowic pieretrku smile2.gif

 

naprawdę przestałem cię lubić. mówiąc takie teksty sam próbujesz być bossem i mi dopiec ale ci to zupełnie nie wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...