Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

A umnie dupa a nie pulpit! Ten muj pulpit jest caly bialY!! Nie da sie tapety zmienic!! HELP!!

 

Pisz że człowieku normalnie, bez powiększania liter. Teraz nie dam ci warna, ale dbaj o to, żeby twoja wypowiedz nie zawalała ludziom całego ekranu. Zresztą, mogłeś założyć nowy temat z tym pytaniem.

Marmot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Administratorzy
Wiesz, jeżeli GIMP jeszcze miał jeszcze jakieś minimalistyczne IDE oraz wszystko w jednym okienku, to może bym się zastanowił raz jeszcze czy aby nie poczuć masochizmu raz jeszcze... ale wolę tego nie przerabiać po raz n-ty. :P

 

z tym jednym okienkiem to się zgodzę - mnie to też odstrasza i nawet nie próbuje tego programu - chociaż i bez tego wiem, że wcale zły nie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Marmot, Globiż i cała wesoła kompania siedzą do dziś. Mnie zaczęło irytować, że nie mogę wykorzystywać więcej niż 5% sprzętu, bo nawet Soldat pod Wine nie chodził, o bardziej zaawansowanych grach nie wspominając. Poza tym, brak porządnego IDE RAD czy chociażby programu do obróbki grafiki (GIMP to syf :)) dość mocno doskwierał. Dlatego pozostaję sę sobie na Windzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot, Globiż i cała wesoła kompania siedzą do dziś. Mnie zaczęło irytować, że nie mogę wykorzystywać więcej niż 5% sprzętu, bo nawet Soldat pod Wine nie chodził, o bardziej zaawansowanych grach nie wspominając. Poza tym, brak porządnego IDE RAD czy chociażby programu do obróbki grafiki (GIMP to syf smile.gif) dość mocno doskwierał. Dlatego pozostaję sę sobie na Windzie. smile.gif

Soldat bardzo dobrze działa pod Wine, nie rozumiem o co ci chodzi. A bardziej zaawansowane gry, które obecnie są w sprzedaży, to w dużej większości syf, który się nudzi po paru godzinach grania, mało jest teraz wydawanych na prawdę dobrych gier, a ze starszymi grami oraz minigrami, które lubię, Linux radzi sobie doskonale. Nie ma porządnego IDE RAD, przyznam. Ale co do tego, że GIMP to syf, to się nie zgodzę, bo to bardzo potężne narzędzie, tylko to kwestia gustu czy jednym odpowiada, czy nie odpowiada. Zresztą, jak nawet, wolę posiadać trochę uboższego, darmowego i legalnego GIMPa, niż kosztującego spiraconego Photoshopa, którego możliwości i tak bym nigdy nie wykorzystał, bo grafikiem nie jestem, a GIMPa używam tylko do obróbki zdjęć, w czym sprawdza się doskonale.

 

Co do pulpitu:

t_zrzutekranum_f0fc551.png

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze, Wine to syf, który z każdą wersją działa inaczej. najlepsze jest to, że niektóre programy i gry działają na starych wersjach, a na nowych nawet się nie chcą włączyć lol.gif i na dodatek na różnych distrach wszystko z Wine działa inaczej lol.gif

po drugie, najnowsze gry to i może są w większości gówna, ale zdarzają się perełki, których już Wine nie pociągnie (a Cedega to taki sam syf). poza tym kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Firemark: Żadna obecnie wirtualna maszyna nie ma normalnego wsparcia akceleracji 3D, więc Kamrat musiałby zapomnieć o Soldacie i Fable. ;)

 

@Kamrat: Widzę na twoim pulpicie XNA. Jeżeli nie masz zamiaru tworzyć gier pod xbox 360, to możesz zamiast niego użyć jakiegoś silnika wyższego poziomu. Truevision 3D moim faworytem, ale mogę polecić darmowe Revolution3D (chyba, że w TV3D wersji free nie będzie przeszkadzać Ci będzie watermark w rogu okienka). Pamiętaj, że XNA wymaga zainstalowania dodatkowego runtime na komputerze klienckim, więc się robi nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...