Skocz do zawartości

Dimensions Gate: Faith Factor


Grav~

Rekomendowane odpowiedzi

Ruszył "PROJECT_GUARDIAN", dotyczący stworzenia gry pt. Dimensions Gate: Faith Factor (PL: Wrota wymiarów: Czynnik Wiary).

 

Gierka ma być RPGiem z dość prostą (lecz ręcznie rysowaną) grafiką i dosyć rozbudowaną fabułą. Zapraszam do bliższego zapoznania się z projektem na:

 

http://www.faithfactor.quest.pl/

 

i odwiedzenia forum:

 

http://www.faithfactor.fora.pl/

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego bezsensowny temat? Pozatym on nie promuje strony, tylko projekt... jest on w dziale który ma opis: "Rozreklamuj swoją grę :) " No wiec umieszczam tu adres do strony, gdzie można podziwiac postępy...

 

Pieter6:

Jezeli nadal uważasz, ze to bezsensowny temat, to uzasadnij to jakoś... bo ja narazie nie widze tu nic bezsensownego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na jakiś bogatszy opis, bo ten na stronie, nic nie mówi :) . Głównie tu chodzi o świat o fabułę, które są podstawą RPGa i które się tworzy najdłużej zapewne (obmyślenie dokładne wszystkich lokacji, potworów występujących tam itd. to nie jest prosta sprawa). Zaprezentujcie fabułę, to może ktoś się zgłosi :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko, ze to ejdyne forum na którym projekt spotkał sie z taką falą krytyki ;)

Pozdro...

A właśnie...

Odnoszę wrażenie, że to forum staje się coraz bardziej mniej przyjazne dla użytkowników :/ Przecież fora to miejsca dyskusji, a nie obozy koncentracyjne! Chłopak chciał zapowiedzieć projekt i to zrobił, czy to grzech? A Wy jeszcze coś chrzanicie, że nie ten temat, nabijając tylko posty. Po cholere to piszecie???? Są przecież moderatorzy, którzy przeniosą, nie?

 

bezsensowny temat w złym dziale. Proszę moderatorów o zamknięcie lub przesunięcie.

1. Temat nie jest bezsensowny ><

2. Dziękuję, że mnie poinformowałeś o złym dziale, bo po prostu sam bym na to nie wpadł ~~

za mnie wypowiedział się dziadekkleofas
Kolejny post bez sensu...

 

Metafora: Projekt pozostanie na zawsze w ciemności.

po ludzku: projekt nie ujży światła dziennego

bardziej po ludzku: projekt nie zostanie dokończony

Metthew, wytłumacz mi, po co pisałeś tego posta? Chciałeś się popisać? Zyskać uznanie? Nie wyszło Ci...

 

"projekt otwarty" czy "projekt otarty" zobaczcie nagłówek na ich stronie
No comments... ~~

 

ehh, to po co ten temat, skoro jest strona. zeby zrobic reklame kolejnemu "dn forever" ? :D
Po co temat? Żebyście mieli gdzie jęczyć :/ Miał chłopak kaprys, to założył.

 

Dopiero szukacie programistów... Gdyby była już obsada to bym nic nie mówił
Wystartował PROJEKT gry, czaisz?

 

 

 

Napisałem kiedyś w shoutboxie, że jestem ciekawy ile jeszcze wytrwam na GMC... Ktoś spytał dlaczego miałbym niby odejść?

A po co mam siedzieć na forum , na którym panuje gorzka atmosfera?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś pod kogo postem mogę się podpisać czterema łapami :] .

Ja chciałbym tylko dopowiedzieć do postu Maximala:

- Pieter - po co tak nabijasz posty :] ?

- Matthew - nie możesz pisać normalnie O_o ? Te posty nie wiem, mają być śmieszne, czy maja być strasznie inteligentne. Bo w tym poście zaśmiałem się tylko z tego, że używasz słów których znaczenia nie znasz :] (min. metafora, bo ta rzekoma metafora co dałeś, ma tyle z metaforą związanego co piernik z wiatrakiem, ale nie będę się tu rozpisywać, czym jest metafora...). Pisz lepiej normalnie, a nie popisuj się :/

- Little - to nie możesz odrazu pisać takich postów, żeby wszyscy skminili xD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, podwójnie, nie dawno Marmot i Max też tak się zachowywali i mnie się czepiają ale dajmy se siana. Skąd wiesz, że nie znam? O metaforze miałem na polskim niedawno: metafora - ukryty sens. Też zachowujesz się dość agresywnie wobec mnie.

 

LOL Max zachowujesz się jak dwóch moich kolegów, którzy warczą do każdego i w ten sposób nabijają sobie wrogów... Nie jestem pewien ale masz chyba jakiś zły dzień...

 

Metafora: Projekt pozostanie na zawsze w ciemności.

po ludzku: projekt nie ujży światła dziennego

bardziej po ludzku: projekt nie zostanie dokończony

Metthew, wytłumacz mi, po co pisałeś tego posta? Chciałeś się popisać? Zyskać uznanie? Nie wyszło Ci...

Yhm, o to samo chciałem zapytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... ;)

 

Dzięki Dark Maximal, za jakąś obronę, bo samego to juz by mnie zjedli chyba że zły dział i ze w ogole niepotrzebnie klikałem na 'załóż temat' :)

 

Matthew, tak, nasz team wlasnie sie tworzy, bo tak to wlasnie sie zaczyna... siedzi gosciu w domu, nudzi sie i mówi: wiem, zrobie gre, cos bazgrze po papierze, a jak juz praktycznie skonczyl to oglasza sie na forach szukajac pomocy od strony graficznej i programistycznej ;) W naszym przypadku w przeciągu ok 1 - 1.5 tyg na stronie bedzie dostępna chyba cała dokumentacja, planowane jest też przeniesienie strony na inny server i jej lekka przeróbka (kodowanie, literówki etc).

 

PS Może źle to zabrzmi, ale na tym forum niektorzy proboja udawać niezwykle inteligentnych, niby wyszukane wypowiedzi itp, co w niektorych przypadkach lekko gryzie się z rzeczywistością... Mowie do tych krytyków, ktorzy nie spoczną, poki nie wytkną wszystkie co jest źle nie nie po Ich myśli...

 

PS 2 Nie mam nic przeciwko krytyce, byleby konstruktywnej... Texty w stylu gra nie wyjdzie, bo jest literówka na stronie są... takie, jakie są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem temat i tak troche nie ma sensu. Bo nie wiem, czy mamo ocenić gre której jeszcze nie ma, czy strone o grze której jeszcze nie ma. Skoro szukacie programisty, trzeba było troche inaczej nazwać temat, i dokładniej powiedzieć jak chccie aby ta gra wyglądała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Może źle to zabrzmi, ale na tym forum niektorzy proboja udawać niezwykle inteligentnych, niby wyszukane wypowiedzi itp, co w niektorych przypadkach lekko gryzie się z rzeczywistością... Mowie do tych krytyków, ktorzy nie spoczną, poki nie wytkną wszystkie co jest źle nie nie po Ich myśli...
Dobrze to ująłeś.

No nie, podwójnie, nie dawno Marmot i Max też tak się zachowywali i mnie się czepiają
Tym to już mnie rozbiłeś... Tak się składa, że ja oraz Marmot staraliśmy się zawsze być uprzejmi. Ale jak ja już 50 raz widzę takie odpowiedzi w temacie, to po prostu coś sie we mnie gotuje :/

LOL Max zachowujesz się jak dwóch moich kolegów, którzy warczą do każdego i w ten sposób nabijają sobie wrogów... Nie jestem pewien ale masz chyba jakiś zły dzień...
1. Przepraszam, JA warczę na każdego? Odnoszę wrażenie, że prawda jest nieco inna.

2. Miałem doskonały dzień, dopóki nie został popsuty przez Waszą reakcję na ten topic :/

Zastanów się, zanim coś napiszesz (patrz pierwszy cytat w tym poście).

 

Mincaser: Przecież nikt nie każe Ci oceniać projektu, to tylko taka zapowiedź :) W regulaminie (tak, kiedyś go czytałem) nie ma zakazu zapowiadania projektów.

 

Apel do forumowiczów: Nie nastawiajcie się tak wrogo do każdego pomysłu i nie kłóćcie się o byle co, bo to forum w ogóle przestaną odwiedzać internauci.

Koniec apelu.

 

PS:

Yhm, o to samo chciałem zapytać...
Odpowiadam: nie chciałem się popisać ani zdobyć uznania. Oceniłem realnie zaistniałą sytuację.

 

PS2: Marmot: Cieszę się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micanser, narazie nie ma nic na ten temat, ale jak juz wspomniałem we czwartek (nie ten jutrzejszy, za tydzeń) na stronie bedzie dostępnych duuuzo więcej informacji (przynajmniej tyle wiem)... No i o co chodzi z tą nazwą tematu, napisałeś ze jest zła jak szukamy programisty... w tytule podałem nazwe gry, to wszystko... Jak ktos bylby zainteresowany wspolpraca to napisałby PW, czy coś, z prośbą o kontakt...

Pozdro :)

 

PS Chciałem dodać równierz, że strona zmieniła adres :D

aktualny to: http://www.faithfactor.za.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pod adresem (http://www.faithfactor.za.pl/DokumentacjaSilnikaV1FaithFactor.html) pojawiła się pierwotna wersja dokumentacji ;)

Nie ma tam "niewiadomo ilu" konkretów :) ale ogolny zarys jak ma wygladać sterowanie itp :)

 

Pozdrawiam i zapraszam do czytania :)

 

Strona ma nowy adres: http://www.faithfactor.za.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...