Skocz do zawartości

Telefon komórkowy...


adam014

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Główne funckje telefonu

• Gry Java

• MMS

• Odtwarzacz mp3

• Wybieranie głosowe

• Terminarz

• Dzwonki polifoniczne

 

Mam to wszystko w k700i plus aparat + kamera + 41 mb

i kilka innych rzeczy :]

 

A, ja mam satelite 2 gb neta, 5mp, mp6, symbian wersja 57, 3gb karta i sie nie chwale :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Topic o telefonach! :)

Nieskromnie przyznam, że mam dostęp do prawie wszystkich telefonów jakie podaliście :] zaraz napiszę dlaczego.

Jako telefon i tylko telefon do rozmów używam jednak tego:

6170_main.jpg

 

Troszkę zboczę z tematu. Daawno tu nie zaglądałem. Raczej nikt mnie nie pamięta.

Kiedyś dłubałem coś w Game Maker ale to było dawno i nie prawda. Kupiłem nawet własną licencję.

Niestety dopadła mnie .. praca :) Nie mam więc czasu na GM.

Zajmuję się jednak nadal tym samym - tworzeniem gier.

 

Mam zatem pytanie. Co myślicie o gierkach java na komórki?

Zarówno jako gracze jak i twórcy gier. Czy ktoś kiedyś próbował zrobić własną grę na telefon?

Jak dla mnie niektóre gry są gorsze od tych powstających w GM.

 

Teraz mam jednak trochę wiecej czasu. Postram się zrobić coś dla polskiej sceny GM.

Może nawet poudzielam sie troche na forum, coś tam jeszcze pamiętam z GM, zwłaszcza, że używałem go w pracy.

Dobra kończe tego posta, bo za bardzo sie rozpisałem.

 

PS. Dobra. To był głupi pomysł. Jakby nie patrzeć to był spam. Przepraszam jeśli ktoś zdążył to przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales napisac dlaczego masz dostep do wszystkich telefonów i nie napisales :P

 

No tak :)

Tylko jak napisze to znowu ktoś pomyśli, że mielonką jedzie.

Ale co tam, teraz już nie daję żadnych linków ani nie rozdaję gier za darmo :P Mam dostęp, bo pracuję w firmie zajmującej się tworzeniem gier na telefony komórkowe. Nasz dział "kontroli jakości" musi mieć dostęp do wszystkich najpopularniejszych modeli.

 

ja moge. spam = niechciane REKLAMY. flood = nabijanie. lol, uzywales gm w pracy, ciekawe smile.gif ciekawe tez, ze telefonu z wszelkimi bajerami uzywasz tylko do dzwonienia. a ile telefonow rownoczesnie nosisz przy sobie emot11.gif?

 

Dobra starczy. Wiem, że to mielonka, już usunąłem. Nikt nie chce gier za darmo to trudno.

Tak, używałem GM w pracy. To bardzo dobry sposób na pokazanie programiście jak ma wyglądać dany element gry jeszcze na etapie projektowania. Poza rozpisywaniem się w scenariuszu czy concept art'em można od razu stwierdzić jak coś ma wyglądać w grze. Myślę, że to był dobry sposób, robiłem nawet taki sam rozmiar okna jak rozmiar ekranu telefonu.

He he... ta Nokia 6170 to jest właśnie dla mnie telefon bez bajerów, tylko do dzwonienia :) Telefony z bajerami są do tego beznadziejne, bo aku schodzi w ciągu kilku godzin ciągłego używania. Zreszta jak w telefonie jest kilkugigowy dysk twardy to nic dziwnego ;)

Przy sobie mam tylko tą nokie. Ale tak naprawdę to nie lubię telefonów komórkowych :lol:

Wole jednak skype, GG, tlen i w ostateczności zwykłą budkę telefoniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic dziwnego. jak pracuje sie w firmie, gdzie telefony co chwilke przewijaja sie przez rece, to mozna miec dosc :] btw. do czego byl ten gm XD?

 

Tak jak pisałem już powyżej, GM używałem do wspomagania projektowania gier.

Gry na komórkę są zazwyczaj proste w budowie, więc mogłem łatwo i szybko zrobić coś w GM i pokazać to programiście. Ten zazwyczaj pytał jak to zrobiłem i próbował to powtórzyć w kodzie javy.

Po co pisać kilka stron scenariusza skoro można pokazać "na żywo" o co chodzi w grze?

Dobra TU jest malutki przykładzik. Oczywiście nie mogę pokazać nic gotowego, ten przykład to tylko "szkic" systemu kontroli postaci. Zresztą ten projekt i tak poszedł do kosza ;)

Ale tu już robi się zupełny offtopic. Chyba, żeby założyć temat: "używanie GM w pracy", ale boję się, że tylko ja tam bym mógł coś napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...