Skocz do zawartości

7 Zjazd Twórców Gier (2014)


Fanotherpg

Rekomendowane odpowiedzi

Eee, tak naprawdę to z mojego bycia w "radzie programowej" niewiele wynika. Nie mam pojęcia jakie prelekcje są zgłaszane i nic nie przechodzi przeze mnie. Ja bym na pewno przepuścił zarówno gnyska jak i Threefa.

 

Raz się zapytałem co należy do moich obowiązków i dostałem opis jakiejś prelekcji promocyjnej któregoś z zachodnich wydawców mobile - miałem to ocenić od 1 do 6. Odpisałem 3 i na tym się skończył mój udział w tworzeniu programu... :rolleyes:

 

W sumie będę do nich pisał w tej sprawie, bo trochę mi się to wszystko nie podoba. Jakby nie było, podpisuję się pod tym nazwiskiem a mój faktyczny wpływ jest zerowy. Nie chcę, żeby gnysek czy Threef (czy ktokolwiek inny) myślał, że go blokuję, skoro tak naprawdę wiem tyle co Wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Ja się dopytywałem w ogóle czy moja propozycja doszła, to Fano po pół godziny szukania znalazł na swojej poczcie, chociaż wysłałem zaraz pierwszego dnia. Ciekawe czy ktoś w ogóle dostał to do oceny w takim razie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dowiedziałem się, że Twoja prelekcja była bardzo podobna do tych, które już prowadziłeś i dlatego nie została bezpośrednio zaakceptowana. Ma być oceniona przez radę do 30 września, choć najlepiej, żebyś zaproponował coś nowego. O prelekcji Threefa nic nie wiem, ale zakładam, że też w końcu dostaniemy ją do oceny. Jak coś, to mogę dopytać.

 

Przy czym oczywiście niefajnie, że nie dostaliście żadnej informacji zwrotnej i dopiero takimi drogami udało się coś wyciągnąć. Ciśnijcie ich o konkrety, bo oni tam chyba bardzo zabiegani ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie spokojnie. Ja żadnego parcia na szkło nie mam. Mam ciekawy temat w którym mam jakieś doświadczenie ("Generatory proceduralne") i chcę się nim podzielić... a poza tym dopiero dziś się zgłosiłem. :)

 

Edit: Natomiast na zeszłorocznej prelekcji gnyska było dość mało osób. :/ To może być jakiś powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sprostowanie jeśli można.

 

@gnysek pisałem Ci że zgłoszenia wykładów są do 10 września przed 10 września są dodawani prelegenci o których sami zabiegaliśmy /mają niezbywalne doświadczenie branżowe (komercyjne).

 

Problem ze znalezieniem maila był taki, że wtedy wszystko szło do bazy danych na nowym serwerze, w którym zblokowałem sobie konto - o czym całkowicie zapomniałem, dlatego też zanim stontaktowałem się z adminem i odblokowałem to chwila zeszła - mea culpa.

 

@Threef twój wykład doszedł dzisiaj o 8:47 i będzie pod głosowaniem

 

 

Tak samo wykład gnyska, czy jakikolwiek mój - gdzie jako założyciel nie jestem na pozycji uprzywilejowanej, a mam ten sam problem co gnys, zbyt często daje wykłady i odbieram miejsce 'nowym' którzy mogą powiedzieć coś nowego i świeżego aby utrzymać wysoki poziom prelegentów, więc wymogi w tym roku są wysokie.

 

Ja bym sugerował zgłoszenie czegoś nowego i ciekawego, bo ani na mój wykład o Klikach ani Twój o GMie dużo osób nie przychodzi i to widać.

 

Więc zamiast panikować, przepraszam za małe zamieszanie i za nadinterpretacje poprzedniej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
@gnysek pisałem Ci że zgłoszenia wykładów są do 10 września przed 10 września są dodawani prelegenci o których sami zabiegaliśmy

 

Tej drugiej częsci nie mówiłeś :) A wykład podobny, bo przez rok wychodza nowe wersje, nowe platformy itd. Rok temu GM:S był ledwo po premierze wersji 1.2, a do ZTG będzie 1.4 więc od tego czasu mamy nowego GM z PS4, PS3, PS Vita, XBone, OUYA, flashem, spine, marketplace, nowym workflow zdarzeń rysowania, application surface, liquid fun, multiplatformowe rozszerzenia itp. no po prostu sporo rzeczy do pokazania i zachęcenia kolejny raz :) Do tego pole z opisem prezentacji wypełniłem tak jakby ten tekst miał lecieć na ulotkę i było za krótkie, zeby napisac co chcę dokładnie opowiedziec - ale nie kojarzę, żeby w którymś roku było to samo poza kolorem slajdów ;) Nie mniej poczekam na komisję w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, pytałeś się o potwierdzenie i wtedy daliśmy notkę, że do 10 zgłoszenia do 30 publikacja, ale masz chyba rację, że nie wspomniałem że wszystkie od razu dodane lecą na główną bo jeszcze wtedy sam o tym nie wiedziałem. Tak jak zaznaczałem powyżej, to nie ja jestem w radzie, a jeszcze wtedy TeeGee w niej nie był, stąd ta burza w szklance wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej drugiej częsci nie mówiłeś :) A wykład podobny, bo przez rok wychodza nowe wersje, nowe platformy itd. Rok temu GM:S był ledwo po premierze wersji 1.2, a do ZTG będzie 1.4 więc od tego czasu mamy nowego GM z PS4, PS3, PS Vita, XBone, OUYA, flashem, spine, marketplace, nowym workflow zdarzeń rysowania, application surface, liquid fun, multiplatformowe rozszerzenia itp. no po prostu sporo rzeczy do pokazania i zachęcenia kolejny raz :)

 

Gnysek, może faktycznie pomyśl o nowym podejściu, bo sama lista update'ów i nowych platform raczej nikogo nie zachęci do wykładu. To są wszystko informacje łatwo dostępne w internecie.

 

Zamiast laurki lepiej podejść do tego od bardziej osobistej czy praktycznej strony. Np. opowiedzieć historię rozwoju Almory w kontekście zmian w GameMakerze. Albo wręcz na żywo napisać prostą gierkę, żeby pokazać możliwości programu. Wykład to jednak takie "show". Sama lista ficzerków nie jest super ciekawa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Gnysek, może faktycznie pomyśl o nowym podejściu, bo sama lista update'ów i nowych platform raczej nikogo nie zachęci do wykładu. To są wszystko informacje łatwo dostępne w internecie.

 

Zamiast laurki lepiej podejść do tego od bardziej osobistej czy praktycznej strony. Np. opowiedzieć historię rozwoju Almory w kontekście zmian w GameMakerze. Albo wręcz na żywo napisać prostą gierkę, żeby pokazać możliwości programu. Wykład to jednak takie "show". Sama lista ficzerków nie jest super ciekawa :).

 

Była na zywo robiona gierka w poprzednim roku :) W sumie każdy rok był trochę o czym innym. Dwa lata wcześniej pokazywałem jak klikam i mam gre na komórce, zaraz na ipadzie, a zaraz na macu, a jeszcze za chwile na HTML. Wcześniej było pokazywane GM:Studio w ogóle, bo to przed premierą i sztuczki optymalizacji w Almorze, a jeszcze wcześniej (2010) był pokazywany runner na PSP i GM 8.0. Fakt, że wszystko wokół GM się kręci, ale zawsze coś nowego było i za każdym razem nowe prezentacje robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno chcę być większość czasu na prelekcjach. Jeżeli hala PGA ma oferować to samo co w zeszłym roku, to pewnie przejdę się po niej z 2 razy i wrócę na ZTG. Godzina 19 to pewnie będzie czas na afterparty i o ile moje afterparty nie postanowi połączyć się z oficjalnym to mnie na nim nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi z Poznania. Też branża. Zdecydowanie zbyt rzadko ich widuję. Dlatego też jadę na środowe Pog®agajmy.

@ANtY: Po prostu wolę trzymać się jednej pewnej opcji aftera, bo w Poznaniu po PGA jeszcze nigdy nie słyszałem o żadnej popijawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Na pewno damy radę się nawalić jak ten słynny niemiecki konstruktor samolotów! Wódka nie zając!

 

Threef: nie wiem czy jest coś oficjalnego z PGA (zresztą same targi mało mnie interesują), ale chyba ZTG ma jakieś party w planach. W sumie się nie dowiadywałem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGA nie ma na pewno. ZTG pewnie też, ale będą oczywiście grupki które będą gdzieś iść. Problem to znów zebrać wszystkich w jedno miejsce. Na pierwsze PH się jakoś udało. teraz też mam nadzieję że ktoś coś ogarnie.

Edit: Problem to oczywiście lokalizacja, bo w PZN chyba nie ma kogoś kto by to ogarnął. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W piątek jest VIP PARTY na PGA, z tego co widziałem na fejsiku. ZTG nigdy nie miało afterów, raczej ludzie dzielili się na grupki kto kogo zna i każdy szedł w swoją stronę. My GMCLANami rok temu wypiliśmy parę dzbanów piwa w Sfinksie (aż nas wyjebali bo zamykali), dwa lata temu były skromne dwa piwka w Pizzy Hut :P

Z racji, ze raczej nie mam w tym roku wykładów, a dziewczyna mnie znienacka zostawiła i jadę chyba sam, to pewnie w tym roku będę miał 100% czasu dla was, jak w Łodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My GMCLANami rok temu wypiliśmy parę dzbanów piwa w Sfinksie (aż nas wyjebali bo zamykali)
Sfinksach*. Chyba były dwa osobne lokale.

w tym roku będę miał 100% czasu dla was, jak w Łodzi :D
jak w Wawie? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...