Skocz do zawartości

Zablokowane Webmaster, Team...


Wolfoxer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro cały gmclan w to wchodzi to ja ewentualnie mogę się dołączyć xd. Znam podstawy c++, php, xhtml, css itp. :P. Generalnie to mogę być jako grafik, bo lubie od czasu do czasu pobawić się robiąc ciekawy efekt. (btw. te wszystkie tanki i smalce to była wielka jedna mistyfikacja, z której miałem śmiechu po pachy, więc nie kierować się tymi tytułami xd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yh, ja jednak porponuje dolaczyc do teamu prowadzonego przez sprawdzonego czlowieka - Goomana.

 

a art o c# jest juz w polowie "progressu" - napisalem o namespace'ach, o obiektowosci jezyka, w czym to sie przydaje, dlaczego warto go uzywac, uzycie zmiennych i tablic i pare przykladow(hello world, kalkulator) =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yh, ja jednak porponuje dolaczyc do teamu prowadzonego przez sprawdzonego czlowieka - Goomana.

 

a art o c# jest juz w polowie "progressu" - napisalem o namespace'ach, o obiektowosci jezyka, w czym to sie przydaje, dlaczego warto go uzywac, uzycie zmiennych i tablic i pare przykladow(hello world, kalkulator) =)

Dawaj shaq, dawaj! Wierzymy w Ciebie :P

Ponawiam pytanie co do teamu Goomana. Czy to aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team był ... dawno temu ale nic z tego nie wyszło ... Teraz to sam nie wiem czy chciałbym tworzyć team ... co prawda stworzyłem stronke już ... xD Ale musze się zastanowić nad tym czy warto pracować w teamie bo z moich doświadczeń to nic nigdy z tego nie wychodziło :P Jak coś to założe stosowny temat ewentualnie chętni mogą się zgłosić na maila: CV i list motywacyjny to kompletna podstawa (joke xD) goomek@gmail.com przy okazji powiedzcie co sądzicie o stronce - wiem że prosta ale ja takie lubie :] http://gooman.ovh.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blackmaul

OMG! Już to widze, gmclan rozpada się na małe grupki! Na małe planety, na jednej żyją Blackmaulowcy, na innej Bigsharkowcy itd... I gdy jedna planetka zrobi ekstra gre to inna na nich z bazookami, OMG!

Bigshark to tylko przykład, nikogo nie obrażam.

 

Aha, miło by było jakbyście jutro o 18:00 odwiedzili czat (ten co wysyłałem), jakby mnie nie było niech mi ktoś wyśle treść pogawędki. Temat - Nazwa teamu i jak będe to lista potrzebnych mi rzeczy (np. special levels).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gmtw.forumer.pl <- na tym forum zamiast na czacie będziemy prowadzić pogaduchy (nie każdy ma czas akurat wtedy gdy wyznacze spotkanie a tak forum...), w tej chwili robie podforum Obrady tylko dla modków i Adminów więc trzeba się zarejestrować a ja poszukam jak z was modki zrobić, tam będziemy obradować we wszystkich sprawach.

 

Edit: Sorry za doubleposta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wszystko czytał uważnie, zauważyłbyś, że jest dopiero od 500. Ktoś się raz pomylił. :P

 

Ale dlaczego niewypał? Że jest tam pusto? Bo dosyć ładne, moim zdaniem...

 

Nie, bo własnie takiego webmastera ma team, ktory forum nie umie postawic :-)
To może ja pomogę? Mam trochę czasu. Skontaktuj się ze mną, Little Fish. GG: 1229884, albo Tlen: dawidsu.

 

P.S. "Niewypał" się pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Za dużo reklam - cóż, nie mam nic na swoją obrone :)

2.Ciemno - można wybrać styl forum (już się biorę za dodanie ich więcej [w chwili obecnej są dwa])

 

EDIT:

Wszyscy którzy chcą być w teamie niech napiszą czarno na białym post typu:

Ja się zgłaszam do teamu

Bez postów typu:

To ja bym się mógł zająć tym i tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...