Skocz do zawartości

Problem z kartą sieciową?


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 2 dni temu gdy odpaliłem rano lapka to zobaczyłem iż nie mam internetu. przez co muszę teraz siedzieć na starym gruchocie. Sprawa wygląda tak, że chyba spieprzyła mi się karta sieciowa bo w ogóle nie wyszukuje mi żadnych wi-fi itp, mam tylko komunikat "brak dostępnych połączeń" a gdy klikam rozwiązywanie problemów to każą mi podłączyć kabel ethernet co i tak nic nie daje.

Wat do?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta sieciowa wbudowana czy musisz taki dzyndzel na usb wpinać ? Jak wbudowana się zdupcyła to dzyndzel dokup a jak dzyndzel się zdupcył to kup kolejny. Ale radzę na sam pierw coś w sterownikach poszukać bo lubią się kasować , psuć itp. Przeinstaluj stery do karty sieciowej albo cofnij system a jak to nie działa to już nie wiem

Edit: Nie doczytałem o kablu. Jak on ci nie działa to troche dziwna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi było włączane i wyłączane, komp restartowany, karta sieciowa też, nic nie pomogło.

Karta sieciowa wbudowana chyba, bo żadnego dzyndzla nie podpinam :P ( to je laptop )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tylko sterowniki od LAN, wejdź tu: http://support.lenovo.com/pl_PL/research/h...;DocID=HT072733 zjedź do Networking: Wireless LAN i pobież sterowniki pod swój system.

Ściągnąłem, zainstalowałem i nadal nie chce śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 z 4 wykrzykników zniknęły, do jednego nie można znaleźć sterowników. Gdy zrobiłem tak samo z kartą sieciową to wyskoczyło, że jest już zainstalowane najlepsze oprogramowanie sterownika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi się robić nowego screena i pieprzyć się z przekładaniem pendrive'a.

Dobra, co teraz zrobić?

 

EDIT:

Jak wchodzę w ten jeden sterownik którego nie mogę zainstalować to wszędzie mam nieznane, tylko Lokalizacja jest "na kontroler zgodny ze standardem microsoft ACPI" a w szczegółach jest ACPI\VPC2004 i jakieś *VPC2004 co nic mi nie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...