Skocz do zawartości

XUC 2


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Druga już wersja mojego programu trafia do waszych żądnych tworzenia userbarów rąk.

W tej wersji poprawiłem interface, co powinno ułatwić tworzenie.

 

Link:

X Userbar - Creator 2

 

Ściągajcie, twórzcie i oceniajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się możliwość ustalenia koloru tła wczytywanego loga.

Poza tym, nie wiem czy rzeczywiście trzeba kopiować czcionkę Visitor do katalogu z fontami. Jeśli to GM 6, czcionka powinna być zapamiętana w GM. Ale mogę się mylić. :P (No i nie wiem, czy samo wgranie pliku czcionki do katalogu coś pomoże - nie trzeba jej najpierw zainstalować poprzez panel sterowania?)

 

EDIT Pieter6, lista zmian jest w helpie [F1].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na kilka dni zobaczycie mój program i szczena wam opadnie. Wystarczy spojrzeć na próbki np moje userbary zrobiłem właśnie w moim programie xD

 

A co do tych fontów:

Normally you have a large number of different fonts installed on your computer and there are websites where you can download hundreds more. The problem is that if you use them in your game and then give your game to somebody else to play there is a big chance that the other person does not have the same fonts installed on his or her computer. To avoid this, Game Maker embeds all the fonts you want to use in the game file, but only in the stand-alone games. So if you give a stand-alone game to someone else you don't need to provide the font files. But if you give somebody the editable version of your game and you use fancy fonts, you better also provide the person with the correct font files.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9/10. wiem, ze jestem hiperpochlebny ale..

 

program dziala w 100% zgodnie z Twoimi zalozeniami, i moimi oczekiwaniami - takiego jeszcze na gmclan nie bylo. nie ma bledow (poza przeciaganiem go po ekranie, ale to nie jest blad samego programu), dziala szybko, jest nieduzy i prosty w obsludze, oferuje wszystko, dzieki czemu mozna zrobic fajnego userbara. brakuje tylko jednej rzeczy, wyboru fontu i jego koloru, ale ten jest calkiem calkiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...