Skocz do zawartości

The Tubay Adventures (TTA)


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł Gry - The Tubay Adventures ( po polsku Przygody Tubaya )

 

Gatunek - Platformówka / Przygodowo / Zręcznościowa

 

Fabuła - Tubay podczas ulewnego deszczu postanawia schronić się w pobliskiej jaskini nie wie jednak jakie

niebezpieczeństwa czychają na niego po wejśćiu do środka , szybko dowiaduje się że jaskinia to przeklęte miejsce pełne , demonicznych potworów i niebezpiecznych śmiertelnych półapek , dowiaduje się również o tym że istnieje mityczna pochodnia na której zależy złemu czarodziejowi Lubayowi.

 

Gra jest typową przygodówką fabularną w której pokonując kolejne lokacje wtajemniczamy się w  dalszy sens gry , okazuje się czego chce lubay , poznajemy Ines , a tagże czym jest pochodnia na której tak zależy naszemu wrogowi , gra posiada również elementy zręcznośćiowa , między innymi uciekając przez kulami czy też , wirującymi ostrzami tubay może walczyć z wrogami korzystając z mocy magicznego kamienia  Mugrota Ceurcalatestos  którego strzały są ograniczone .

 

Download gry - Download The Tubay Adventures

link od użytkowników https://gmclan.org/up3334_4_the_tubay_adventures.html

Rozmiar pliku archiwum rar - ponad 20 mb

 

twórcy :

 

Wydawca Games Sfera 2012 z konta dyzmek

 

Programowanie - dyzmek

 

Muzyka - dyzmek

 

pomysł na grę - Grabarzyk

 

fabuła - Grabarzyk

 

Screeny -

 

Screen 1 - http://www.gmclan.org/up6167_6_screen_one_tubay.html

 

Screen 2 - http://www.gmclan.org/up6167_6_TTA_SCR_2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Nikas mam nadzieję że to nie ironia i na prawdę udało ci się pobrać i zagrać w grę :) niebawem ruszają pracę nad Tubay 2 ponieważ zostało pare wątków do wyjaśnienia , co się stało z Lubayem , czy Tubay zdobył mityczną pochodnię a przede wszystkim gdzie go przeniosło by zniszczeniu wrogiego teleportu :) fabuła 2 częśći jest już napisana i gotowa do zrealizowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobierajcie teraz się da sprawdzilem u siebie :)

 

niebieskie kółko pobierz , nie to po prawej :)

 

 

ORLY?

Plik: the tubay adventures.rar

Serwer: zajęty.

Przyczyna: wszystkie sloty są aktualnie zajęte przez użytkowników premium.

 

Zrozum że na tym servie nikt ci tego nie pobierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawił na najgorszy możliwy serwer, download z prędkością żółwia przyklejonego do sufitu.

W każdym razie:

>> https://gmclan.org/up3334_4_the_tubay_adventures.html <<

Wrzuciłem na swój upload (Co tam zajmuje 20MB? Muzyka?). Sam jeszcze nie grałem, ale Have Fun :I

 

EDIT: OMFG tam są "DODATKI OD DYZMKA I GAMES SFERY" :OOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja podejmę ryzyko i zaraz zagram. Trzymajcie kciuki.

 

edit: deszcz na początku zjada fpsy jak diabli, brak jakichkolwiek animacji postaci (ale czarodziej wchodzący po drabinie jest mega xD), prawie za każdym razem jak włażę po drabinie to utykam w ścianie. Muzyka jest zdecydowanie najmocniejszą stroną gry i to tylko dlatego, że nie była robiona przez ciebie. Musisz zrobić nową grafikę, lepszą fizykę i zwiększyć dynamikę gry, na razie daję 2.

 

TIPS & HINTS: W 2 etapie można zeskoczyć od razu na lewo, zamiast przechodzić całą planszę!!1jedenjeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę udawać że mi się podoba, grafikę już przetrwam, ale jak zobaczyłem

komunikaty zrobione podstawowym show_message (Chociaż mogłeś trochę zmienić wygląd[Proszę, kup sobie słownik])

i to że jak wchodzę po drabinie to utykam w ścianie to wyłączyłem, przyszedłem i dałem 1/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grach dyzmka uwielbiam to, że nigdy nie wiadomo czego się spodziewać. O ile za samą produkcję dałbym 2/5 to aż mi się łezka w oku zakręciła jak zobaczyłem folder z dodatkami. Tak się panie i panowie powinno robić gry. 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Przyszły 2013 rok będzie pare nowośći ale i powrócą stare serje takie jak Revenge,Seid

aww-yeah.gif

 

Co do gry - jak każda gra studia Games Sfera jest po prostu świetna. Intrygująca fabuła, przepiękna ręcznie rysowana grafika, genialny voice-acting i chwytająca za serce muzyka. Widzę wiele inspiracji znaną serią "Seid" tych samych twórców (chwytanie platform głową, charakterystyczny brak animacji postaci) ale także masę nowych możliwości, skomplikowane obliczenia fizyczne takie jak wchodzenie po drabinach, cutscenki i świetny slow-motion w intro z deszczem. Gra wprowadza wiele nowych postaci, które prawdopodobnie wkrótce dołączą do największych maskotek GMClanu - Seida oraz bezimiennej wąsatej pielęgniarki.

 

Grafika - 5/5

Audio - 5/5

Grywalność - 5/5

 

5/5

Czekam na następne części.

A dodatki są super.

 

EDIT:

ogarnie nas wielkie zdziwienie gdy okaże się uwaga spoiler ,,ŻE

DZIEWCZYNKA W CZERWONEJ SUKNI ZOSTAŁĄ ZABITA PRZEZ SWOJĄ KOLEŻANKĘ ZE SZKOŁY BO TA NIE

POŻYCZYŁA JEJ PISAKÓW I DOSTAŁA JEDYNKE

MISTRZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się pomysł z tymi dodatkami, chociaż wolałbym, aby były dostępne gdzieś do kupienia dodatki w formie bardziej "fizycznej".

Na przykład karty do gry z postaciami z Twoich gier. :)

Słyszałem, że Borek robi właśnie takie rzeczy, więc może byś do Niego zagadał z propozycją współpracy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma dzisiaj urodziny.

Cóż za piękny prezent.

 

Edit:

Dobra, zagralem.

Porażająco dobre. I nie żartuje. Nie nudziłem się ani chwile, gra bawiła i była interesująca. Długość dłuższa od większości demek.

Muzyka trzymała w napięciu. Nie kłamię - Soundtrack epicki.

Nieuniknione kilka bugów i błędy ortograficzne ale to norma.

32954725.jpg

5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że psuję zabawę, ale to już przestało być śmieszne po ostatnim Seidzie (o ile w ogóle kiedyś było) i ktoś ci to musi, dyzmku, powiedzieć.

Ta gra to obelga.

 

edit 2015: młody byłem i głupi, dyzmek klasyka gmclanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże pięknie jest zginąć w kolizji z nieruchomym wiszącym kamieniem.

Jak fajnie oglądać tak wspaniałą grafikę, słuchaj tej muzyki.

Patrzeć jak mag zmienia pozycję i na drabinie odbija się od ścian bądź się na nich zawiesza.

Gra jest po prostu piękna!

 

Grafika - 5/5

Audio - 5/5

Grywalność - 5/5

Pomysł - 5/5

 

5/5

 

Czekam na twoje kolejne produkcje i idę grać w poprzednie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim którzy , pozytywnie podchodzą do gry a trollom krytykującym mówię szczere ( NARA ) ja robię małe postępy jak byśćie nie widzieli , rozwijam się ale nie aż tak szybko by to dostrzec z dnia na dzień , przy Tubay 2 bardziej się postaram. Kolejnych wszystkich grach również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trollom krytykującym mówię szczere ( NARA )

Jedynymi trollami są tutaj ci, którzy mówią coś dobrego o twojej grze. Poza tym nie, nie robisz postępów. Żadnych. Może gdybyś zaczął przyjmować krytykę i starał się poprawiać błędy to jakieś byś robił, ale nie robisz, bo każde złe słowo o swojej grze przyjmujesz jako trolling. Z góry przepraszam kolegów powyżej za zepsucie "beki" i ciebie, bo nie lubię być taki, ale jeśli od pierwszego Revenge nic się nie zmieniłeś, ktoś ci to musiał wreszcie powiedzieć. Nikt nie zagrał w tę grę dłużej niż 5 minut z powodu dobrego gameplaya, a najwyżej dla ww. "beki" i każdy leje z twojej gry. A to, jak bardzo się przyłożyłeś, pokazuje grafika - wiem, że nie każdy musi być urodzonym artystą (moje gry też mają kijową grafikę), ale z zerowymi umiejętnościami wystarczyło posiedzieć nad każdym spritem chociaż PIĘĆ MINUT, żeby to wszystko wyglądało przynajmniej schludnie. Jeśli tyle nie chciało ci się robić, zapewne jeszcze bardziej olałeś samą rozgrywkę, co zresztą widać. Nie wiem, czy w ogóle grałeś w swoją grę, czy wstawiłeś ją tu w ciemno - bo żeby nie wyeliminować takich bugów jak blokowanie się na platformie w 9/10 przypadkach wchodzenia po drabinie (inb4 to nie bug, to feature) trzeba być ślepym, tak samo, jeśli chodzi o łapanie platform głową (inb4 patrz wyżej) (nie wspominając o niezapętlonej muzyce, domyślnym okienku wiadomości, fatalnym designie etapów i innych pierdółkach). Powiedziałbym, że od czasu pierwszych gier popełniłeś regres.

 

Jeszcze raz sorry, ale to nie jest już zabawne. I życzę ci dyzmku, żebyś robił lepsze produkcje, ale bez zmiany podejścia ci się to nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafikę do II części już tworzę bardzo pomału i starannie , do jedynki grafe robił grabarz i to on głównie jest odpowiedzialny za niepowodzenie projektu , pokaże wam że jak chcę to potrafię , The Tubay Adventures II - Na Ratunek będzie moim samodzielnym dziełem. zaufajcie mi po raz ostatni , zadałem sobie pytanie co umiem , na jakim poziomie mógł bym zrobić grę gdybym się maksymalnie postarał a nie tak na odp...dol , objecuję że gra będzie przynajmniej grywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej grywalna? to dużo. na pewno podołasz?

biedny grabarzyk.. ciekawe, czy wie o co jest oskarżany

 

dobra, ocena:

- fabuła - łomatko bosko ursynosko, "Tubay - Lubay", hmmm, widzę podobieństwo. spokrewnieni? poza tym, czy Tubay nie mógł poczekać aż skończy się slowmotionowy deszcz i po prostu wyjść z jaskini zamiast jak idiota włazić jeszcze głębiej?

- grafika... eee... to tam jest grafika?!

- muzyka - nie twoja, done.

- grywalność - zero. chyba naprawdę nie testowałeś tego samemu.

- klimat - też zero. bugi + grafika zabierają wszystko.

 

Powiem Ci, Dyzmku, że ja to nadzieję widziałem w pewnym momencie w ostatnim Revengu, bo były dobre schizy i nie waląca tak po oczach (chociaż dalej niezbyt ładna) grafika, nawet klimat był (mimo co chwilowych show_messagów) i graczowi się chciało poznawać historię. Ale reszta Twoich gier to niegrywalne shity. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej grywalna? to dużo. na pewno podołasz?

biedny grabarzyk.. ciekawe, czy wie o co jest oskarżany

 

dobra, ocena:

- fabuła - łomatko bosko ursynosko, "Tubay - Lubay", hmmm, widzę podobieństwo. spokrewnieni? poza tym, czy Tubay nie mógł poczekać aż skończy się slowmotionowy deszcz i po prostu wyjść z jaskini zamiast jak idiota włazić jeszcze głębiej?

- grafika... eee... to tam jest grafika?!

- muzyka - nie twoja, done.

- grywalność - zero. chyba naprawdę nie testowałeś tego samemu.

- klimat - też zero. bugi + grafika zabierają wszystko.

 

Powiem Ci, Dyzmku, że ja to nadzieję widziałem w pewnym momencie w ostatnim Revengu, bo były dobre schizy i nie waląca tak po oczach (chociaż dalej niezbyt ładna) grafika, nawet klimat był (mimo co chwilowych show_messagów) i graczowi się chciało poznawać historię. Ale reszta Twoich gier to niegrywalne shity. Pozdro.

Odezwał się lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w to coś i jakbym nie wiedział, że to stworzył ulubieniec GMClanu tzw. "Dyzmek" pomyślałbym, że ktoś po raz pierwszy spotyka się z czymś takim jak GM oraz Paint, ale to Dyzmek, który po raz kolejny wrzuca na GMClan, coś zupełnie kompromitującego i myśli, że komuś to się będzie podobało. Nie Dyzmku, jeśli chcesz, żeby komuś twoja gra się spodobała, to musisz się trochę bardziej postarać, a jak już prosisz o pomoc przy grafice to poproś następnym razem kogoś innego niż "Grabarza", bo jego grafiki nie różnią się w żaden sposób od twoich i niech to będzie ktoś, kto choć trochę umie rysować (lub narysuj sam, coś w miarę schludnego). Oczywiście za grę wystawiam zdecydowane 1/5 i niech to będzie motywacja do tego, abyś następnym razem stworzył coś bardziej grywalnego z lepszą grafiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównajcie sobie rozwój jego gier na przestrzeni czasu.

Dyzmek nie jest geniuszem więc idzie mu powoli ale idzie.

Ja nie trolluje, ja naprawde uważam że jest coraz lepiej i jest fajnie.

Zauważcie że starał się zbudować nastrój i napięcie puszczając drobne kawałki muzyki przy odpowiednich okazjach.

Grafika owszem jest brzydka ale jesli typ nie jest grafikiem a wszystko mu idzie powoli to zaczekacie jeszcze pare gier do duzo wyzszego standardu.

Dyzmek, nie poddawaj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...