Skocz do zawartości

The Tubay Adventures (TTA)


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

"GRA ŚKOŃCZONA" :D

 

Przede wszystkim, zanim zaczniesz robić grafiki/muzyki/plansze spróbuj poprawić fizykę w swojej grze, najlepiej to wzoruj się na jakimś przykładzie albo jak musisz, to użyj gotowego silnika do gry platformowej (tylko wtedy musiałbyś umieć przeanalizować kod). Bardzo mało jest dynamiki, bardzo dużo tarcia na podłożu, pewnie znowu można gdzieś utknąć.

Po drugie, lepiej było jak tworzyłeś plansze według własnego pomysłu, bo nieudolne kopiowanie innych gier to zło, już ta tragiczna pierwsza część bardziej mi się spodobała - z racji jakiegoś tam szczątkowego "klimatu". Ale zacznij najpierw od fizyki, bo grywalność jest najważniejsza, inaczej gra odpycha człowieka od samego początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak już nie ważnę projekt gry tubay 2 się uszkodził a poza tym , raczej nic innego by z tego nie wyszło teraz zastanawiam się jakiej gry się podjąć by odnieść chodź minimalny sukces i nie zostać ponownie obrażanym przez użytkowników .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak już nie ważnę projekt gry tubay 2 się uszkodził a poza tym , raczej nic innego by z tego nie wyszło teraz zastanawiam się jakiej gry się podjąć by odnieść chodź minimalny sukces i nie zostać ponownie obrażanym przez użytkowników .

Dyzmek. My Cię nie obrażamy, tylko komentujemy Twoją grę. Jak coś jest słabe, to nie licz na pozytywne komentarze.

 

Co do tego jakiej gry się podjąć. Wybierz tym razem jakiś inny gatunek niż platformówka (no chyba, że masz zamiar zrobić coś konkretnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tworzenie gier jest tym co kocham i lubię , wiem że nie są one na poziomie gier np Propaganij którego gry lubię i szanuję albo że moje Revenge nie jest na poziomie Call of Duty ale ja się rozwijam , staram się jak mogę. Od zaraz ruszają pracę nad nowym revenge , od dawna planowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle mogę póki co zdradzić co do gry Revenge-Odwet to jej fabuła .

 

W Macroit zostaję wysadzone lotnisko , wybuchają wszystkie samoloty a wiele krąży w

powietrzu z powodu braku lądowiska , terroryśći są bliżej nieznani policij ale wiadomo że

są uzbroieni po zęby i mają zakładników , w końcu ogłaszają się w telewizij .

każdy by pomyślał że to przypadkowi oprawcy ale gdy padają pewne słowa z ust

Generała Yellowa szybko okazuje się że atak ma związek ze sprawą z przed lat.

 

 

 

Intro

 

Piękny dzień prawda !? w sam raz na zrównanie tego miasta z ziemią , ale do rzeczy

przybyliśmy tutaj by wyrównać rachunki z kimś kto na pewno to ogląda .

 

 

Zielony pamiętasz jak zabijałeś Majora bordowego , Admirała czarnego i ich ludzi !?

Oj na pewno pamiętasz , chyba przez te pare lat nie nawabiłeś się aż takiej sklerozy ,

w końcu komuś z takim stopniem nie wypada , chociaż... wtedy byłeś Szeregowym , wiem o

tobie wszystko Kapitanie Zielony , by cię pocieszyć powiem tylko tyle jeżeli nie wstawisz

się tutaj sam w ciągu godziny i nie oddasz w naszę ręce twoja córka Różowa zginie i żona

również , mało tego by cię trochę przyśpieszyć co 10 minut moi ludzie będą zabijać

jedną niewinną osobę , gdy godzina minie przejdę osobiśćie do twojej rodzinki.

 

Radzę ci się pośpieszyć , zegar tyka , ja nie mam już nic do stracenia bo to co miałem

zabrałeś mi ty skurwielu , zobaczymy co dla ciebie ważniejsze ... rodzina czy własny tyłek.

Do zobaczenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdą grę na takim poziomie jestem w stanie przelać Ci na konto, powiedzmy, 2 złote. Pieprzyć gmclan, gry dyzmka mi się po prostu podobają i nie chcę aby jakieś niedowartościowane dzieciaki je zmieniły.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jego grafiki nie różnią się w żaden sposób od twoich i niech to będzie ktoś, kto cho trochę umie rysować (lub narysuj sam, coś w miarę schludnego).

A ty do pisania postów poproś kogoś, kto choć umie trochę słownik ortograficzny.

 

Gra zaczyna się ciekawie, deszcz grzecznie zjadł mi fps-y.

Utknąłem w ścianie na drabinie. :[

Nie za duży trochę ten kamień dla takiego chudarlawego czarodzieja?

Zepsuła ci się animacja chodzenia, ale na drabinie tubay wygląda ładnie.

Ten latający diabełek jest całkiem-całkiem.

ZNOWU UTKNĄŁEM NA DRABINIE! >:[

Aha, to tak działa ten kamień... Zmarnowałem całą manę bezmyślnie. ;_; Eee tam, po co mi ona będzie na 1-szym poziomie...

AAAA mam koszmary od tych kolców ;_;

PTFU, niezła animacja czarów! (tzn. wybuchów) Niestety, umierającego anioła śmierci już nie.

Portal to szczyt grafiki! Ten z Hexena/jakiegokolwiek fantasy może iść się powiesić.

 

POZIOM 2:

Eeeee, gdzie moja mana? Btw. co znaczy ta muzyka przy kamieniu?

Czemu ten czarodziej na mnie zepchnął wielką kulę... nieważne czego?

Wyłącz sprite collision dla podłogi, włącz dla kolców.

 

POZIOM #:

Zdejmij kolce z sufitu.

I zmyj kwas z Kamienia.

I nie pozwalaj shurkienom wyjeżdżać z torów.

I nie dawaj BomTubayowi Czekolady, bo na brodzie mu zostało.

Czemu nie moge spalić Lubaya? :[ Nie sądzę, że w czasach czarodziejów były wyrażenia "nara", "papa". Ani szurikeny.

 

PION 4:

Muzyka ładna.

CHOLERNE GŁAZY

 

LEVEL 5:

Wtedy nie było też przełączników...

Aaani gigantycznych włóczni.

 

POZIOM 6:

Dodaj jakieś animacje do kamienia, plz.

Ten gość... wygląda jak... kobieta...

Utknąłem na szarym kamieniu... musi być jakaś droga wyjścia! Jest! *ESC*

 

Gry nie dokończyłem, ale lubię fantasy, a to mi przypomina trylogię "Catacombs", więc dam 4/5. Gra może i nie za piękna, ale fajna. Popracuj nad kolizjami. I animacjami. I popraw wrogów.

 

Ogólnie:

koko euro :thumbsup:

 

EDIT:

i tak już nie ważnę projekt gry tubay 2 się uszkodził a poza tym , raczej nic innego by z tego nie wyszło teraz zastanawiam się jakiej gry się podjąć by odnieść chodź minimalny sukces i nie zostać ponownie obrażanym przez użytkowników .

NIEEEE! No to zrobię fanowską grę! Już wkrótce zobaczycie!

 

tworzenie gier jest tym co kocham i lubię , wiem że nie są one na poziomie gier np Propaganij którego gry lubię i szanuję albo że moje Revenge nie jest na poziomie Call of Duty ale ja się rozwijam , staram się jak mogę. Od zaraz ruszają pracę nad nowym revenge , od dawna planowałem.

Nie są na poziomie Call of Duty. W gry dyzmka da się grać.

 

tyle mogę póki co zdradzić co do gry Revenge-Odwet to jej fabuła .

 

W Macroit zostaję wysadzone lotnisko , wybuchają wszystkie samoloty a wiele krąży w

powietrzu z powodu braku lądowiska , terroryśći są bliżej nieznani policij ale wiadomo że

są uzbroieni po zęby i mają zakładników , w końcu ogłaszają się w telewizij .

każdy by pomyślał że to przypadkowi oprawcy ale gdy padają pewne słowa z ust

Generała Yellowa szybko okazuje się że atak ma związek ze sprawą z przed lat.

 

 

 

Intro

 

Piękny dzień prawda !? w sam raz na zrównanie tego miasta z ziemią , ale do rzeczy

przybyliśmy tutaj by wyrównać rachunki z kimś kto na pewno to ogląda .

 

 

Zielony pamiętasz jak zabijałeś Majora bordowego , Admirała czarnego i ich ludzi !?

Oj na pewno pamiętasz , chyba przez te pare lat nie nawabiłeś się aż takiej sklerozy ,

w końcu komuś z takim stopniem nie wypada , chociaż... wtedy byłeś Szeregowym , wiem o

tobie wszystko Kapitanie Zielony , by cię pocieszyć powiem tylko tyle jeżeli nie wstawisz

się tutaj sam w ciągu godziny i nie oddasz w naszę ręce twoja córka Różowa zginie i żona

również , mało tego by cię trochę przyśpieszyć co 10 minut moi ludzie będą zabijać

jedną niewinną osobę , gdy godzina minie przejdę osobiśćie do twojej rodzinki.

 

Radzę ci się pośpieszyć , zegar tyka , ja nie mam już nic do stracenia bo to co miałem

zabrałeś mi ty CENZURA , zobaczymy co dla ciebie ważniejsze ... rodzina czy własny tyłek.

Do zobaczenia !!!

Czekam!

 

EDIT: Zagrałem w demo drugiej części i jestem... zawiedziony. Brakuje tu tego czegoś, po prostu wygląda jak podróbka mario. I wolę grafiki z pierwszej części. FE nie będzie używać raczej ani tych ani tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty do pisania postów poproś kogoś, kto choć umie trochę słownik ortograficzny.

 

Tak, pisałem szybko i popełniłem prosty błąd, którego jak widać nie zauważyłem, ale nie oznacza to, że nie znam się na ortografii, gdyż każdemu może się zdarzyć. Więc wyluzuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Grabarz robił grafiki szybko i popełnił mnóstwo poważnych prosty błąd, którego jak widać nie zauważył, ale nie oznacza to, że nie zna się na grafice, gdyż każdemu może się zdarzyć. Więc nie mów, że nie potrafi rysować.

 

Po pierwsze nie powiedziałem, że Grabarz nie umie rysować... tylko doradziłem Dyzmkowi, żeby zamiast korzystać z pomocy kogoś kto tworzy grafiki na takim samym poziomie jak on, zaczął rysować sam lub poprosił kogoś kto się na tym bardziej zna. Po drugie nie rozumiem twoich ataków wobec mnie. Tyle na ten temat, dziękuje.

 

BTW.

 

Grabarz w takim razie musi być ślepy, gdyż trudno było tego nie zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...