Skocz do zawartości

SimpleClick


Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

SimplyClick

 

 

opis: Jest to banalny odtwarzacz mp3, jednak mający swoje zalety. Różni się on od całej reszty tym, że otwiera się w maciupeńkim okienku, gdzie do dyspozycji mamy... tylko jeden przycisk. Odtwarzacz odtwarza losowo muzykę, a dodaje się ją w również prosty sposób - w folderze z programem znajduje się folder playlist i tam wystarczy powrzucać swoje kawałki (tylko mp3!). Możesz spytać: "Po kie ciało jamiste mi taki szit?", już spieszę tłumaczyć.

Otóż program stworzyłem z myślą o użytkownikach ze słabym sprzętem, bądź właśnie programistach, którzy zwykle miejsca nigdzie nie mają. SimplyClick jest maciupki i wszędzie da się go wpieprzyć. Poza tym nie ma żadnych bajerów graficznych, guzicznych itp. wszystko ogranicza się do jednego przycisku i animowanego tła.

 

instrukcja:

 

L - włącza/wyłącza tryb window, by móc przemieścić programik

K - wyłącza muzykę (nie, nie stopuje, po prostu wyłącza na chama xD)

Magiczny przycisk - włącza muzykę, bądź podczas odtwarzania przełącza na następny kawałek.

 

I to by było na tyle. Dodam, że programik stworzyłem głównie dla siebie, gdyż wnerwiało mnie, że nigdzie nie można znaleźć tak uproszczonego programu, który służyłby tylko do odtwarzania muzyki mp3 i bez żadnych bajerów, oraz bez żadnego ładowania kwadrylionów bibliotek.

Pozdrowienia dla Ediepl, który wykonał połowę kodu w programie :thumbsup:

 

 

8n3925.png

 

Ps. Wiem, że nikt nie będzie chciał tego pobierać, ale proszę, spróbujcie ;). Moim zdaniem warto, od dziś żadnych Winampów srampów nie używam, zakochałem się w prostocie ^^

 

 

 

>>>>>>>>>>>DOWNLOAD<<<<<<<<<<<<

https://gmclan.org/up7193_4_SimplyClick.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wiem, że to potwornie prymitywny program, ale w gruncie rzeczy zrobiłem go dla siebie ;P a GM to chyba ostatnia aplikacja, którą powinienem był wybrać ;). Ale mimo wszystko dokończę programik, czyli po prostu dodam sciszanie i pauzę. Pobawię się z DLLami, bo w GM tyle jest pieprzenia się z tym dźwiękiem :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mogłoby być dobre ale wyskskuje mi ten oto komunikat

___________________________________________

ERROR in

action number 1

of Create Event

for object graniesranie:

 

Error in code at line 8:

sound_play(sound_add( working_directory + "\playlist\" + ds_list_find_value( list, irandom( ds_list_size( list ) - 1 ) ), 0, 1 ));

^

at position 59: Wrong type of arguments to +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dll, ja używam do mp XeAudiere - ktoś mi polecił i sprawuje się gicio

<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...