Skocz do zawartości

Taun Studio


Sernat

Rekomendowane odpowiedzi

No hej, jak wiadomo nie od dziś, razem z Wojzaxem podjęliśmy się współpracy i działamy jakoś-tam w kierunku Androida. Mamy już gotowy silnik do gier, a jako, że trzeba było go przetestować, stworzyliśmy nawet pierwszą grę, która wyszła spod szyldu Taun Studio, naszego amatorskiego (póki co) teamu ;) . Nie jest to nic specjalnego, ba, sam wiem, że ta gra jest po prostu prymitywna i niegrywalna. Jednakże, testowałem silnik, jak już wspominałem i Google Play (eksport, publikację). Fajnie by było, jakbyście docenili nasze starania i dali pozytywne opinie. To się tyczy przede wszystkim naszych przyszłych produkcji ;) . Póki co:

 

Rurki

Grafika: Taun Studio / Wojzax

Programowanie: Taun Studio / Sernat

Dźwięki/muzyka: Taun Studio / Wojzax

 

Screeny, opis i takie tam w linku do pobrania (Google Play): https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.taun.ps

 

P.S. Nie pisać że niezgodnie z szablonem, jeśli można, bo będą tu wszystkie nasze produkcje, a są na tyle proste, że szkoda mi tyle czasu im tu poświęcać :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Spinać dupska ludzie, liczymy na fejm :D .

 

Niebawem powracamy na Andka w wielkim stylu :P . Narazie trza hajs robić na czymś innym. No i od razu zapowiadam potężny projekt indie niezwiązany z żadną platformą mobilną. Ale to już w ogóle tajemnica.

 

A co do samego Robocika: Rozpoczynamy pracę nad nieco poważniejszą produkcją, grą logiczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
gier sie nie oplaca robic na andro (chyba ze na prawde idea dobry // super enterprajs polish) ale sukcesu zyczem

może udowodnią, że się opłaca ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...