Skocz do zawartości

Doroczny Konkurs R-G-B na yoyogames.


taxi_driver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
hmm... zastanawiamy sie z t-800 czy warunki tego konkursu (krotki czas i mala paleta) nie zuboza za bardzo naszej gry,

uwierz mi, że dużo na tym nie straci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
hmm... zastanawiamy sie z t-800 czy warunki tego konkursu (krotki czas i mala paleta) nie zuboza za bardzo naszej gry,

i czy nie warto wypisac sie z konkursu i zrobic normalna, dopracowana gre???

to zależy na jak dalekim etapie jesteście. my mamy nadzieję zdążyć, ale czasu rzeczywiście mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Platformówka opierająca się głównie na odpowiednim rozłożeniu w czasie wykonywania przemian głównego bohatera z ciała stałego na ciekłe i odwrotnie. Ale jeszcze kombinuję nad urozmaiceniem rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
My postanowilismy ze nie odpuszczamy. Nie wycofamy sie... choc na dzisiaj juz koniec, w koncu niedziela.

Tak trzymać :thumbsup:

 

 

Trochę ten temat poczyściłem i z uwagi na moje zaniedbanie sprawy (powinienem to zrobić już dawno) stwierdziłem, że będę dobrym wójkiem i nikomu nie wstawię wiecej niż jednego warna. Miło mi, że sami z siebie daliście radę wrócić do właściwego tematu dyskusji.

Tak trzymać :thumbsup:

Przypominam, że lepiej używać przyciku "Raport" niż rzucać teksty typu "Skończ gadać głupoty" (z nieco dosadniejszym słowem zamiast "gadać głupoty").

Pozdrawiam, Platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymać :thumbsup:

wiele bym dla zeby dowiedziec sie kto to napisal!

Platyna? Van Anty?

chcialbym zeby van anty, ale to pewnie platyna :(

przeciez van anty nie potrafi sie obyc bez prymitywnych inwektyw.... a moze jednak???

...wiele bym dal by sie dowiedziec.

 

Napisałeś ten post tylko po to by sprowokować kolejną dyskusję nie na temat? Grabisz sobie. Warn.

Pozdrawiam, Platyna

P.S. Ja piszę na zielono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny mój pokłon w stronę moderacji GMClanu :thumbsup: . Śmieszne to to, no ale warto pozostawić bez komentarza.

akurat to zawieszenie konta przez moderacje uwazam ze bylo sprawiedliwe i to az w 75%!.

Czyli niezly wynik.

Btw., taxi, naprawdę, poświęcę te kilka godzin na to, byś nie miał szans wygrać konkursu. Uwielbiam Cię ;) .

no cóż, ja akurat nie moge poswiecic na to tyle czasu co ty. Gre bede robil maxymalnie moze z 2 godziny (mowie o mojej pracy, ale przeciez nie pracuje sam ). Pisalem ze za duzo jest obostrzen jak dla nas i nie chcemy stracic dobrego pomyslu na szybki konkurs.

Jak to t-800 rozwinie, nie wiem.

Co do tego ze mnie uwielbiasz, to Serenat hmm... to nieoczekiwane wyznanie wstrzasnelo mną ;)

 

Robimy gierke logiczna dla dzieci. miejsce w pierwszej 10 nas calkowicie zadowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zobaczylem pierwsza gre konkurs.

Ktos juz zamiescil link. Nie wyglada zle... choc nie wiem o co chodzi... wsad+ spacja.

pierwsza gra na konkurs

My z t-800 jestesmy w totalnej rozsypce. Mamy gotowe ......

dwie linijki kodu.

Jutro zaczniemy walke z czasem.. niestety, nie dalo sie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie, Ragnar Overlord to moja postac w Tibii a całą sygnaturkę narysowała dla mnie Shil, chodziło mi o tego kolesia, bo jego gra jest fajniuchna.

I tak swoją drogą to w sumie też bym się mógł wziąć za kodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Ragnar Overlord to moja postac w Tibii (...),

chodziło mi o tego kolesia, bo jego gra jest fajniuchna.

I tak swoją drogą to w sumie też bym się mógł wziąć za kodzenie

Mnie tez sie podobaa, klimat jest w moim typie ;)

No to bierz sie za kodzenie... moze odegramy sie za ME2012

ps: tylko o co choźi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Odswiezam temat.

Z powodu ze urwal sie kontakt z gosciem ktory robi ten konkurs, nie wiemy czy nasza gra wezmie udzial w konkursie.

Jakby co to caly czas nad nia pracujemy (Gra o szynszylach)

Zaraz zamieszcze w zapowiedziach, kawalek intro do naszej gry.

 

Wojzaxx i Sernat, skad mozna sciagnac wasza gre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

spoko, ja mialem robic ale mi wczoraj przypomnieliscie gdy juz wieczor byl. Dodalem kilka spritow, stwierdzilem ze wiecej mi sie nie chce a dzisiaj jak o 8 szedlem do szkoly, tak na 11 do szczepienia, szybko do domu zalozyc mundur, pozniej mnie mama podwiozla na zbiorke harcerska na pierwsza zmiane (13:30), o 15 poszedlem do kumpla, pozniej 19 kolejna zmiana i o 20:00 znalazlem sie w domu. I mi sie nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku Twojej wiedzy taxi, Wojzax okazał się na tyle dobrym grafikiem, że podjęliśmy się współpracy przy projekcie komercyjnym (na Androida) ;) . Nie martw się, może też kiedyś będziesz miał taką okazję. Peace!

 

P.S. Nie wiem, co Ci zrobiłem, że mnie obrażasz. Wielu ludzi zna moje skillsy, wielu tutaj je udowadniałem. Niestety, nie za bardzo zasługujesz nawet na pół godziny mojego życia. Pozdrówki raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ku Twojej wiedzy taxi, Wojzax okazał się na tyle dobrym grafikiem, że podjęliśmy się współpracy przy projekcie komercyjnym (na Androida) ;) .

I po bacy kolejni się szykują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku Twojej wiedzy taxi, Wojzax okazał się na tyle dobrym grafikiem, że podjęliśmy się współpracy przy projekcie komercyjnym (na Androida) ;) . Nie martw się, może też kiedyś będziesz miał taką okazję. Peace!

 

bilion moneys incomin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Lepsze 100 euro, niż zapierniczanie za friko. Z czegoś muszę żyć : ) .

kilka kalkulatorów za tysiaczka i ustawiony na wakacje jesteś :D

 

no offence, just przytaczam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...