Skocz do zawartości

Doroczny Konkurs R-G-B na yoyogames.


taxi_driver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Anty: Spoko, mam dystans do siebie ;) . I nie widzi mi się pisanie kalkulatora :P .

kalkulator nie jest zly na poczatek!

Po prostu probuj! ;)

 

ps:

Spoko, mam dystans do siebie ;) .

P.S. Nie wiem, co Ci zrobiłem, że mnie obrażasz.

Spoko, mam dystans do siebie ;) .

 

Nie Sernat, ja ciebie wcale nie obrazam! (jesli tak to odbierasz to albo masz kompleksy albo...sorryyy)

Ja zycze ci szczerze projektu za pieniadze i to realnym swiecie!!! a nie w marzeniach!!!!!!

...zreszta nie jestes w koncu tu, na forum taki najgorszy

 

no a ja zalaczam obiecany link do zapowiedzi gry na konkurs RGB

kawalek intro z gry o Szynszylach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kto usunął mojego posta, a taxiego nie, w każdym bądź razie kolejny pokłon w stronę administracji na GMClanie : ) . Jeszcze prosiłbym o przytoczenie jakiegoś punktu z regulaminu i poinformowanie mnie wcześniej następnym razem, bo, albo mi się wydaje, albo to ja jestem obrażany + mega offtop ze strony taxiego.

 

Usunięcie posta na szczęście nie zmieni mojego zdania co do w/w osoby :thumbsup: . Drogi taxi, nie mam kompleksów, nie obchodzą mnie twoje losy kompletnie, twoja zerowa wiedza na każdy temat to także nie moja katorga, twój fanatyzm jest mi obojętny, wszelkie twoje wady i beznadziejne poczucie humoru spływają po mnie. Śmieszy mnie natomiast to, że wszędzie na siłę wciskasz motyw Boga (twoja poprzednia sygnaturka, avatar...), a sam swoim zachowaniem nie stwarzasz za dobrego obrazu chrześcijanina. W ogóle ty żadnego pozytywnego wrażenia nie wywierasz. Dorośnij. To moja ostatnia rada i zarazem mój ostatni post w tym temacie. Mam ciekawsze rzeczy do roboty :) .

 

Btw. Ktoś fajnie reportuje każdy Twój post : ) .

 

 

Proszę o wskazanie konkretnej wypowiedzi, która była w stosunku do Ciebie obraźliwa to się tym zajmę, bo ja takowej nie wypatrzyłem i na razie patrzę na twoje posty jak na zwykły spam i prowokowanie go. Dodatkowo zalecam używanie przycisku "Raport", bo nie po to kasuje twoje wypociny byś pisał je na nowo. I ja na prawdę nie mam ochoty czytać wszystkich waszych idiotycznych wypocin. Mam o wiele ciekawsze rzeczy do roboty, na prawdę. Od tego jest raportowanie bym nie musiał, by mi wskazano konkretne miejsce.

A co do nieusunięcia powyższego posta to mimo wszystko niestety był na temat. Tak jak Ty nie masz warna tak jego post pozostał. Obaj poruszaliście się po krawędzi. Tyle, że on właśnie spadł.

 

Pozdrawiam, Platyna

 

Ujmę to jak ty: Wszystko zależy od kontekstu, to nie tylko moje zdanie, że zostałem obrażony, ale mi to zwisa. Może i prowokuję, bo nie wiem jakim prawem za tyle wykrzykników i bezsensownego bełkotu jeszcze nia dostał porządnego bana. A skoro jest taki grzeczny, a ja taki be, to dlaczego teraz dałeś mu warna? Nic ne rozumę.

 

Polecam czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że on jest grzeczny, bo gdyby był to by warna nie dostał. Proszę o zrozumienie, że moderacja nie jest stronnicza w konfliktach. To, że jestem przeciw niemu nie oznacza, że jestem za tobą, ani odwrotnie. Dla mnie liczą się fakty, a faktem jest, że on spamował i za to mu się oberwało. Ty również, ale on dużo bardziej. Kolejnym faktem jest, że żalisz się co chwilę, że ktoś Cię obraża, ale nie wysłałeś w związku z tym ŻADNEGO raportu, a kiedy ja sam, mimo, że nie leży to w mym obowiązku pofatygowałem się by poprosić Cię o wskazanie konkretnej obrazy to Ty nagle nie jesteś w stanie i wykręcasz się poprzez cytowanie mnie...

 

Pozdrawiam, Platyna

 

Bo nie chce mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Podsumujmy

 

po prostu nie lubie tchórzy i klamcow, sorry jesli poczules sie dotkniety

>sugerowanie ze Wojzax to tchorz i klamca

 

Moj przyjacielu osmieszyles sie w tym temacie niczym pajac :)

Myslales ze jestes wielki pan a jestes po prostu zwykly ch..m :)

muhahaha !!!

>porownywanie Wojzaxa do pajaca i nazywanie go chamem

 

wiele bym dla zeby dowiedziec sie kto to napisal!

Platyna? Van Anty?

chcialbym zeby van anty, ale to pewnie platyna :(

przeciez van anty nie potrafi sie obyc bez prymitywnych inwektyw.... a moze jednak???

...wiele bym dal by sie dowiedziec.

>sugerowanie ze Anty jest prymitywem który potrafi tylko wszystkich obrażać

 

nie martw sie .... kiedys nadejdzie ta chwila kiedy stworzysz swoja pierwsza gre "Maize"

>sugerowanie że Sernat nie zrobił nigdy (czy może raczej patrząc też na wcześniejsze posty - nie potrafi) żadnej gry i wszystko na co go stać to "Maize" (?)

 

kalkulator nie jest zly na poczatek!

Po prostu probuj! ;)

>j/w

 

trudno żeby te posty raportował skoro są już zraportowane

i zanim dostane warna za prowokowanie - NIE prowokuje tylko odpowiadam Platynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie wiem, kto usunął mojego posta, a taxiego nie, w każdym bądź razie kolejny pokłon w stronę administracji na GMClanie : ) . Jeszcze prosiłbym o przytoczenie jakiegoś punktu z regulaminu i poinformowanie mnie wcześniej następnym razem, bo, albo mi się wydaje, albo to ja jestem obrażany + mega offtop ze strony taxiego.

 

Usunięcie posta na szczęście nie zmieni mojego zdania co do w/w osoby :thumbsup: . Drogi taxi, nie mam kompleksów, nie obchodzą mnie twoje losy kompletnie, twoja zerowa wiedza na każdy temat to także nie moja katorga, twój fanatyzm jest mi obojętny, wszelkie twoje wady i beznadziejne poczucie humoru spływają po mnie. Śmieszy mnie natomiast to, że wszędzie na siłę wciskasz motyw Boga (twoja poprzednia sygnaturka, avatar...), a sam swoim zachowaniem nie stwarzasz za dobrego obrazu chrześcijanina. W ogóle ty żadnego pozytywnego wrażenia nie wywierasz. Dorośnij. To moja ostatnia rada i zarazem mój ostatni post w tym temacie. Mam ciekawsze rzeczy do roboty :) .

 

Btw. Ktoś fajnie reportuje każdy Twój post : ) .

 

 

Proszę o wskazanie konkretnej wypowiedzi, która była w stosunku do Ciebie obraźliwa to się tym zajmę, bo ja takowej nie wypatrzyłem i na razie patrzę na twoje posty jak na zwykły spam i prowokowanie go. Dodatkowo zalecam używanie przycisku "Raport", bo nie po to kasuje twoje wypociny byś pisał je na nowo. I ja na prawdę nie mam ochoty czytać wszystkich waszych idiotycznych wypocin. Mam o wiele ciekawsze rzeczy do roboty, na prawdę. Od tego jest raportowanie bym nie musiał, by mi wskazano konkretne miejsce.

A co do nieusunięcia powyższego posta to mimo wszystko niestety był na temat. Tak jak Ty nie masz warna tak jego post pozostał. Obaj poruszaliście się po krawędzi. Tyle, że on właśnie spadł.

 

Pozdrawiam, Platyna

 

Ujmę to jak ty: Wszystko zależy od kontekstu, to nie tylko moje zdanie, że zostałem obrażony, ale mi to zwisa. Może i prowokuję, bo nie wiem jakim prawem za tyle wykrzykników i bezsensownego bełkotu jeszcze nia dostał porządnego bana. A skoro jest taki grzeczny, a ja taki be, to dlaczego teraz dałeś mu warna? Nic ne rozumę.

 

Polecam czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że on jest grzeczny, bo gdyby był to by warna nie dostał. Proszę o zrozumienie, że moderacja nie jest stronnicza w konfliktach. To, że jestem przeciw niemu nie oznacza, że jestem za tobą, ani odwrotnie. Dla mnie liczą się fakty, a faktem jest, że on spamował i za to mu się oberwało. Ty również, ale on dużo bardziej. Kolejnym faktem jest, że żalisz się co chwilę, że ktoś Cię obraża, ale nie wysłałeś w związku z tym ŻADNEGO raportu, a kiedy ja sam, mimo, że nie leży to w mym obowiązku pofatygowałem się by poprosić Cię o wskazanie konkretnej obrazy to Ty nagle nie jesteś w stanie i wykręcasz się poprzez cytowanie mnie...

 

Pozdrawiam, Platyna

 

Bo nie chce mi się.

 

jpd, weź platyna się ogarnij i nie edytuj postów ludziom wstawiając tam swoje kilometrowe epopeje. Jak chcesz z kimś podyskutować i napisać więcej to walnij nowego posta, edytuj jak tylko chcesz wstawić krótką notkę typu "warn - Platyna"

 

A to, że usuwasz posty Sernata, a taxi se siedzi z 1 warnem raz na miesiąc to jest już jakiś kosmos :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu Sernat to w porównaniu do Taxi_drivera cierpliwy, wyrozumiały profesor filozofii. W dodatku ten pierwszy potrafi dyskutować na poziomie, a Taxi jest po prostu tak nieprzyjemny że się żyć odechciewa. (Żeby nie powiedzieć gorzej)

до свидания, Ignis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpd, weź platyna się ogarnij i nie edytuj postów ludziom wstawiając tam swoje kilometrowe epopeje. Jak chcesz z kimś podyskutować i napisać więcej to walnij nowego posta, edytuj jak tylko chcesz wstawić krótką notkę typu "warn - Platyna"

Proszę bardzo, spacjalnie dla Ciebie. Nie chciałem spamować, bo moje epopeje to nie to czego temat dotyczy. Dopisku nikt nie musi czytać jak nie chce.

 

A to, że usuwasz posty Sernata, a taxi se siedzi z 1 warnem raz na miesiąc to jest już jakiś kosmos rolleyes.gif

Wyssane z palca.

Usuwałem posty obu jeśli były nie na temat, a warna chociaż bardzo bym chciał nie mogę wtawić za każdy jeden post, bo to by była przesada.

Taxi dostał z tego co pamiętam dwa. Sernat ani jednego. Więc po cholerę mi wmawiacie jakieś niestworzone historie o tym, że Sernat jest dla mnie tym złym?

 

trudno żeby te posty raportował skoro są już zraportowane

i zanim dostane warna za prowokowanie - NIE prowokuje tylko odpowiadam Platynie

Podałeś jeden post skierowany do Sernata. I proszę Cię. Tego typu teksty sypią się lawinami przy ocenie dowolnej słabej gry. Jakbym to miał uznawać za obrazę godną warna to 80% aktywnych użytkowników by była zbanowana.

 

Po mojemu Sernat to w porównaniu do Taxi_drivera cierpliwy, wyrozumiały profesor filozofii. W dodatku ten pierwszy potrafi dyskutować na poziomie, a Taxi jest po prostu tak nieprzyjemny że się żyć odechciewa. (Żeby nie powiedzieć gorzej)

Może dlatego w jego przypadku skończyło się na usunięciu postów nie na temat, a Taxi dostał blokadę?

taxi pisał pierdoły, Sernat mu spokojnie odpowiadał. Wszystko to było nie na temat. Teraz jaki sens miałoby gdybym usuną posty taxi'ego i zostawił 5 postów Sernata oderwanych od kontekstu?

 

Przyjebaliście się jak jakiś rzep i imputujecie jakieś niestworzone historie. Zapoznajcie się z faktami, bo jak na razie obrywam za coś czego sami wszyscy chcieliście. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to czekam na taxiego i jego odpowiedź w tym temacie :D :D :D .

 

I tym optymistycznym akcentem kończymy dyskusję na jego temat i następne posty mają dotyczyć konkursu.

I dotyczy to również powracającego z banicji taxi'ego. Także nie liczyłbym na ciekawą odpowiedź z jego strony. :)

Pt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...