Skocz do zawartości

Zablokowane aaAaaA szynszyle aA szynszyle atakuja.. sa wszedzie !


taxi_driver

Rekomendowane odpowiedzi

Po co ta ironia..dobrze wiesz że chodzi mi o to że skaczą wkoło niej jak nie wiem.

Dude, a pomyślałeś, że być może dzieje się tak dla tego, że jest bardzo dobrym grafikiem i zawsze jest chętna do bezinteresownej pomocy więc głupio by było w ramach wdzięczności nie spełnić tak błachej prośby jak wrzucenie szynszyli do sygnaturki?

Tym bardziej, że to całkiem zabawny event. Częściowo również z uwagi na tego typu pojawiające się poźniej dyskusje i teorie "internetowych psychologów". :>

 

Koło Exigo też czasem skaczą i zachwalają. Toxotes jak się pojawił był zawalony wiadomościami. Ale nikt nie zwrócił na to najmniejszej uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy to że mimek ma logo alien territory w sygnaturce znaczy, że jest gejem? :o

:D

 

Czymam stronę Adrianna, bo rower.

 

P.S. Bedziom jesteś głupi jak but, ale to już chyba każdy wie. Twoi rodzice popełnili błąd dając Ci dostęp do Internetu. Powiedziałbym nawet, że to nie jedyny z ich błędów :crying: .

 

Warn za obrazę użytkownika.

Pozdrawiam, Platyna.

 

A no dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedyna dziewczyna na forum,nic dziwnego że pewna część panów chce na siłę się jej przypodobać.

 

 

Omijają mnie zawsze najciekawsze dyskusje, motyla noga.

Co do samych szynszyli, jest to pewien symbol. Tak wyszło, że mam szynszyla, już od gimnazjum, stary jest ten mój puchaty niusiek, ponad 10 lat już będzie. Ale gdybym miała fretkę, pewnie byłaby to fretka. Jest to symbol czegoś uroczego i przykuwającego uwagę, a także stanowiącego fragment mnie jako całości - CI którzy mnie znają wiedzą o sso chozi, dlatego rozumiem, że tego co poniektórzy nie czują.

Na szczęscie jestem bardzo wyrozumiałą i tolerancyjną osobą. Notabene mam ######ssty humor po egzaminie.:D

 

Co do bycia tu na forum, to nie łudźcie się miśki, że zniechęcicie mnie takimi głupimi tekstami, ja jestem już na to za stara. A bycie tu przynosi mi korzyści wymierne, czego się pewnie domyślacie... albo i nie, w sumie bym się nie zdziwiła.

 

Jeśli chodzi o atencję, piękne słowo, tu ukłon w strone Nikasa, jestem pod wrażeniem, że w ogóle zna takie słowo, to chyba o naturalne, że zwraca się uwagę na kobiety, zawsze mi się tak wydawało, to takie... męskie. :D

 

To prawda, że osobom które umieściły na moją prośbę szynszyle (dziękuję:), w większości coś rysowałam kiedyś...

Wiecie, z tym rysowaniem, jeśli już mamy tu taki filozoficzny wątek, na początku nie wierzyłam, że można coś na tym zarobić. Że ja mogę coś na tym zarobić. W sumie, teraz też nie mam jakiś wielkich z tym planów, ale pieniądze zarobione za rysowanie to jest inna kategoria pieniędzy w ogóle, chodzi nawet o samą ideę. Ale do tej pory rysowałam w sumie ot tak, dla rozrywki, ćwiczenia, by ktoś miał grafę. Szkoda, że nie mam tyle czasu, ile bym chciała na rysunki, ale są pewne priorytety.

Jest jednak coś takiego w rysowaniu, że można narysować komuś, kto nie umie, a on się z tego ucieszy i to jest cholernie fajne uczucie. W życiu nie ma coś za nic, musi być równowaga. A ja się uważam za bardzo, bardzo szczęśliwą i obdarowaną osobę. Nigdy prawie nie choruję, mam dwie ręce, nogi, żadnej wrodzonej choroby, umiem to i owo. Jak się człowiek przejdzie po szpitalu i popatrzy to sobie myśli, kurde, co zrobiłam, że zasłużyłam sobie na to, że nie jestem tym kimś innym. Nie chodzi o uważanie się lepszym, tylko takim jakim się powinno być, bo w sumie nie tak miało być, żebyśmy byli zdrowi, wykształceni, zadowoleni z życia? Tak więc dla zachowania równowagi we wszechświecie uważam że jestem coś winna wam, każdemu po trochu, nie wiem czemu, może to głupie.:)

Na koniec tych rozważań jeszcze rzeknę, że kiedy umieszczacie szynszyla w sygnie to czuję, że chociaż w małym stopniu zrozumieliście to przesłanie. Pozdrawiam Was. Miłujcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna,to było piękne wręcz,nawet nie wiesz jaką satysfakcje dałeś mi tym warnem kolegi.;)

Jesteście śmieszni po prostu.

Ostatni mój post w tym temacie. dziękuję za uwagę.

 

Nie wiem co Cię tak ucieszyło w tym, że ktoś dostał warna, ale w sumie miło, że mogłem komuś sprawić radość. Polecam się na przyszłość.

Pozdrawiam, Platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna,to było piękne wręcz,nawet nie wiesz jaką satysfakcje dałeś mi tym warnem kolegi. ;)

Jesteście śmieszni po prostu.

Ostatni mój post w tym temacie. dziękuję za uwagę.

 

Nie wiem co Cię tak ucieszyło w tym, że ktoś dostał warna, ale w sumie miło, że mogłem komuś sprawić radość, ujmująć jej komuś innemu. Polecam się na przyszłość.

Pozdrawiam, Platyna

Ojoj. Skąd ta nienawiść ludzie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę autorka najdłuższego postu w temacie :P Ale coś mnie ruszyło po nim, chyba sobie to stworzenie też ciapnę w sygne.

 

długość nie ma nic do rzeczy (tzn. akurat w tej kwestii), mój post był zbyt osobisty by stanowić jakąkolwiek namiastkę rzetelnej informacji dla choć do połowy forumowiczów i nie ma w tym nic złego.

Ale ciapnij, ciapnij, zachęcam. :D Cieszę się z każdej inwencji, zresztą nie sama, pół mojego wydziału się ze mną cieszy.^^ (same dziewczęta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj. Skąd ta nienawiść ludzie ;) .

Jestes po prostu bezczelny. Najpierw obraziles Bedzioma (ktoremu nie dorastasz do piet), a potem gdy slusznie dostales warna pytasz skad taka nienawisc.

Uwazasz ze nie slusznie dostales tego warna czy co?

 

To nie ty jestes ten koles ktory pisal o sobie placzliwym tonem ze jest tutaj by pomagac w programowaniu w zamian za dobre slowo?

Bo jesli dobrze pamietam ze Ty tak pisales to Tymon otwarl konkurs idealny dla takich geniealnych programistow jak Ty. Licze ze dane mi bedzie zobaczyc Cie jako zwyciezce.

Moze raz zrobisz cos pozytecznego zamiast tylko smecic i obrazac.

Brawo Platyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazasz ze nie slusznie dostales tego warna czy co

On to chyba apropo postu Adrianna i mojej doń odpowiedzi.

 

To nie ty jestes ten koles ktory pisal o sobie placzliwym tonem ze jest tutaj by pomagac w programowaniu w zamian za dobre slowo?

Pental, Slash, Sernat, Panboni i kto wie ile tego jeszcze. Tak, to również on.

 

Rany, jaki oblegany temat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ojoj. Skąd ta nienawiść ludzie ;) .

Też nie wiem tym razem, ale z drugiej strony ile można o tym bedziomie :P

 

Jestes po prostu bezczelny. Najpierw obraziles Bedzioma (ktoremu nie dorastasz do piet)

lold

 

 

Pental, Slash, Sernat, Panboni i kto wie ile tego jeszcze. Tak, to również on.

A jak powiedziałem, że Sernat Srasha mi przypomina to wielkie zdziwienie i oburzenie, że gdzie to >.>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak powiedziałem, że Sernat Srasha mi przypomina to wielkie zdziwienie i oburzenie, że gdzie to >.>

Który to już raz tę teorię słyszę :) ... Btw. Platyna, nie wiem co tą prowokacją chciałeś osi.ągnąć, ja w każdym bądź razie tobie już pisałem na gg o moim braku związku z Pentalem. Z. tego co napisałeś wynikało, że mnie zrozumiałeś no ale ok ;) . Ot, cały Platyna... Sorry za błędy, piszę z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to już raz tę teorię słyszę smile.gif ... Btw. Platyna, nie wiem co tą prowokacją chciałeś osi.ągnąć, ja w każdym bądź razie tobie już pisałem na gg o moim braku związku z Pentalem. Z. tego co napisałeś wynikało, że mnie zrozumiałeś no ale ok smile2.gif . Ot, cały Platyna... Sorry za błędy, piszę z telefonu.

 

Wydaje mi się, że dobrze zrozumiałem, że jest to konto dzielone i jednym z jego właścicieli jest osoba, z którą na jego temat na GG pisałem, a tą osobą był Slash czyli Pental, czyli z tego co piszesz Ty. Chyba, że Slash nie był Pentalem, ale temu nigdy nie zaprzeczyłeś i to chyba wszyscy wiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No ba! Wszystkie pięć, mam całe takie stadko szynszylowe. I jeszcze na topie jest lemurek myszaty.

A masz jakieś młodsze koleżanki? :D

 

I tak po dłuższej rozkminie Sernat to zdecydowanie nie Slash. Różnica poziomów tych dwóch osób jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak po dłuższej rozkminie Sernat to zdecydowanie nie Slash. Różnica poziomów tych dwóch osób jest ogromna.

Slash to jest bo z nim gadałem i sam to właśnie potwierdził publicznie. Pytanie czy rzeczywiście jest to Pental, bo to było tak cholernie dawno, że nie pamiętam skąd wziąłem utożsamienie Slasha z Pentalem, ale pamiętam, że był to fakt dla wszystkich oczywisty. Tak jak Panboni. Ale liczę, że zaraz zostanie to zweryfikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
I tak po dłuższej rozkminie Sernat to zdecydowanie nie Slash. Różnica poziomów tych dwóch osób jest ogromna.

Napisałem, że go przypomina, nie że nim jest. A Slash to Pental, sam się przyznał z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś młodsze koleżanki? :D

 

I tak po dłuższej rozkminie Sernat to zdecydowanie nie Slash. Różnica poziomów tych dwóch osób jest ogromna.

 

Młodsze mówisz... nie bardzo, kiedyś miałam, ale kurde urosły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slash = Pental = Panboni

 

Sernat =/= Slash

 

Nie przejąłbym się nawet tym incydentem, gdyby nie fakt, że to już n-ty raz, w dodatku największy problem ma Platyna, któremu wszystko tłumaczyłem wielokrotnie. Naprawdę nie wiem jaki jest cel tego, co odwalasz :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...