Skocz do zawartości

Tomb Raider-Dark Secrets


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tworzę własny custom level w programie tomb raider level editor z nakładką (NGLE) oto parę screenów https://gmclan.org/up6167_4_Tomb_Raider_The...ecrets_by_.html fani tomb raider-a na pewno na tym forum są , to mój pierwszy custom pierwszy level który narazie tworzę to ,,Lost Antarctica'' na Antarktydzie zaczyna sie przygoda potem planuję Azję , Amazonia te sprawy a więcej na razie nie zdradzę :) grę tworzę na podstawce gry Tomb Raider IV - The Last Revolution ale wszystko dodałem własne ubrania lary w danym epizodzie , troche wlasnej muzyki , wszystko fabule niebawem zapodam :) tekstury wszystko odpowiednio podobierane budujące klimat i nastrój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mam akurat płytkę z Tomb Raider IV - The Last Revolution nie wiedziałem że jest do tego edytor jakiś.

Potrzeba jakiegoś moda do tego?

Huder wejdz na strone World of Tomb Raider polska oficjalna strona wszystkiego co zwiazane jest z TR wejdz do dzialu level editor i poczytaj na tamtejszym forum w dziale level editor wszystkiego sie dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Tomb Raidera, ale mapki nie wyglądają zbyt ciekawie. Widziałeś kiedyś idealnie równy tunel w jaskini?

 

A tak poza tym:

to moj pierwszy fanowski level ale zapowiada sie ciekawie

O tym, czy zapowiada się ciekawie, decydują odbiorcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...