Skocz do zawartości

WTF?


Moe

Rekomendowane odpowiedzi

rafi chodzi o to że to totalny chłam a nie język

a co dla Ciebie jest językiem ?

 

 

Wszystko co może zostać przekompilowane, zinterpretowane można przecież nazwać językiem.

 

Sam kiedyś się w to bawiłem :) Teraz nie mam czasu...

 

 

 

 

Ładnie napisane Edie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście ograniczeni D:

jesli napisanie całości programu zajmuje kilka minut, to nie pcha się do niego funkcjonalności zbędnej, tylko po to, by publika nie narzekała na ilość linii kodu programu, bo to żałosna, nie warta uwagi publika. Jego praca ma sens, jeśli jest kompletna w sensie turinga. To, że ku waszej radości nie ma tam obiektowości, nie znaczy, że projekt ten ma umrzeć, a autor ma zająć się czymś na poważnie. On właśnie robi coś poważnego, nie jak wy, klepiąc kolejną almorę, która wałkuje od wieków te same gówniane problemy, nie wnoszące do programowania nic nowego (tekst skierowany do tychże klonów, nie oryginału). Get the fuck out, hejterzy bez wartościowego dorobku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, na LOGO nikt nie sra, a tutaj sracie. Logo też jest dla zabawy. Poczekamy, zobaczymy co z tego będzie

 

proponuję dodać funkcję sleep, uśpienie progamu na chwilę, może się przydać :P

 

aha, czekam na pętle

 

zrób też żeby printowało w jednej linii i jakiś dodatkowy tag zmieniał linie (nie wiem... ENDL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o to żeby nie wrzucać na gmclan kilkuminutowych prac

Fakt, może i nie jest to zbyt rozbudowane, ale uwierz mi, że KAŻDY projekt czegoś uczy. Poza tym to jest w dziale ZAPOWIEDZI, więc jak sama nazwa wskazuje, autor ZAPOWIADA projekt.

Zresztą, kto wie, czy to nie będzie bardziej rozbudowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
On właśnie robi coś poważnego, nie jak wy, klepiąc kolejną almorę, która wałkuje od wieków te same gówniane problemy, nie wnoszące do programowania nic nowego (tekst skierowany do tychże klonów, nie oryginału). Get the fuck out, hejterzy bez wartościowego dorobku.

Klepanie "poważnych rzeczy" zamiast robienie czegoś co da się skończyć i ktoś może z tego skorzystać ftw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście ograniczeni D:

jesli napisanie całości programu zajmuje kilka minut, to nie pcha się do niego funkcjonalności zbędnej, tylko po to, by publika nie narzekała na ilość linii kodu programu, bo to żałosna, nie warta uwagi publika. Jego praca ma sens, jeśli jest kompletna w sensie turinga. To, że ku waszej radości nie ma tam obiektowości, nie znaczy, że projekt ten ma umrzeć, a autor ma zająć się czymś na poważnie. On właśnie robi coś poważnego, nie jak wy, klepiąc kolejną almorę, która wałkuje od wieków te same gówniane problemy, nie wnoszące do programowania nic nowego (tekst skierowany do tychże klonów, nie oryginału). Get the fuck out, hejterzy bez wartościowego dorobku.

Klepanie "poważnych rzeczy" zamiast robienie czegoś co da się skończyć i ktoś może z tego skorzystać ftw!

Anty 1 : 0 YXE

 

To jest szajs, który Edie napisał na nowo w czasie krótszym niż czas przeznaczony przez autora na założenie tematu. Nie krytykuję dlatego, że pomysł mi się nie podoba, bo go rozumiem, widzę w tym jakąś tam zabawę, widzę jakąś tam naukę, ale za cholerę nie widzę potencjału, który można wykorzystać i podpiąć pod projekt na tyle poważny, by go tu publikować i pisać co chwilę o nowych apdejtach. Dla mnie to się nadaję tylko i wyłącznie do przykładów lub od razu gotowych gier, bez zbędnych spekulacji i zamieszania wokół czegoś takiego. Ot co.

 

Btw. dla mnie bardziej wartościowym dorobkiem są zlecenia, o których nikt poza zleceniodawcami nie słyszał, a które wykonałem za prawdziwą kasę i wiedza, jaką w ten sposób zdobyłem. Dla Ciebie najwyraźniej coś, z czego nikt nie skorzysta. Pozdro ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy go hejtujecie. Język WTF to przyszłość informatyki, wprowadza nowe standardy, jest szybki do nauki i można w nim naprawde wiele napisać! O IDE już nie wspomne. Wspaniałę środowisko RAD. Do tego dochodzi znakomity support od strony autora. WTF forever!!

 

 

Żartowałem. Jest do dupy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dodatków masz LUA ;) Dużo lepsze rozwiązanie niż własny język ;) I jest i cały czas będzie bardziej popularny od WTF.

Dochodzi do tego wydajność, logiczna składnia i ludzie znający się na rzeczy. Daj se siana Edie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi do tego wydajność

 

A ty co, sam przekładasz wartości w bramkach logicznych?

 

Powiem tak, jeśli ktoś znajdzie zastosowanie języka WTF? i mu to odpowiada, niech używa. Po to masz alternatywne programy, gry itd. Jeśli coś ci się nie podoba w (np.) Firefoksie, używasz czegoś innego.

 

Na razie się nie wypowiadam na temat języka

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym etapie rozwoju raczej nie, ale jeszcze dodać trochę ciekawych funkcji + pętle/if'y/switch'e i można się pobawić :D .
Dla tego nie oceniłem. Jeżeli spaprze ten projekt, zacznę hejcić, jak reszta.

(btw. na jakiej podstawie wyliczasz numerek wersji? :o dick * code / temperature?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie oceniłem to co teraz pokazał

a na razie za mało

Właśnie.

 

Ogarnijcie ciśnienie w gaciach gimbusy. Macie prawo do opinii, do wyboru ulubionego produktu. I nie bierzcie mnie na takie tekściki. Ja oceniam to co jest. Nie ma nic. Dziękuję, dobranoc ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...