Skocz do zawartości

Wyniki z testów gimnazjalnych.


kt1117

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówiłem, że nie jestem laikiem.

Właśnie spr. odp. rozszerzonego.

Z testowych mam 24/30 + był list za 10 czyli jeśli za list nie dostane żadnego pkt. to będzie 60%.

Z polskiego jeśli rozprawkę napisałem na 0 to będę miał 65%, bo w testowych mam tylko 1 błąd (ten, który mają wszyscy, bo był błąd w teście)

Czemu tak mało osób się chwali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem, że nie jestem laikiem.

Właśnie spr. odp. rozszerzonego.

Z testowych mam 24/30 + był list za 10 czyli jeśli za list nie dostane żadnego pkt. to będzie 60%.

Z polskiego jeśli rozprawkę napisałem na 0 to będę miał 65%, bo w testowych mam tylko 1 błąd (ten, który mają wszyscy, bo był błąd w teście)

Czemu tak mało osób się chwali?

Chodzi ci o to pytanie z fałszem na temat zemsty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

granic też już nie ma? ja i tak jechałem na obciętym materiale, a pochodne ministerstwo wywaliło dosłownie dwa dni po tym, jak je skończyliśmy przerabiać do matury, ale granice to już chyba przesada... przecież to jest już od pierwszego semestru na studiach potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obcinanie matierału to typowa tendencja od wielu lat. Przeglądam podręczniki dla szkół średnich sprzed kilkunastu-/dziesięciu lat i aż mi wstyd, że tamtejszy materiał w sporej części został przerzucony na studia (a ze studiów wypadają już takie rzeczy jak teoria liczb na rzecz finansowego badziewia, co IMHO nie jest zbytnio ani matematyczne, ani finansowe). Możecie czuć się wybrańcami, jeżeli w Waszym liceum będą omówione nie po macoszemu granice oraz, łomatko, pochodne :P.

jak ja zdawalem egzamin gimnazjalny a bylo to z 10 lat temu chyba na polskim bylo takie pytanie, narysowane dwie maski greckie jedna z parszywym uśmiechem, druga smutna i płaczliwa jak czeski dramat, a pytanie, uwaga: Ktora z masek symbolizuje szczęście a która smutek.

zresztą matura to też dla mnie była jakaś parodia :D

choć nie wiem jak to teraz ta edukacja cała wygląda :) w podstawówce moja siostra ma straszny lajt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...