Skocz do zawartości

Jak wyobrażacie sobie idealną grę?


Czołg Krymski

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie jest już tyle idealnych w swym gatunku gier, że nie wiem jak można by je jeszcze bardziej ulepszyć. Ale na ich bazie można by stworzyć równie idealne gry imho. Na przykład przygodówka w stylu Beyond Good & Evil, ale w jakichś nieco innych klimatach lecz równie baśniowych, np. w realiach wzorowanych na tych z Księżniczki Mononoke. Albo FPS w stylu Half-Life 2, także w dystopijnych klimatach, ale powiedzmy bardziej cyberpunkowych, np. wzorowanych na tych z Neuromancera (mimo, że powieść ta nie wciągnęła mnie jakoś bardzo, to gra mogłaby być ciekawa; chociaż Deus Exy się trochę wpisują pod ten opis). Ewentualnie wyścigówka taka jak Gran Tourismo 5, nawet dokładnie taka sama bądź i lepsza - TYLKO WYDANA NA PC :< .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Myślałem, że tworzenie postaci dopiero od 3 części było.

 

Druga sprawa to pamiętam, że nawet graliśmy kiedyś w RPG symulując walki właśnie w SC z kumplami ^^

golden times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że tworzenie postaci dopiero od 3 części było.

 

Druga sprawa to pamiętam, że nawet graliśmy kiedyś w RPG symulując walki właśnie w SC z kumplami ^^

golden times

W soul edge masz nawet tryb z tą mapą, i zdobywa się uzbrojenie nowe itd.

Kolejne części dodają do tej gry tylko nowy content. Jakoś specjalnie mechaniki samej nie zmienili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Moim zdaniem ideałem byłaby gra z możliwością robienia wszystkiego (wiem, że to głupio zabrzmiało), gdzie można samemu tworzyć mapy, NPC, ogółem wszystko (taka BAAAARDZO rozwinięta wersja Garry's Moda). Wiem o czym gadam, bo sam bardzo często gram na Steamie z moim kolegą w Gmoda na multi. Wiecie, robimy domek, spawnujemy zombie i heja! :D Albo pobieramy z neta jakąś straszną mapkę i sramy w portki :D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Takie coś już powstało i nazywa się GameMaker

 

Gmoda nie da się opisać, trzeba go poczuć ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...