Skocz do zawartości

Zjawisko Paranormalne ?


Pablo-GM

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór , cholernie dziwne zjawisko właśnie napotkało moją skromną osobę - postaram się to jakoś mniej więcej opisać.Zacznijmy od podstawy - włącznik światła w moim pokoju wygląda tak :

740.jpg

Przed niecałymi 10 minutami skończyłem oglądać film "Diabeł" zaraz po filmie postanowiłem się położyć spać - zgasiłem światła , włączyłem TV i wskoczyłem do łóżka . Jakieś 3-4 minuty później włączyła się pierwsza część światła, towarzyszył temu charakterystyczny dźwięk "kliknięcia" . Najdziwniejsze jest to , że żeby wcisnąć ten przycisk trzeba włożyć w to troszkę siły , więc jakieś wczesniejsze "niedociśnięcie" przycisku odpada . Jak to wytłumaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Możliwe, że jakiś sygnał "z Góry", natomiast za wiele nie mogę powiedzieć przy tak krótkim opisie. Sam z wieloletniego doświadczenia ezoterycznego mogę ci powiedzieć, że zjawiska paranormalne otaczają Cię cały czas.

 

Jeśli chodzi o racjonalne wytłumaczenie: Zwykła różnica ciśnień w dwóch ośrodkach na skutek wielu czynników (ruchów mas powietrza itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że jakiś sygnał "z Góry", natomiast za wiele nie mogę powiedzieć przy tak krótkim opisie. Sam z wieloletniego doświadczenia ezoterycznego mogę ci powiedzieć, że zjawiska paranormalne otaczają Cię cały czas.

 

Jeśli chodzi o racjonalne wytłumaczenie: Zwykła różnica ciśnień w dwóch ośrodkach na skutek wielu czynników (ruchów mas powietrza itp.).

 

Nie no właśnie ucze się do egzaminu z meteorologi, rozwalił mnie ten tekst, tyle w nim prawdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm...ciekawe czy to się powtórzy,ale wierze ci,opowiedziałbym coś ale wyśmialibyście mnie;d

Cóż, ja się nie wstydzę swoich poglądów/przeżyć i ty także nie masz po co. Ludzie, którzy się nie wstydzą rządzą tym światem :) .

Wszystko przez żydów

Akurat pierwsze co mi przyszło na myśl :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieudana próba zabłyśnięcia GMClanowy "polonisto" robiący błędy logiczne w co drugiej wypowiedzi :P . Gdybyś raczył oznajmić mi lub komukolwiek cóż takiego refleksyjnego w powyższym fragmencie byłoby mi (nam) niezmiernie miło.

 

Btw. nawet nie raczyłeś dobrze skopiować cytatu do sygnaturki, co bardzo dobrze świadczy o Twojej kulturze ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nieudana próba zabłyśnięcia GMClanowy "polonisto" robiący błędy logiczne w co drugiej wypowiedzi :P . Gdybyś raczył oznajmić mi lub komukolwiek cóż takiego refleksyjnego w powyższym fragmencie byłoby mi (nam) niezmiernie miło.

 

Btw. nawet nie raczyłeś dobrze skopiować cytatu do sygnaturki, co bardzo dobrze świadczy o Twojej kulturze ;) .

Aha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...