Skocz do zawartości

poszukiwany entuzjasta do dokonczenia programu do badan naukowych


styrku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

oglaszalem sie juz wczesniej tutaj na forum.

zglosil sie jeden ochotnik, ale wycofal sie ze sprawy niestety i dalej jestem w potrzebie.

ponizej tresc mojego ogloszenia.

jakb y ktos byl zainteresowany prosze o kontakt na priva.

 

 

Jestem z Uniwerku Wroclawskiego.

Jestem psychologiem, zajmuje sie psychologia poznawcza, dokladniej uwaga wzrokowa i akcjami motorycznymi.

Chce przeprowadzic badania nad czyms takim co nazywa sie 'multiple objec tracking' z wykorzystaniem ekranu dotykowego.

Pewien ktos (moze nawet i jest uzytkownikiem tego forum, ale to nie jest wazne) zrobil dla mnie prawie caly program w GM na potrzeby mojego badania. Niestety stracil zainteresowanie projektem i program jest niedokonczony.

Jest to pewna niezbyt skomplikowana animacja z mozliwoscia udzielania odpowiedzi przy pomocy myszki lub dotyku na ekranie, a dodatkowo gra wypluwa plik tekstowy z okreslonymi danymi. Istnieje rowniez panel dla uzytkownika do ustawiania pewnych parametrow. Programu uzywam do celow naukowych, nie komercyjnych, nie mam z tego zadnych korzysci materialnych.

Problem polega na tym, ze trzeba jeszcze ten program troche pozmieniac i 'dopiescic' zanim bede mogl go wykorzystywac w badaniach. Te zmiany sa na poziomie zawansowanym - tam trzeba troche kodu popisac, a ja sie nie znam na programowaniu.

Pytanie jest takie: czy ktos by chcial popracowac nad tym programem (tzn porobic pewne zmiany wedlug moich wytycznych do badan)?

Niestety nie jestem w tej chwili zaofeorwac zadnego wynagrodzenia finansowego za te prace. Nie mam zadnych srodkow z uczelni na zaplate za przygotowanie oprogramowania. Moze w przyszlosci jak bedzie jakis grant to bede mogl cos zaplacic.

Chodzi mi wiec o to czy sa jacys entuzjasci, ktorzy beda chcieli to zrobic dla fun-u, rozwoju, zmierzenia sie z problemem itp. Ja moge teraz zaoferowac oficjalne wciagniecie w papiery przy pracy naukowej (tzn info kto zrobil program).

Zainteresowanych prosze o kontakt na priva

pozdrawiam serdecznie

piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem z firmy alhban-bak i produkuje diamenty z surowców wtórnych takich jak zużyte butelki lub skorupki od jajek. Mam wieloletnie doświadczenie w tym co robię. Studiowałem poloekonomie i uzyskałem tytuł magistra !

Tak na serio idź z tym bo to nie forum od reklam tylko o programowaniu. Nawet jeśli to dział na różne tematy i tak ci się nikt nie zgłosi. Rada na dziś "Idź na inne forum ,które ma tematykę podobną do twojego wątku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozylem drugi raz ten temat, bo za pierwszym razem ktos sie zglosil, ale pozniej sie rakiem wycofal. postanowilem sprobowac wiec raz jeszcze jeden, ostatni. trzeci raz nie wywiesze ogloszenia.

 

Zakładasz drugi raz ten sam temat i widocznie jak nikt nie napisze ci tego to może nie warto !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Daj z 5,000-10,000 PLN to Ci zrobie ten program w: gm, java lub c++. Za mniej nawet nie podejme rozmowy.

 

Mateusz

poszukiwany entuzjasta do dokonczenia programu do badan naukowych

 

poszukiwany entuzjasta do dokonczenia programu

 

poszukiwany entuzjasta do dokonczenia

 

poszukiwany entuzjasta do

 

entuzjasta

 

a nie materialista ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukiwany entuzjasta do dokonczenia programu do badan naukowych

 

poszukiwany entuzjasta do dokonczenia programu

 

poszukiwany entuzjasta do dokonczenia

 

poszukiwany entuzjasta do

 

entuzjasta

 

a nie materialista ;)

Umiem czytać ze zrozumieniem!

Tylko chciałem mu uświadomić, że w Polsce nic nie ma za darmo! Za ciężką pracę programisty trzeba płacić. Programista też musi z czegoś żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi ten, który zarabia 60k miesięcznie za bateryjki w markecie Androida ;P

 

oczywiście baca

To ile zarabiam to nie ma znaczenia, skoro tyle zarabiam to mam się babrać w free...?

 

spoko, tylko lepiej przemilczeć skoro szuka za free, najwyżej nie znajdzie

On się dziwi dlaczego nikt nie chce przystąpić do jego projektu, to odpowiedziałem Jemu dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile zarabiam to nie ma znaczenia, skoro tyle zarabiam to mam się babrać w free...?

Czy tytuł brzmi: Baca błagam pomóż mi za 200 stówy? Nie. To nie jest dziecko 5 letnie tylko koleś, który ma swoje lata więc raczej wie jakie jest życie.

 

On się dziwi dlaczego nikt nie chce przystąpić do jego projektu, to odpowiedziałem mu dlaczego.

Jeszcze kilka lat temu pykałem takie programiki za free bo miałem trochę wolnego czasu i chęci. Nie umarłem od tego. Jak dobrze poszuka to kogoś znajdzie. Poza tym jak się stawia wymagania to trzeba swoją cenę mieć popartą umiejętnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak się stawia wymagania to trzeba swoją cenę mieć popartą umiejętnościami.

Żaden problem, kilku letnie doświadczenie w Game Makerze w tym kilka ukończonych gier i parę dem, Jedna gra zdobyła Pierwsze miejsce w eksluzywnym konkursie 0x. Dobra znajomość języka cpp, WinApi, Ultimate++. ~30 ukończonych, zarabiających aplikacji napisanych w javie, które ściągają setki tysięcy ludzi, komentarze >4/5, żądań wyświetleń >10,000,000(Tylko osoby z włączonym internetem).

Wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to wszystko mało

Mogę więcej, znam OGL, DX9, napisałem własny silnik 2d i 3d w cpp i javie, prosty obiektowy język skryptowy na własnej wirtualnej maszynie, niedokończony program do tworzenia gier, kilka ukończonych projektów na zlecenie w javie.

 

P.S. @Baca-To ty musisz coś jeszcze robić? smile2.gif

Mam ambitne plany :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy?

0.o Nie? Przecież ja napisałem o umiejętnościach. To nie ranking programu przez użytkownika czy ilość wyświetleń czy ilość programików, które mają po kilkadziesiąt tysięcy linii. Nie wiem skąd Ci się tak ego do góry podniosło ale to co masz to mini projekty. A z tą znajomością języka cpp... 3 razy się zastanów zanim coś takiego komuś powiesz czy napiszesz bo się ludzie nieźle uśmieją... także chill out.. bo gdybyś z takim czymś wyskoczył do kogoś kto się na prawdę zna na programowaniu to wziął by Cię za kretyna. Skrzydła i do lotu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jak ktos wczesniej zauwazyl szukam 'entuzjasty'. to znaczy kogos, kto jest w stanie mi wykonac ten program nie za pieniadze. padlo haslo, ze w PL nic nie jest za darmo, ze nie ma entuzjastow, ze trzeba sie cenic itp. ok, rozumiem to wszystko i ktos zauwazyl (chyba nawet ta osoba co zawolala 5000), ze najwyzej nie znajde takiej osoby. no wlasnie, a ja wczesniej napisalem ze 'worth a try'. moze warto sprobowac, moze ktos jednak bedzie chcial POMOC. kolejna rzecz: zdaje sobie sprawe, ze nic nie jest za darmo. ale uwazam, ze za przygotowanie programu dla mnie mozna cos jednak zyskac. mozna na przyklad NAUCZYC sie paru rzeczy (moze ktos na przyklad nie wie jeszcze jak sie robi cos na ekrany dotykowe, a tego wymaga moj program). mam na mysli to, ze byc moze dla kogos ten programik bedzie stanowil WYZWANIE (bo nie jest tak, ze wszyscy wszystko wiedza) i robiac to, zyska nowe umiejetnosci. ok, ok, rozumiem, ze to jest takie idealistyczne gadanie i nie w tym naszym swiecie, gdzie jest jest twardy biznes i trzeba placic za umiejetnosci. no ale wlasnie jakos te umiejetnosci trzeba nabyc. byc moze wlasnie robiac jakies takie programiki DLA KOGOS. przeciez taki programik mozna pozniej wlozyc w swoje portforolio. jest to korzysc czy nie? piszac tutaj swoje oglosznie, mialem tez na mysli jakis studentow (co moze nie zostalo wyraznie przedstawione). nie jest tak, ze mozna by sie dogadac, ze ktos pisze taki program w ramach zaliczenia jakiegos przedmiotu u siebie na studiach? no chyba ze sie myle i nie znam sie jak funkcjonuja studia techniczne. moze tak sie faktycznie nie da rady zrobic, bede wdzieczny z wyprowadzenie mnie z bledu.

napisalem w ogloszeniu, ze w chwili obecnej nie mam grantu i nie jestem w stanie zaoferowac pieniedzy za przygotowanie tego programu. wiec nie do konca rozumiem po co komentarze w stylu 'nikt ci tego nie zrobi za darmo, czlowieku'. ktos rowniez slusznie zauwazyl: jezeli nikt nie bedzie chcial tego zrobic, to po prostu nie bedzie odezwu na moja prosbe. czy na pewno jest tak, ze ktos wie co i jak sie stanie w przyszlosci? ze bedzie tak i tak?

ja nie i dlatego wywiesilem to ogloszenie.

pozdrawiam serdecznie i dziekuje za wszystkie udzielone mi tu info

piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...